Zinkpower Wschód Sp. z o.o.

Adres: Dębogórska 5, 71-717 Szczecin

NIP: 9552397603 REGON: 364789942 KRS: 0000624650

Zinkpower Wschód Sp. z o.o.

Opinie o Zinkpower Wschód Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nik
 Opinia

To już rola handlowego działu i do nich pytanie dlaczego klienci wola wozic do innych ocynkowni albo nie woła tylko nie wiedzą o Janowskiej cynkowni.

Marian
@Nik 21.05.2019 17:41

Wiem bo ja w tej cynkowni pracuje i odeszli kontrachęci za zła jakość ocynku, ale lepiej zwalić wine na Handlowców. Zresztą jak zawsze pracownik jet wszystkiemu winien. Jak by Jurek nie poganiał i materiał siedział w kwasach tyle co powinien a nie o połowe krucej, bo TONY Pana Jurka to i jakość ocynku była by całkiem inna. A z resztą w poniedziałek Po wyjęciu ram TAMARED ocynk zwijał się jak odmrożona Farba i Malowanie pędzlem miejsc nie ocynkowanych. To Jest ocynkownia czy Malarnia?

Pustki na czarnym
 Opinia

Na czarnym placu brak MATERIAŁU.... a pozniej sie dziwic ze nie ma premii... albo małe są.

Andrzej
@Pustki na czarnym 21.05.2019 10:22

A czego są pustki na placu? Nie napsze Pan? i dlaczego klijenci wolą wozić do innych ocynkowni? Prawda boli?

Tomek
 Opinia

Ja tez pracuje w Ocynkowni Janów Lubelski i co dostałem na wypłate to jest zasiłek bo wypłata to tego nazwać się nie da. Dostałem z sobotą pracującą 1760zł to jest jakiś żart żeby w 21 wieku zarabiać w jednej z najnowocześniejszych Ocynkowni takie pieniądze. A Tego metalu troche trzeba przerzucić . Najnowszy zakład i najgorsze zarobki na cały Janów. Capitiler Na dzień dobry 2500zł na rekę. Fortako To samo. nawet sąsiadująca Sortownia warzyw ( Chodnia) bo pracują dziewczyny i przynoszą od 2200 nawet 2900zł bez nadliczbówek. Czy lub kto chce się dorobić na krzywdzie ludzkiej? Tgz. Rudy bo tak na niego mówią. Ja też jak kolega z komentarza niżej też odchodze bo ja nie jestem żebrakiem żeby Jałmużne dostawać. Ludzie i reszta pracowników są jak najbardziej W porządku. Ale jaK Pan Jurek nie zmieni myślenia to Będzie sam te trawersy zawierzszał bo ludzie po uciekają Jak nie da zarobić nin. 2500 to szkoda zostawać i przerzucać ten metal. Ja też się dziwie gdzie są inspektorzy że nie sprawdzają zapylemia w pochmórną pogodę i Inspekcja pracy że płaci Pan Jurek Poniżej średnie Krajowej. Ktoś tu Łamie Prawo i Ktoś mu na to pozwala czyli KLIKA, jeden o drugim wie i jest spoko. Problemu Niema. To Jest nasza POLSKA. Wytrwałośći co pracują za zasiłek Powodzenia.

Zawiedziony Pracownik Andrzej
 Opinia

Macie racje w tym tygodniu na hali było siwo z zapylenia i co do rozmowy wstępnej z Panem Jurkiem to Już Nie będe sie powtarzał z wcześniejszych komentarzy i żeczywistość całkiem odwrotna. Moim zdaniem Pan Jurek ma ludzi za Roboty, a nie Ludzi. Bo dawaj dawaj szybciej bo maja być tony a z tymi tonami jakoś Kasa nie idzie dla pracowników. W Miesiącu Kwietniu zrobiliśmy prawie 800 ton I dla Pana Jurka To mało. A z Tą wypłatą to bym się chętnie zamienił z Panem Jurkiem tak jak kolega z komentarza napisał , to raczej szybko zmieniłby nastawienia do Pracy w Tym zakładzie.Ludzie i Liderzy w Porządku Doradzają i jak widzą że robie coś nie tak, to od razu biegnie i tłumaczy że robie źle i zrób to tak, to będzie lepiej i więcej wejdzie na Trawers. Dla tych Ludzi Wielki szacunek bo na prawde mają temat ogarnięty na przysłowiową szóstke. Wystarczy tylko im współczuć za ciągle zmieniany skład z nowych do wypłaty i na nowych itd. Czy to się zmieni? To Raczej tak, Morze w przyszłości, jak będze się zarabiać w Takim załadzie nie mniej niż 2500zł na ręke bez godzin nadliczbowych To Ta Sortownia się skończy, bo w sobote sie przyjdzie i czy na Dwie lub cztery godziny zostanie, to by wypłata była ok 3000zł. I Jak na taki Nowy załkad przystało i by Każdemu Pasowało. i nikt by si ę nie zwalniał ale jak takie opinie pujdą w Eter To Tragedia dla tego zakładu, bo nie bedzie komu pracować. Obudzą się ale Będzie za Późno. Pozdrawiam wszystkich Pracowników ZINKPOWER WSCHÓD JANÓW LUBELSKI.

Zawiedziony Pracownik Andrzej
 Opinia

Ma cie race na rozmowie obiecał co innego a wypłata z Sobotą i raz zostałem nz dwie godziny dodatkowe tj. 10 godz. nadliczbowych to dostałem na wypłate 1820zł. czyli ok. 150zł. za sobote. teraz to niech sam za te pieniadze pan Jurek zostaje. Po co ja się tu w o gule przyjmowałem. Ale jeszcze miesiąc do konca umowy próbnej i Do widzenia Panie Jurku. Sam niech racuje za mniej niż najniższa krajowa, a gdzie szkodliwe? Chalo To jest Ocynk. Na hali w tym tygodniu to było siwo z tej pogody. Gdzie jest ta inspekcja pracy i inne służy że w taką pogode nie sprawdzają zapylenia na hali. Mamy prawie 22 wiek i zarobki, że lepiej się nie powtarzać po innych. Żenada i Ludzie zastanówcie się za jakie niskie pieniądze Niemiecki Koncern Nas truje? za ok. 1650zł na rekę . zanim złożycie papiery o prace w ZINKPOWER WSCHÓD Janów Lubelski To Był Wielki Błąd zatrudnianie sie tutaj. W Janowie Lubelskim w FORTACO i KAPITILER zatrudniają już Ukraińców i oni dostają po ok. 3000zł na reke bez nadliczbówek i za kogo oni nas mają? Gorzej niż śmieci, bo śmieci są coraz droższe. Panu Jurkowi dać te 1650zł i niech Przeżyje i utrzyma rodzine tam gdzie mieszka w Stalowej Woli.

Tak2Nie
Rudy łysy w okularach
 Opinia

Ludzie i zakład w porządku, gorzej jest z Panem Jurkiem który jest kłamcą i krętacz.. obiecuję po 3400zl na rękę przychodzi wypłata i wychodzi nie całe 1900zl i premia 50zl. Co gorzej gość nie zna się wgl na robocie wie najlepiej jak się co robi a jak sie zrobi po jego myśli i nie wyjdzie to zgania wine na pracownika i wstawia głupie ostrzeżenia i nagany. Prezes powinien usunąć tego człowieka z zakładu bo przez niego uciekają ludzie bo gość sra wyżej niż du.. ma. Pozdrawiam ludzi którzy jeszcze dotarwali do tej pory, za pewne za niedługo będzie wam lepiej jak usuną rudego ze stanowiska kierownika.

Opinia

Powiem tak za taka robotę takie pieniądze to (usunięte przez administratora) to.

Murzyn
@Pracownik 17.05.2019 17:31

Tuny się liczą i tyle a premie to lider dostaje a nie pracownik

Tak5Nie
Jankowiak
@Murzyn 17.05.2019 17:51

Do wszystkich nowych pracowników którzy mają zamiar przyjść do Pracy niewieszcie w obietnice które Pan Jurek wam powiedział nic z tych rzeczy o których wam odpowiadał nie jest spełniona dostaniecie 1700 zł za miesiąc pracy i pilnik tony mają być i kasa ma się zgadzać dla kadry a wy resztę to co zostanie z tego życzę miłej pracy i powodzenia Pozostało

MATEUSZ
 Opinia

Ja pracuje w ocynkowni w Janowie lubelskim od 1,04,2019r. i jak dostałem wypłate 1670zł to się zszokowałem. Gdzie jest inspekcja pracy że zarabia się w ocynkowni Niemieckiej poniżej średniej krajowej/ To są Jakieś Jaja. A Pan Jurek To jest cygan bo mówił co innego a rzeczywistość całkiem odwrotna. Gadać to on potrafi. Ja też zaczołem od czasu wypłaty oglądać się za inną pracą.

Pracownik cynkowni Janów
 Opinia

Ja właśnie złorzyłem wypowiedzenie umowu o prace w ocynkowni w Janowie Lubelskim. A chodzi mi o zaniki pamięci panu Jurkowi, bo każe coś zrobić a jak wyjdzie źle to mówi że on tak nie kazał i ładuje kary a to było z jego winy, bo tak kazał. Ale teraz pracownicy się zmówoli że każdą rozmowe z nim będą nagrywsć i jak znowu zwali wine na prscowników to puszczą nagrane rozmowy Panu prezesowi z Szczecina. Jak dla mnie to to liderzy wiedzą dużo więcejod niego. On nie ma zielonego pojęcia o proeadzeniu zakładu. U Pana Jurka liczą sie tylko tony a jakośc to drugie miejsce Ciekawe czy przyzna się Prezespwi z Szczecina ije firm zrezygnowsło z dostarczania Materiału bo wychodzą buble i moim zdaniem Pan Jurek działa na szkode zakładu i dużo zakład straci jak odchodzą kontracgęci i pracownicy którzy nie chcą pracować z mniej niż najniższa krajowa, czyli ok.1700zł.

Artysta ze spalonego teatru
 Opinia

Wszystko wiem o tej firmie ale nic nie powiem o !!!

Tak1Nie1
Zwolniony Pracownik
@Artysta ze spalonego teatru 29.11.2018 02:34

I to źle że ludzie nie piszą Prawdy jak się zarabia bo to jest wstyd dla takiej Firmy. Po co się męczyć? Mam Na Myśli Ocynkownie w Janowie Lubelskim.

Tak3Nie1
Były Pracownik
 Opinia

Ja Pracowałem w Ocynkowni Janów Lubelski Zinkpower Wschód Sp. z o.o. i średnio pracownik na zmianie zawiesza 5 ton metalu. Kierownik ocynkowni z Janowa Pan Jurek że jak będziemy robić więcej to będa premie za wyrobienie i na obietnicach zostało, podostawaliśmy średnio po 1640zł do 1740zł na konta i od razu dużo osób deklaruje odejście bo to jest śmieszne żeby zarabiać tak małe pieniądze w takiej nowej fabryce To Ukraincom płaci się na ręke po 3000zł . w sąsiednich Fabrykach Ocynkowni Janów. To Ja 10 lat temu nie przynosiłem wypłaty niższej niż 2200zł. Dla mnie to jest coś nie tak.Albo Pan Jurek jest coś nie tak. SMUTNE :(

Opinia

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Zinkpower Wschód Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Zinkpower Wschód Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Zinkpower Wschód Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zinkpower Wschód Sp. z o.o.