Opinie o Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek w Warzymice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek w Warzymice

Jan Nowy wpis

Tylko zlecenie można tu dostać? Przy dłuższej współpracy jest szansa na stabilniejszy etat? Ktoś w ogóle ma umowę na czas określony?

Były Nowy wpis
@Jan

Nie

Adam Nowy wpis
@Jan

Zapomnij. Tylko zlecenie, które Ci wypowiedzą z dnia na dzień.

Konwojent Nowy wpis

Nie polecam pracodawcy, praca na umowę zlecenie lub bez umowy,brak szkoleń BHP,brak odzieży ochronnej,nawet rękawiczki we własnym zakresie.Właścicielka uważa ze jest mądra, właściciel ok,ale niestety nie bardzo wie co dzieje się w jego firmie, pracownicy ustalają kto kiedy gdzie jedzie i ile zarobi. Jeszcze jest Pani Kasia która ciagle przemęczona warczy pod nosem. Odradzam niestety.

Bjorn

Mi się dobrze pracuje od 10lat.

Andrzejek
@Bjorn

Bo jesteś synem właścicielki.

@Andrzejek

Oj, to bardzo daleko idący wniosek. Większość osób nadal decyduje się na zachowanie tu pełnej anonimowości, więc nie wiesz, czy @Bjorn to osoba, o którą Ci chodzi. Obstawiam, iż sam pracujesz w Sedina Fresh. Powiesz mi coś warunkach, jakie tam oferują? Macie zapewniony pakiet socjalny?

@Marta

Przecież tak się nazywa syn właścicielki. Ilu w Szczecinie mieszka Bjornów i jakim cudem akurat dwóch takich znalazło zatrudnienie w firmie, która nigdy nie zatrudniała więcej niż 5-6 osób? :D Nikt tam przecież nie przepracował 10 lat poza jej synkami i mężem, bez jaj ludzie :)

DLA Marka informacja
@Marek

Po tym wpisie stwierdzam że wogle nie pracowałeś w firmie. Podpowiem ci są osoby co pracuja nawet od początku istnienia na rynku firmy. A szefowa zatrudnia o wiele więcej ludzi. Pozdrawiam

@DLA Marka informacja

Pracowałem. I wiem, że komuś tutaj strasznie nos rośnie.

Robert
@Bjorn

Jak czytam te opinie kilka negatywnych od nierobow to zapraszam do amazon tam jest przepięknie tylko zastanówmy się czy wybrać kawę czy papierosy. Pozdrwiam

.....
@Marek

Spotkamy się? ????????

Bogdan
@.....

Witam. Mam do Was pytanie związane z pracą w firmie Sedina Fresh Company. Prowadzicie aktywną dyskusję w tym temacie i szczerze mówiąc chciałbym ustalić, czy pracodawca ten pod kątem oferowanego wynagrodzenia jest według Was godny polecenia? Napiszcie, proszę, czy można tam dobrze zrobić. Będzie mi bardzo miło.

Patrycja

Czyli to typowa firma rodzinna tak?

Brałeś udział w rekrutacji do Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
olo

@Marek tutaj tylko 6 osób pracuje? To chyba nie ma po co cv wysyłać nie?

Wiecie czy Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pani

Udostępnia. Pracuje już z p. Krystyna troszkę i nie narzekam. Umowa o pracę normalna, godziny fajne, Pani K nie jest osobą konfliktową, ma humory jak każdy.ja jestem zadowolona

@Pani

Jakie dokładniej są te godziny pracy? Powiedz też na jakim stanowisku. Chyba że wszyscy w Sedina pracują w tych samych godzinach?

@Marta

Dymasz od samego rana, tj 4-5 rano do 12-13. Płacone od godziny. Często się coś źle policzy albo za papierosa czy przerwę śniadaniową Ci odejmą :) Nikt tam też nie pracuje raczej dłużej niż 3-4 miesiące. Albo pani szefowa sama wypierdziela albo komuś już żyłka pęka od nastrojów i humorków.

Mirek

Wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jak zarobki i atmosfera?

mimi

Cóż.... praca u Pani Krystyny to praca od rana do nocy.... pracowalam tam kilka lat temu, pracowalam od 5 rano do 22-23. Zero życia prywatnego, nie daj boze wyjsc na fajke od razu awantura, ostatecznie wyrolowana zostalam na kase. Atmosfera masakryczna ciagle jakies spory rodzinne, synek kierowca wiecznie na kacu i na marysi jakas paranoja. Dla mnie (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownikow wielka biznes women za pieniadze bogatego meza jedyne co trzeba przyznac ze gadane ma.

Zbigniew
@mimi

Możesz do swojej wypowiedzi dodać, na podstawie jakiej umowy byłaś zatrudniona w firmie Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek? Pracodawca zaoferował Ci umowę o pracę, czy może umowę zlecenie? Ciekawi mnie, jak była wynagradzana praca za tak dużą liczbę godzin? Proszę, abyś opisała, jak wyglądały warunki zatrudnienia u tego pracodawcy.

Amator

Jeśli to była praca 24/48 to nic dziwnego, że tak długo trzeba było pracować!

Zainteresowana

Czy ta cisza na forum to wynik dobrej pracy? Napiszcie kilka słów dla szukających pracy.

Fredi i Krystyna

Wypowiedział sie u góry synuś Mamusi,jak sie od 7 lat przychodzi tylko po to by wkurwic innych pracowników i odjebac 8 h to sie podoba nic dziwnego siano wpada samo,ale swoimi rękoma wiele nie robisz.. Holendrzy w du.. jeb....Unikać tej firmy jak ognia!!!

szybki

W Sedinie pracowałem kilka miesięcy jako kierowca, powiem tak: nie ma co się przejmować humorami czy to Pani Krystyny czy to Frediego, wiadomo szef jak szef i nie miałem nigdy innych. Kasa zawsze na czas. Miałem stawkę miesięczną, zawsze przeliczałem sobie ją na godziny i nigdy nie miałem mniej niż 10 zł na godzinę. Co do papierosów, paliłem chodziłem, wiadomo było że to nie jest mile widziane ale nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Szefostwo miało także gesty, dawali premie świąteczne, oraz za pracę, podobało mi się powiedzenie że jak im się powodzi to i nam będzie się powodziło. Na koniec jednak Pani Krystyna zrobiła mnie na kasę, więc wszystkim zwalniającym polecam zwolnić się tuż po wypłacie ;)

uczciwy

U p.Krystyny w firmie pracuje od dluzszego czas i dziwie sie jak mozna tak obczerniac pracodawce swojego. Moze faktycznie te osoby, ktore tak pisaly chcialy nie wiadomo jakich pieniedzy sie dorobic za nierobstwo. Wiekszosc mlodych pracownikow niestety to leserzy i nie chce sie im pracowac. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie i wszystkim szukajacym pracy polecam te firme.

szczecinianka

Mentalnosc Polakow ciagle narzekac a najlepiej nic nie robic i zarabiac tysiace. Ludzie w jakich czasach Wy zyjecie chcieliscie kapitalizmu to macie. Ja tez pracuje po 8h czasami dluzej i nie narzekam. A po 2 w pracy sie nie pali tym bardziej nie przeklina. Zalozcie sami sobie firme to przkonacie sie czy bedziecie placic za czas przy papierosie oraz ciagle stekanie ze strony pracownikow. Pozdrawiam nieszczesliwych Polakow.

Doctor

Witam od 2tyg pracuje w firmie sedina,widocznie nastaly tam zmiany poniewaz nikt nic nie mowi jak wyjde zapalic (oczywiscie bez przesady),jestem kierowca i najdluzej ile pracowalem to 9,5 h praca nie jest az taka ciężka, pòki co jest ok. Oczywiscie niewiem jak to wyglada w sezonie letnim.

Fajna praca jestem zatrudniony jako kierowca.Każdy ma swoje opinie, ja już tutaj pracuje 7 lat i jestem zadowolony z pracy w tej firmie i kasy:)

Szkoda (usunięte przez administratora), że wcześniej nie dałeś znać, że ktoś wywozi towar z firmy bo to nieodpowiednie osoby za to obrywają ciągle. Faktem jest to, że atmosfera trochę dziwna i każdy ma tam humorki łącznie ze zwykłymi pracownikami. Ja nie mogę narzekać bo i z Panią (usunięte przez administratora)i Panem (usunięte przez administratora)można się dogadać. Jedna prośba do Pani Krystyny o większe docenianie pracowników za dobrze wykonaną pracę i nie piszę tu o jakiś premiach pieniężnych co nie ukrywam byłoby miłym gestem ale czasem dobre słowo (pochwała) w zupełności wystarczy bo taki pracownik czuję się doceniony i dowartościowany i nie ukrywajmy lepiej się pracuje.

Donpedros Makutas Posampas

Jedyny plus tej firmy to znajduję w tym, że płatności zawsze były w terminie i na umówioną kwotę (nawet z "bonusem", chociaż to kosztem przepracowania czasami więcej niż 70 godzin w tygodniu...). Poza tym jak wyżej - ciężka praca, beznadziejna atmosfera, wyzysk i humory szefa (głównie Frediego, pani Krystyna to jednak kobieta z klasą i można było się dogadać).

waski

Ja tam pracuję już 4 lata, i nigdy nie miałem problemów. Zależy kto przyjdzie do pracy jeśli ma się luźne podejście i potrafi się rozmawiać to niema problemu. Nie palę nie przeklinam więc nigdy nie miałem problemu że ktoś mnie pouczał lub do mnie się awanturzył. Najbardziej lubię szefa Freddiego jak się zdenerwuje i krzyczy po holendersku ponieważ nic nie rozumiem. Wtedy idę spytać szefową o co mogło chodzić. I zawsze w terminie płacą to jest fakt. Jak dla mnie to jest ok. A co do negatywnych komentarzy to ciekawe który z nich pisał kierownik który na moich oczach wywoził wieczorem pół busa rożnych warzyw i się okazało że jednak podziękowano mu, ciekawe dlaczego...

Bratek.

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą w Sedinie Fresh Company. miałam/ miałem okazję troszkę popracować. Wiec przyznam, żę w każdej z zamieszczonych opinii jest ziarnko prawdy (nawet w tej z 2013.10.07:). choć według mnie, zwykłego zjadacza chleba. Firma ta zasługuję na więcej minusów niż plusów. Roszada pracowników niesamowita. Kasa marna, nieadekwatna do pracy, ale zawsze na czas. (usunięte przez administratora)Pomyłki w pracy raczej nie uwzględniane. Kwestie papierosowe uważam za słuszne.(usunięte przez administratora) I jeszcze jeden pozytyw- piętnowane były wszelkiego rodzaju przekleństwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek - Warzymice

• Jak się pracuje w Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek?

Zobacz opinie na temat firmy Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek?

Sedina Fresh Company Krystyna Mielcarek
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 81 lok. 1
    72-005 Warzymice