Ditzinger Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Ditzinger Sp. z o.o.

P.

Firma z dużymi perspektywami i bardzo szerokim asortymencie, przy czym sporym problemem była dla mnie zawsze szefowa, której wybuchowość oraz impulsywność przyprawiała mnie o zawrót głowy. Z osobą tą nie można było omówić najprostrzej kwestii bez jej wpadania w furię i unoszenia się. Człowiek wulkan. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ludzie odchodzą z tej firmy.

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Ditzinger Sp. z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Ditzinger Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ditzinger Sp. z o.o.