Viessmann Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Viessmann Sp. z o.o.

Lidia

@yugo każdy ma możliwość do zostawienia swojej opinii o pracodawcy zgodnie ze swoim doświadczeniem. Rozumiem, że nie zgadzasz się z tym, co pisze @Nick. Ty również masz możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Możesz więc powiedzieć jak wspominasz swój czas przepracowany w Viessmann Sp. z o.o.? Dużo osób znajduje ten wątek szukając opinii o firmie, które biorą pod uwagę jako swoje miejsce pracy. Warto by mogły znaleźć tutaj pomocne i rzetelne informacje.

Lidia

@Nickrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Viessmann. Możesz powiedzieć coś więcej o plusach pracy właśnie u tego pracodawcy? Co składa się na tak niepowtarzalny klimat o jakim piszesz? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Nick

Pracuje w IT od prawie roku :) Bardzo ciężko się dostać ale klimat jest niepowtarzalny i nieprędko będę szukał innego miejsca.

jjhkjk

słyszałam, że jak ktoś się naprawde sprawdzi, to nie bedzie problemu z przedłużeniem okresu próbnego

już nie

nieaktualne, teraz lepiej trzymać się z dala od tej firmy

Leszek

Chciałbym państwu opowiedzieć o współpracy z firmą Viesman. Przez dłuższy czas kilka lat temu kupowałem produkty firmy. Po 8 latach kocioł zaczął się psuć . Nagle koledzy przestali odbierać telefony , serwisanci mają ważniejsze sprawy i okazuje się że firma Cię lubi bo kupowałeś ich produkty. A jak mam żonie wytłumaczyć i powiedzieć dzieciom że nie będzie ciepłej wody i grzania.

Zostaw opinię o Viessmann Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viessmann Sp. z o.o.