Opinie o Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław w Szczecin

Artur L

Szanowni Państwo zostaliśmy objęci kwarantanną co za tym idzie niestety nie było z nami kontaktu nie mamy na to żadnego wypływu jako kierownik firmy mogę tylko przeprosić za tą sytuację bo niestety ,ale nic innego mi nie pozostaje ,wszystkie zamówienia są już realizowane a telefony włączone nawet podaje poniżej dodatkowy nr telefonu w razie pytań 667 163 233 chętnie na każde pytanie Państwa odpowiem . z poważaniem : kierownik ds sprzedaży Artur L

Kupujący
@Artur L

Sory ale nawet na kwarantannie można odpisać klientom. A tu brak kontaktu. Jesteście śmieszni mam nadzieje że nie wypłacicie się allegro. Że nie wspomnę o zgłoszeniach na Policję przez kupujących.

asia Nowy wpis
@Artur L

tak pomogło rozwiązać problem

Czy Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

XXX Nowy wpis

Z tego co mi waidomo szkolenia w tej firmie są co 3 mce

Kaaata Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) Ponad rok temu kupiłam towar, który do tej pory nie otrzymałam. Brak zwrotu pieniędzy. Zgłoszone na policję jak się okazuje nie tylko mnie oszukali.

kupująca

No faktycznie towar otrzymałam po terminie ,ale też dostała gratisy rzetelna firma szkoda tylko ,że nie było tego kontaktu i informacji o kwwarantannie bo ceny mają super ,ale najwazniejsze ,że towar otrzymałam i juz zamówiłam kolejny polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
klient

towar otrzymałem fakt z firmą nie było kontaktu ,ale zrozumiałe w końcu kwarantanna zapewne polecam i wróce ponownie

Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław w miejscowości Szczecin nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Maja

19 Marca zrobiłam zakupy na Allegro u Pana Zdzisława . Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zakupionych produktów. Zero kontaktu ze sprzedającym ,towar byl opłacony !

Kupujący

(usunięte przez administratora)biorą pieniądze i nie wysyłają towaru

(usunięte przez administratora) Zablokowane konto na allegro, brak zwrotów gotówki. UWAGA!!!

Przeprosiny

Przeprosiny Pragniemy przeprosić naszych Klientów za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem zleceń realizowanych przez Allegro Informujemy ,że po chwilowych utrudnieniach jakie zapanowały w naszej firmie objęte problemem ,jaki obecnie panuje w całym Kraju informuje ,że sytuacja powróciła do normy i obecnie nasza firma na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia. Zdajemy sobie sprawę ,że tą sytuacją mocno nadwyrężyliśmy Państwa zaufanie dlatego też dołożymy wszelkich starań aby je ponownie odzyskać . Był to nie ukrywam dla nas wszystkich bardzo trudny czas ,ale umocniliśmy się dzięki klientom ,którzy w nas nie zwątpili i zostali z nami . I chcielibyśmy wam podziękować za wsparcie w tych trudnych chwilach z wyrazami szacunku : kierownik ds. sprzedaży Artur L

Serwisagdrtv

259 klientów (usunięte przez administratora)na Allegro zwinął sklep i nie pooddawał pieniędzy

z allegro

ja mam tak samo, jak pozostali......zrobiłam zakupy na allegro 14.03.2020r i do tej pory nic, ani towaru, ani zwrotu pieniędzy.....koleś ładnie (usunięte przez administratora) na kase.... ale licze na to, ze "karma" wraca...

Buddyjka

W mojej sytuacji jest identycznie. Zero odpowiedzi na maile, tel zablokowany

Buddyjka

Zamowilam na allegro 19.03.2020, do tej pory nie otrzymałam towaru, nie mozna sie dodzwonić ani nie odpowiada na maile

Pan Zdzisław przyjął zamówienie i pieniądze. Nie zrealizował go. Nie zwrócił pieniędzy i nie odpowiada na maile i telefony. Zgłaszam na policję!

Anybody

Nierzetelna firma, zawiera transakcje na Allegro bez końca opóźniając wysyłkę

Zostaw merytoryczną opinię o Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław - Szczecin

Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław
  • Władysława Szafera 194 lok. 15
    71-245 Szczecin
  • NIP: 8520008325 REGON: 810065521

Pellon Firma Handlowa Pleskot Zdzisław