Opinie o Baxters Polska Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Baxters Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baxters Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxters Polska Sp. z o.o. w Wolsztyn

Cześć. Szukam stabilnego zatrudnienia i zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce. Jednakże czytam, że ktoś tutaj pracował na zleceniu, bo przez agencję. Wiecie, po jakim czasie można spodziewać się umowy o pracę? Jesli chodzi o wynagrodzenie to poda ktoś widełki, ile się tutaj zarabia?

Pracownik01

Chciałam bardzo polecić pracę w tej firmie miła atmosfera, praca nie jest ciężka lecz jak wiadomo pracować trzeba wszędzie. Pracowałam na zleceniu po przez agencję i wynagrodzenie również zadowalające. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pójściem to polecam. ????

Mąż Nowy wpis

Nie polecam pracy panią, które planują dziecko. Takie osoby są poniżane przez obecną dyrektorkę. Nie otrzymują dorównania do obecnych pensji (mimo że wszyscy pracownicy je otrzymują). Dodatkowo nie mają prawa korzystać z ustawowych uprawnień rodzicielskich. Obecna dyrektorka ewidentnie działa z premedytacją niezgodnie z Kodeksem Pracy i tylko czekać aż zapłaci karę. Dziwne, że centrala w Szkocji respektuje takie praktyki. Myślę że nawet nie mają pojęcia o tym, że dyrektorka zakładu z premedytacją łamie podstawowe prawa pracownika.

Szymon Nowy wpis
@Mąż

Czekaj, Panie, które dopiero planują dziecko nie mogą korzystać z uprawnień rodzicielskich ? Piszesz tutaj o osobach, które już mają czy dopiero planują dziecko ?

B Nowy wpis
@Mąż

Panie wracające do pracy po urlopie macierzyńskim/rodzicielskim

dawny pracownik

Ja myślę, że warto tam pracować, wymagania są ale też praca nie jest tam trudna. Za wypracowane godziny płacą a jest ich sporo. Warto spróbować.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Baxters Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Filip

Zastanawiam się czy firma może prowadzić w obecnej sytuacji rekrutacje?

Jakie wartości są cenione w Baxters Polska Sp. z o.o.?

Ja tam byłem

Jakie wartości są cenione w firmie? Myślę, ze takie jak w każdej firmie: rzetelność, pracowitość, dokładność, punktualność. Ale co firma daje w zamian: brak jakiejkolwiek premii, dopiero teraz niby imprezy integracyjne zamienione na jakieś pieniążki za urlop, nic na Święta Bożego Narodzenia no i Wielkanoc, brak premii za nie chorowanie. Pracownicy tylko czekają z utęsknieniem za sobotą aby było coś więcej do wypłaty. Jak ktoś wcześniej wspomniał Szkoci szkocą na wypłatach, czasy tłumów chętnych do pracy za bramą już się skończyły i trzeba pomyśleć o pracowniku aby go zatrzymać. Kadra kierownicza ma się dobrze i wiedza o jakie pieniążki walczyli!!!!!

Ja tam byłem

Finansowo są zupełnie na samym końcu w porównaniu z wolsztyńską grupą NORDAN I FIRESTONE, obiecanki na stronie Urzędu Pracy to tylko dla przyciągnięcia uwagi, jest zupełnie inaczej..............

Wujek dobra rada

Firma Baxters to Szkocka firma a szkoci słyną ze skąpstwa więc odradzam wszystkim pracy w tej firmie bo tam nie zarobisz !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baxters Polska Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Baxters Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baxters Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Baxters Polska Sp. z o.o.
  • Berzyna 81
    64-200 Wolsztyn

Baxters Polska Sp. z o.o.