ZPHU Jantex Teresa Lugowska

Stara Tuchorza

Opinie o ZPHU Jantex Teresa Lugowska

byly pracownik

Duzo obietnic, male wywiazanie sie z nich. Po 8 godzinach pracy opuszczajac zaklad szef i inni pracownicy patrza na czlowieka jak na przestepce. Soboty i niedziele platne +1 zl do normalnej stawki godzinowej. Problematyczni kadrowi, niesympatyczni, nie doceniaja ludzi, ich rodzin i w glebokim powazaniu maja swieta i twoje wakacje. Kobiety pracujace to w wiekszosci dno, zgryzota, chamstwo i prostactwo. Gnebia mlodych i nowych pracownikow, szef nie reaguje! NIE POLECAM FIRMY!

anna

a jak wyglądają zarobki, możesz podać jakieś widełki @nolimit, czy każdy musi pracować po godzinach i jak jest z umową ? Zatrudniają na podstawie umowy o pracę, czy tylko jakieś zlecenie czy coś podobnego?

nolimit

niby 8 godzin pracy a tyrają po 10,12 godzin za 1zł do godziny więcej takie nadgodziny płatne? Wstyd za takie traktowanie!!!!!

Jaroslaw

Nie polecam. ta firma to dno totalne.

Ewę

SMS

Pól

Niesamowita firma

Zostaw opinię o ZPHU Jantex Teresa Lugowska - Stara Tuchorza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU Jantex Teresa Lugowska