Viessmann Sp. z o.o.

Adres: Karkonoska 65, 53-015 Wrocław

NIP: 6920212005 KRS: 0000183975

Viessmann Sp. z o.o.
3 2 10 5 1

Opinie o Viessmann Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@jony, mógłbyś nieco szerzej opisać swoje doświadczenia w tej pracy? Piszesz o braku szacunku, czym on się dla Ciebie objawiał? Zauważasz także pozytywne strony zatrudnienia w Viessmann? @Cezary, jesteś lub byłeś pracownikiem tej firmy? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Cezary
 Opinia

Zawsze można zmienić firmę tylko czy się poprawi??

TakNie1

jony
 Opinia

Nędzny HR, brak szacunku dla wykwalifikowanych pracowników. Nie polecam.

Tak4Nie

Opinia

@yugo każdy ma możliwość do zostawienia swojej opinii o pracodawcy zgodnie ze swoim doświadczeniem. Rozumiem, że nie zgadzasz się z tym, co pisze @Nick. Ty również masz możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Możesz więc powiedzieć jak wspominasz swój czas przepracowany w Viessmann Sp. z o.o.? Dużo osób znajduje ten wątek szukając opinii o firmie, które biorą pod uwagę jako swoje miejsce pracy. Warto by mogły znaleźć tutaj pomocne i rzetelne informacje.

Opinia

@Nickrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Viessmann. Możesz powiedzieć coś więcej o plusach pracy właśnie u tego pracodawcy? Co składa się na tak niepowtarzalny klimat o jakim piszesz? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Tak2Nie

yugo
@Lidia 25.09.2017 14:16

Przecież to jest przynęta HR-u, aby wysyłać tam CV.

Tak1Nie

Nick
 Opinia

Pracuje w IT od prawie roku :) Bardzo ciężko się dostać ale klimat jest niepowtarzalny i nieprędko będę szukał innego miejsca.

jjhkjk
 Opinia

słyszałam, że jak ktoś się naprawde sprawdzi, to nie bedzie problemu z przedłużeniem okresu próbnego

już nie
 Opinia

nieaktualne, teraz lepiej trzymać się z dala od tej firmy

Tak4Nie

Leszek
 Opinia

Chciałbym państwu opowiedzieć o współpracy z firmą Viesman. Przez dłuższy czas kilka lat temu kupowałem produkty firmy. Po 8 latach kocioł zaczął się psuć . Nagle koledzy przestali odbierać telefony , serwisanci mają ważniejsze sprawy i okazuje się że firma Cię lubi bo kupowałeś ich produkty. A jak mam żonie wytłumaczyć i powiedzieć dzieciom że nie będzie ciepłej wody i grzania.

Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Viessmann Sp. z o.o. - Wrocław