Rajpol sp.z.o.o.

Belsk Duży

Opinie o Rajpol sp.z.o.o.

takitam

wyzysk!!!!3/4 ludzi pracuje bez umowy i za psie pieniądze!. kierownictwo bez kwlifikacji poniża ludzi na tasmie aby przypodowac sie prezesom!!!!żenada!!! niech ktoś ześle na nich policje skarbowa bo maja podwojną ksiegowosc......

kh

ja tez powiem szczerze nie nastawiałabym sie na umowę o pracę @łukasz. Ale być może czeka nas miłe zaskoczenie w tej kwestii ! Nigdy nie wiadomo! :)

janek

Najlepszy w Firmie jest Kot,najmądrzejszy,najważniejszy,dać mu tylko bata do ręki i by było gitara.

ptakpokoju

Tłumaczę. "druga zmiana" wychodzi do domu dopiero po zrealizowaniu pełnego zamówienia. (w okresie styczeń-kwiecień średnio kilka razy w tygodniu) Oczywiście każdy z pracowników ma zapłacone za nadgodziny, mało tego po godz. 22.00 dostaje nawet +50% stawki godzinowej. (usunięte przez administratora)

fikumiku

No tak jest w rajpolu, kto z tym wariatem wytrzyma.nigdy nie wiesz o której do domu wrócisz bo zawsze jakas niespodziewana robota wypada.

ptakpokoju

Dziadostwo umowilem sie na prace 8 godzin a pracuje tylko po 14 godzin przy kartonach [usunięte przez moderatora] totalny pseudo kierownictwo odzywki c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie mozna byłoby duzo pisac ala szkoda

oleole

widac ze ktos niewie jaki sa faktyczne zarboki tam a jesli ktos nie chodzi do pracy to trudno ze ma male zarobki

Złe traktowanie pracowników, zarobki de facto w granicach 1200zł. praca często po 11h z pół godzinną przerwą,( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Rajpol sp.z.o.o. - Belsk Duży

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajpol sp.z.o.o.