Opinie o Colgate-Palmolive w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Colgate-Palmolive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Świdnica

ej kej

witajcie, ile można zarobić na magazynie na start i czy warto aplikować?

ann

Nigdzie nie mogę znaleść bezpośredniego adresu mail jeśli chodzi o fabrykę w Świdnicy.Prosze o pomoc.

ann

Wiatam gdzie mogę wysłać CV

niedowiarek

Witam . mam pytanie , byla nocna zmiana z soboty na niedziele ,2 na 3 sierpien Czy one sa obowiazkowe ?

Programista Php

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
abc

pytanie do studentów w colgate! Jak łączycie prace w systemie czterobrygadowym ze studiami?? Czy to jest możliwe?? Jak to wygląda w praktyce? (urlopy, zamiany)...

as

wow ! Ostro i pewnie siebie,a produkcja też jest ważna !!!

kontakt do colgate

Czy są przyjęcia? Na jaki adres mozna wysyłać CV ? Proszę o odpowiedź.

olek

to jak z tą pracą na produkcji? bo cos ucichło a watek powinien byc goracy bo wakacje sie zaczynaja i młodzi szukają pracy.. to będa jakies wakaty dla studentow na prace sezonowa? prosze o info jesli sie orientujecie..

xyz

"więcej, więcej, WIĘCEJ produkcji" = zapier...., bo jak wiadomo wiecznie malo. W Colgate bylem, widzialem i zrezygnowalem. Z obecnej pracy na proukcji jestem duzo bardziej zadowolony, a pieniadze te same.

ciekawski

Czy w tym roku będą jakieś większe rekrutacje do Colgate na stanowiska operatorów ?

gość

W warszawie jest fabryka colgate?

JaTamTylkoPracuję

Wynagrodzenie brutto dla operatora produkcji na początku: 2500 brutto, Bonusy: karta medicover, dofinansowanie kształcenia, świadczenia ze ZFŚS (gruszka, talony na święta), darmowe ubezpieczenie, dofinansowanie posiłków, zwrot aktywnych form wypoczynku - 150 rocznie, dentysta - 250 rocznie. Na produkcji system pracy 4 - brygadowy (4x1zm, dzień wolnego, 4x3zm, 2 dni wolnego, 4x2zm, dzień wolnego.) Na terenie zakładu znajduje się stołówka, serwująca przyzwoite - jak dla mnie - posiłki. Firma zapewnia odzież roboczą (codziennie świeży komplet, jest to związanie ze specyfiką produkcji). Zakład zatrzymuje się na święta, jeśli jest konieczność pracy - płaci za nadgodziny tak, jak w książce stoi - 50-ki, 100-ki, 200-ki. W praktyce - pracowici bez problemów mają drugą wypłatę (kosztem życia rodzinnego). Wypłata na koncie do dziesiątego każdego miesiąca. Warunki pracy: praca fizyczna polegająca na obsłudze automatycznych linii produkcyjnych: dosyp, dołóż, załóż, usuń zacięcie, włącz. Trzeba się sprężać, bo zamówienia nieustannie rosną. Praca nie jest uciążliwa fizycznie (brak ciężarów), ale wymaga stałej koncentracji, co jest nużące. W zakładzie panuje wysoka kultura BHP - linia z uszkodzoną osłoną, lub z usterką stwarzającą ryzyko urazu jest bezwzględnie zatrzymywana do czasu naprawy - tego sam byłem świadkiem. Pracownicy są traktowani z szacunkiem, są zresztą odpowiednie mechanizmy pozwalające ustawić do pionu panoszącego się przełożonego, wszelkie skargi dotyczące złego traktowania są wnikliwie analizowane pod kontem zapobiegania w przyszłości. W zamian zakład oczekuje jednego: więcej, więcej, WIĘCEJ produkcji.

adek

ile zarabia w Colgate mgr inżynier z 2 letnim doświadczeniem?

Cześć! Jak wyszukujecie ofert pracy do Colgate? W jakimś biuletynie Świdnicy? Ich strona internetowa (a mianowicie zakładka "praca stała") od kilku tygodni wyświetla błąd. Poprzez stronę internetową nie da rady zgłosić tej usterki, a na infolinii nie odbierają. Pozdrawiam!

xxx

Hej, Możecie napisać przykładowe wynagrodzenie dla operatora produkcji?

Aśka

..a kobiety przyjmują ?

No to powodzenia!!!

maciek

Fajnie :) we wtorek mam rozmowe kwalifikacyjna ;)

Maciek, dojeżdżają ze Strzegomia, a nawet i dalej. Na konkretnej brygadzie musisz pytać, myślę że nie będzie problemu kogoś znaleźć. Sama jestem z okolic i szybko dowózkę znalazłam:)

maciek

Witam dojeżdża ktoś może do pracy ze Strzegomia ? Jakie są stawki dla nowo przyjętych pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colgate-Palmolive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colgate-Palmolive?

Kandydaci do pracy w Colgate-Palmolive napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colgate-Palmolive