Viessmann Sp. z o.o.

Wrocław

Viessmann Sp. z o.o.

Opinie o Viessmann Sp. z o.o.

Lidia

@jony, mógłbyś nieco szerzej opisać swoje doświadczenia w tej pracy? Piszesz o braku szacunku, czym on się dla Ciebie objawiał? Zauważasz także pozytywne strony zatrudnienia w Viessmann? @Cezary, jesteś lub byłeś pracownikiem tej firmy? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Cezary

Zawsze można zmienić firmę tylko czy się poprawi??

jony

Nędzny HR, brak szacunku dla wykwalifikowanych pracowników. Nie polecam.

Lidia

@yugo każdy ma możliwość do zostawienia swojej opinii o pracodawcy zgodnie ze swoim doświadczeniem. Rozumiem, że nie zgadzasz się z tym, co pisze @Nick. Ty również masz możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Możesz więc powiedzieć jak wspominasz swój czas przepracowany w Viessmann Sp. z o.o.? Dużo osób znajduje ten wątek szukając opinii o firmie, które biorą pod uwagę jako swoje miejsce pracy. Warto by mogły znaleźć tutaj pomocne i rzetelne informacje.

Lidia

@Nickrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Viessmann. Możesz powiedzieć coś więcej o plusach pracy właśnie u tego pracodawcy? Co składa się na tak niepowtarzalny klimat o jakim piszesz? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

yugo
@Lidia 25.09.2017 14:16

Przecież to jest przynęta HR-u, aby wysyłać tam CV.

Nick

Pracuje w IT od prawie roku :) Bardzo ciężko się dostać ale klimat jest niepowtarzalny i nieprędko będę szukał innego miejsca.

jjhkjk

słyszałam, że jak ktoś się naprawde sprawdzi, to nie bedzie problemu z przedłużeniem okresu próbnego

już nie

nieaktualne, teraz lepiej trzymać się z dala od tej firmy

Leszek

Chciałbym państwu opowiedzieć o współpracy z firmą Viesman. Przez dłuższy czas kilka lat temu kupowałem produkty firmy. Po 8 latach kocioł zaczął się psuć . Nagle koledzy przestali odbierać telefony , serwisanci mają ważniejsze sprawy i okazuje się że firma Cię lubi bo kupowałeś ich produkty. A jak mam żonie wytłumaczyć i powiedzieć dzieciom że nie będzie ciepłej wody i grzania.

Zostaw opinię o Viessmann Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viessmann Sp. z o.o.