Opinie o Jantex Sp. z o.o. w Stara Tuchorza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jantex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jantex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantex Sp. z o.o. w Stara Tuchorza

Karo Nowy wpis

Chciałabym się zatrudnić do tej firmy. Zanim jednak złożę tutaj CV, mam kilka pytań. Dajcie mi znać, czy pracuje się w tej firmie po 8 godzin? Bo widziałam komentarz, że teoretycznie powinno się tyle pracować, a robi się nawet po (usunięte przez administratora) Nadal się tak zdarza? Czytam, że dobrych kilka lat temu płacili 1zł do godziny za nadgodziny. A teraz?

Jakie warunki pracy są w Jantex Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji?

Witam , podpinam się do pytania.

Z Ukrainy Nowy wpis

Uważam że jak jest dobrze to trzeba chwalić a nie tylko narzekać. Firma zrobiła na mnie pozytywne wrażenie od pierwszego dnia . Kompetentne i miłe Panie z Kadr umówiły mnie na konkretną godzinę do lekarza medycyny pracy Zaraz po tym Otrzymałem komplet odzieży roboczej wraz z obuwiem . Po krótkim szkoleniu przez Pana Tomka z jakości zostałem przydzielony do pracy. Zakład nowoczesny nie szczędzi na środkach czystości a z tym u innych różnie. Paleciaki przeważnie wszystkie elektryczne a to duże ułatwienie w porównaniu do tych manualów. W szatni miałem swoją szafkę, stołówka skromna ale miała wszystko co potrzeba Wypłata -Przyznam nie było rewelacji ale zawsze na czas, wyliczona skrupulatnie. Pracownicy w przeważającej większości mili. Szef Senior - barwna postać ,... trzeba się przyzwyczaić. Jest parę punktów do których można się przyczepić ale nigdzie nie jest idealnie. Pracowałem w wielu firmach gdyby nie to ze skończyła mi sie pozwolenie pracował bym tam dalej .. może wrócę.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Jantex Sp. z o.o.?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jantex Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Były Kierowca

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie,placi od kilometra na płynach.Cala ta firma to jedno (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam przez 2 lata w tej firmie jako kierowca, nie polecam. Przedmiotowe traktowanie człowieka, wysysają cię jak pestkę i wyrzucają jak ogryzek. Mój przełożony był zapatrzonym w siebie bufonem, przekonany o swojej nieomylności i wyższości. Po zmianie pracodawcy odżyłem, dzięki Bogu.

Aneta
@Piotr

Już się to słowo pojawiało wcześniej, w starszych komentarzach. Jakoś tak wszyscy się na tym skupili, a jakie stawki mieliście jak pracowałeś? Nie idzie się tu dowiedzieć a to też ważne, nie tylko jaki szef.

wiesław

kierownik działu transportu jest ostry jak brzytwa, obiecuje gruszki na wierzbie a nie starcza do 10. i jeszcze musimy dopłacać do tego interesu ://// trasy sa tak rozkladane, że nawet nie mozna spędzić swiąt z rodziną i dziecmi, nie polecam tej niefirmy

Katarzyna
@wiesław

Dopłacać do interesu? :O jak to? Za co musicie płacić?

Darek

Nie polecam - kolchoz jednym slowem. Wlasciciel to bufon do kwadratu

Czesław
@Darek

Narzekasz na pracę w ZPHU Jantex, może jednak znajdą się też jakies pozytywne aspekty pracy w tym miejscu? Warto dzielić się każdymi przemyśleniami, aby inne osoby odwiedzające forum mogły w pełni poznać firmę od środka, zarówno od tej negatywnej strony, jak i pozytywnej.

byly pracownik

Duzo obietnic, male wywiazanie sie z nich. Po 8 godzinach pracy opuszczajac zaklad szef i inni pracownicy patrza na czlowieka jak na przestepce. Soboty i niedziele platne +1 zl do normalnej stawki godzinowej. Problematyczni kadrowi, niesympatyczni, nie doceniaja ludzi, ich rodzin i w glebokim powazaniu maja swieta i twoje wakacje. Kobiety pracujace to w wiekszosci dno, zgryzota, chamstwo i prostactwo. Gnebia mlodych i nowych pracownikow, szef nie reaguje! NIE POLECAM FIRMY!

subiekt4
@byly pracownik

Zgadzam się ale mam zastrzeżenia że... cytuję" Kobiety pracujące to w większości dno, zgryzota, chamstwo i prostactwo"...cztery kobiety na czterdzieści kobiet pracujących to nie większość. Bo można odnieść wrażenie z tego postu że wszystkie kobiety to margines. Wracając do warunków pracy i płacy to wina tylko i wyłącznie pracowników że godzą się na takie traktowanie przez szefostwo. Wokół jest tyle możliwości innej pracy

anna

a jak wyglądają zarobki, możesz podać jakieś widełki @nolimit, czy każdy musi pracować po godzinach i jak jest z umową ? Zatrudniają na podstawie umowy o pracę, czy tylko jakieś zlecenie czy coś podobnego?

nolimit

niby 8 godzin pracy a tyrają po 10,12 godzin za 1zł do godziny więcej takie nadgodziny płatne? Wstyd za takie traktowanie!!!!!

Jaroslaw

Nie polecam. ta firma to dno totalne.

Ewę

SMS

Pól

Niesamowita firma

Zostaw merytoryczną opinię o Jantex Sp. z o.o. - Stara Tuchorza

• Jak się pracuje w Jantex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jantex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Jantex Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 89
    64-232 Stara Tuchorza