Colgate-Palmolive

Świdnica

Opinie o Colgate-Palmolive

Jaro

Witam.Praca nie jest zla.Jest tylko za duzo wypisywania dokumentow.I ciagle dodawane sa nowe papiery ktore musimy wypelniac.Czasem sie zastanawiam czy pracuje na produkcji czy moze w biurze...:)

dolmeb
@Jaro 02.10.2017 09:48

...co do biurokracji, to gwiazda która spadła od Was do nas teraz w naszej firmie ją wprowadza...

Pietro

W colgate pracuje od początku. Wiem co gdzie i jak z kim ale złego słowa nie powiem o zakładzie w Świdnicy. Pieniądze na czas, nadgodziny wypłacane bez jakikolwiek problemow. Praca na linii przypomina sanatorium. Nikt nie stoi z batem i nie pogania. Owszem trzeba się pilnować bo w końcu za stanie i opieranie się cały miesiąc nie płacą. Jeśli czytacie wcześniejsze posty to może pisza ludzie z poluxa itd. Ale też tragedii nie ma. Oczywiście polecam każdemu pracę bo nigdzie lepiej nie będzie miał.

MIKOLAJ
@Pietro 04.12.2017 21:44

ZGADZAM SIE Z TOBA W 100%.JA WCZESNIEJ TEZ PRACOWALEM W WIELU MIEJSCACH I BYLA LIPA.A TU JEST OK.KOMU SIE NIE PODOBA TO DROGA WOLNA.....

plaiter

Wasza firma, światowy potentat jest firmą która zezwala i aprobuje na brak poszanowania dla człowieka. Ignorancja i znieczulenie na bliźniego jest wszechobecna i na pożądane dziennym. W "poszanowaniu" mają osoby pełniące stanowiska decyzyjne, innych pracowników bądź osoby zewnętrzne wykonujące zlecenie dla Colgate. Co ważne i niezrozumiałe jest brak reakcji zarzadu firmy na to, że często osoby decyzyjne generują swoją postawa wobec innych koszty. Praca w Colgate? Nigdy.

Justyna
@plaiter 25.10.2017 15:21

idź do Nifco - zobaczysz co to brak poszanowania, mobbing i poniżanie, godzin z grafiku nie doliczysz, nadgodzin wyrobionych na pasku wypłaty nie zobaczysz. Mam porówanie:(

Aneta

@plaiter w jaki sposób objawia się ten brak poszanowania? Zarzucając coś dużej firmie jaką jest firma Colgate-Palmolive zawsze warto to udowodnić, przedstawić sytuacje o tym świadczące, żeby każdy użytkownik mógł ocenić czy tak faktycznie jest.

Aneta

@Jaro masz rację to ciekawe, że na produkcji masz dużo dokumentów do wypełnienia, ale czy mimo to poleciłbyś innym użytkownikom pracę w Colgate-Palmolive? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Aneta

@Stefan ale czym porównujesz Colgate-Palmolive do innych firm? Jakimi kategoriami? Możesz powiedzieć pod jakim względem jeszcze ta firma jest lepsza dla Ciebie od innych? To ważne może być dla osób szukających pracy w okolicy.

Stefan

Pracowalem wczesniej w automotive. Uwierzcie mi po pierwsze nie ma idealnych pracodawco! A jezeli chodzi o colgate owszem widze uklady i ukladziki ale soxjal jest najbogatszy w porownaniu do innych firm w ktorych lrzyszlo mi pracowac. Atmosfera... uwazam ze naprawde nie jest zla. W kazdej firmie znajdziemy jakiegos karierowicza i buraka. Ja biorac pod uwage najblizsze firmy uwazam ze jest to jeden z lepszych pracodawcow na ten czas. Pozdrawiam.

Aneta

@Tasmowa - colgate services mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułaś w firmie Colgate-Palmolive? Czy na innych stanowiskach też to ktoś odczuł? Chciałabyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie Colgate-Palmolive.

Xar

Taka firma to dla idiotów co nie mają pracy tam jest wyzysk byle do przodu ludzie mają tyrać jak woły a kasy mało no na grila starczy lepiej dzieci narobić i żyć z 500+ a od tej firmy won kadra wstrętna gęby wstrętne szkoda pisać

Anna
@Xar 05.08.2017 14:44

To rob dzieci nie pracoj.Zbieraj 500 plus rob grila, pij pal a dzieci dalej glodne!!!!

hehe
@Anna 13.08.2017 17:48

Co to znaczy "pracoj"? Kij z bachorami, przecież to tylko maszynki do 500+.

Tasmowa - colgate services

Firma tragedia, przestrzegam!!! Nieplatne nadgodziny, wyzysk, stres, presja, spychologia, uklady i ukladzili, zachowania niektorych ocierajace sie o mobbing, oszczedzanie na wszystkim, brak podwyzek. Jak ktos chce koniecznie pracowac w korporacji to od Colgate na Tasmowej radze trzymac sie z daleka!!

@Tasmowa - colgate services 28.03.2017 17:55

Ktoś tu nie ma racji

@Tasmowa - colgate services 28.03.2017 17:55

CO ZA BZDURY PISZESZ, NADGODZIN ILE TYLKO CHCESZ, PRZELOZENI SA OK NIKT SIE NIE WYDZIERA.NIE PODOBA CI SIE TO WYPAD!!! JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY!!!!!!

Aneta

@krzys rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy. A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Colgate-Palmolive?

tomek

Witam, są przyjęcia na magazyn bezpośrednio przez firmę?

@Aneta 13.03.2017 10:43
@krzys rzeczywiście praca w takim systemie może być obciążająca. A co możesz powiedzieć o plusach pracy w firmie?...

Stabilność pracy ,brak zwolnień z pracy jeśli ktoś nie jest leserem, kultura przełożonych

krzys

Praca nie jest zła ,warunki też ..tylko aystem do bani czterobrygadówka

Aneta

@PIOTRchętnie usłyszymy za co lubisz pracę w colgate! Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

PIOTR

Ja osobiscie chwale sobie prace w colgate!!!!!

Aneta

@Mijamogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Rozumiem, że odnosisz wrażenie że firma stawia pracownikom duże wymagania?

PIOTR

ELECTROLUX PRZYJMOJE....ZAPRASZAM TAM!!!!! ZOBACZYCIE CO TO JEST WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKOW!!!!!!!!

ELEONOR

Praca na produkcji - ciężka ( psychiczna i fizyczna w wiecznym stresie ) kierownik brygadowy - tragedia ( wytkniesz błąd, problem zaproponujesz inny system działania --- masz przechlapane ) ocena pracownika na zasadzie lubię nie lubię, twoje zaangażowanie, umiejętności, samokształcenie, organizacja pracy itp. nie mają znaczenia ludzie - zestresowani, przemęczeni, bezinteresownie wręcz nie życzliwi system pracy - wykańczający organizm rozwój - o ludziach awansujących można by dużo mówić ale niestety nic dobrego. pobory - z każdym rokiem coraz gorzej za oczywiście coraz więcej wykonywanej pracy ( jeden pracownik obsługujący trzy stanowiska pracy - kosztem zdrowia) Podsumowując; pracownik jest najtańszym elementem wymiennym - przykre ale prawdziwe.

Mija
@ELEONOR 08.11.2016 13:12

To prawda musisz być operatorem, mechanikiem, kotrolerem jakości i jeszcze pełno dokumentacji do wypełniania. Ludzie OKROPNI!!! Zazdrość zawiść i ploty!

Hipopotan
@ELEONOR 08.11.2016 13:12

Szukam znajoma po latach o ktorej wiem ze tam pracuje, czy ktos godny aby mi pomoc?

ehe

Myślę, że ta ilość ofert pracy jest związana z ciągłym rozwojem firmy @kacha, ale ciekawi mnie to czy wypłata jest na czas.

ExCP

Firma słaba. odżyłam po odejściu. Pracowałam w rozwoju klientów. Cele nierealne, menadżerowie uprawiają mobbing na każdym kroku. Żeby zrobić karierę, trzeba pójść do łóżka z Piotrem. Możliwości awansu zerowe. Omijajcie szerokim łukiem

ego

Podłączam się do pytania olika o staż. Jest opcja zostania po stażu w firmie?

Nowy

Hej wszystkim , mam pytanie odnośnie operatora produkcji -finishing , czym się tam osoby zajmują ?

Nowy

Kitsune

Siemka, może ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji w tej firmie?

Mariolka

Hej. Czy ktos moze mi napisac jak mozna sie dostac do colgate czy cv wyslac na adres firmy czy rzeczywiscie prawdą jest ze musi ktos zarekomendowac daną osobe??? kurcze chciała bym dostac sie do colgate ale nie mam zadnych znajomosci a samemu to chyba troszke ciezko, napiszcie jakie sa szanse dostania sie do was.

miśka

Hej czy są jakieś przyjęcia do colgate :)

mario

Jest miejsce na dziale weep nie wiem czy dobrze napisalem ktos cos napisze co to sa praca jakie warunki jak tam jest

olsonddz

byłem, widziałem, odszedłem, nie ma czego żałować, omijajcie magazyn surowców

Nick:

Firma niby zagraniczna, ale czuć wyraźnie, że coś nie tak tam jest. Normalnie rozmawiając z co niektórymi z firmy można odnieźć wrażenie, że się ma do czynienia albo z psychopatami albo z oszustami. Czuć normalnie panujące tam zakłamanie w tej firmie. Od razu widać, że to polska....

Krajan

Akurat technik UR nie ma źle. Wie za co robi ;) A z tym bogatym pakietem socjalnym to nie przesadzaj bo widać że nie wiesz o czym mówisz.

ktos 44

jezeli chcesz tam pracowac zastanów sie , atmosfera nie do zniesienia , kazdy cie wykorzystuje , wymagaja jak by ci płacili 20 zł na godz, w pascie robactwo sie znajduje włosy bo sobie olewaja pracownicy , nie przestrzeganie bhp, brudno na stanowiskach , ale plotki sa najwazniejsze co gdzie kto robi

maniek

bajzel jak wszędzie, kołchoz jak wszystkie na strefie

Czarek

Jeżeli jesteś młody - to się przyzwyczaj. Świat nie jest taki piękny jak rodzice opowiadali.

Taśmowa

Ja jestem szczęśliwa, że już tam nie pracuję, takiego poniżenia, znęcania się nade mną psychicznego i darcia mordy na mnie nie doświadczyłam u żadnego poprzedniego pracodawcy. Gigantyczny stres odbił się niestety na moim zdrowiu i teraz muszę biegać po lekarzach. Teraz pracuję w kolejnej amerykańskiej korpo i atmosfera jest zupełnie inna.

Krajan

Jakie benefity ? jakie premie ? Wszystkim w koło się wydaje że ten Colgate to Bóg wie co a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Pracownika mają za nic, praca pod ciągłą presją, więcej obowiązków niż ludzi na stanowiskach i ciągle dokładają nowe (oczywiście obowiązki) co chwila jakieś nowe procedury czy OPL, które musisz podpisać a które nie zawsze mają wiele wspólnego z rzeczywistością i robi się całkiem inaczej i wszyscy o tym wiedzą ale mają to gdzieś głęboko dopóki coś się nie stanie. Oczywiście z winy pracownika. Cieszą się z rekordów, ale żadna "mądra głowa" nie policzy że gdyby to wszystko się wykonywało wg procedur to te rekordy były by nie możliwe. I co w dalszym ciągu tak fajnie ?

Podobny

Zarobki w Colgate zaczynają się podobno tak od 2400 brutto, nie wiem jak wygląda to przez agencje pracy ale jak jesteś zatrudniony przez Colgate to jak umiesz wsiąknąć w system to ponoć nie mają tam ludzie źle, premie, benefity, wczasy pod gruszką itp.

kameleon

Ten dział HR to jaki to dział? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

julka
@kameleon 14.07.2015 20:00
Ten dział HR to jaki to dział? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

ble ...ble ...ble ładnie opisują gorzej w praktyce..ludzi z podfirm traktują jak człowieka drugiego gatunku,wyzysk i brak szacunku...samemu trzeba się przekonać jak jest naprawdę.zarobek 1400 za 160 godzin więc szału nie ma

Maro

Ile pracownikow jest w Colgate zatrudnionych ? Dostaje sie prace stala czy tylko na czas okreslony ?

hen

małe masz ambicje 1600 zl i troche więcej ? oczekujesz ? ja poniżej 2000 tys to nawet nie szukam pracy.

Krajan

Mówisz że jest parę rzeczy do poprawy, ale to z czasem. Czyli mam rozumieć że to Ty się weźmiesz za poprawianie tych paru rzeczy ?

zainteresowany

Znacie może maila do rekrutacji?

kali

Jak dla ciebie 2400 brutto to ok - to kim ty jesteś? Na jakim poziomie chcesz żyć? Jak ty chcesz kupic mieszkanie? To przez takich ludzi sa takie zarobki w tym kraju. Zarobisz na ciuchy z lumpexu i jestes happy

;)

Może ktoś powiedzieć czy są przyjęcia?

gostek

Hej może ktoś mi powie czy można kupić taniej pasty do zebów colgate i płyny itp byłbym zainteresowany a nie wiem czy istnieje możliwość kupna taniej dla własnych potrzeb jak ktoś ma do sprzedania to proszę o kontakt na maila kristofaz@op.pl dzięki za info.

Wilku

Witam.Jak wyglądają zarobki dla wózkowych w magazynie?

zniesmaczona

Nie polecam, zupełnie nie patrzą na człowieka, pracownika traktują jak śmiecia, czy to produkcyjnego czy biurowego czy stażystę, górę biorą układy i układziki, szansa rozwoju marna, praca monotonna i wymagająca, kiedyś może i był to najlepszy zakład w okolicy ale to już dawno odeszło.

zatrudniony
@zniesmaczona 25.01.2015 19:09

Kasa na produkcji zależna od działy tak naprawdę, na start minimum 2,2- 2,4tys. brutto + socjale itp.

Hejka są jakieś przyjęcia? Gzie mogę wysłać CV?

sebo

Jak dla mnie celowe robienie z kogosc normalnego osoby nienormalnej, to juz szczyt chamstwa i bezczelnosci. Zaklad Colgate osmieszy sie na cala Swidnice, bo znaja go ludzie od dziecka. To, ze ktos sie nie dal wykiwac, to nie powod, aby robic z kogos nienormalnego. Jak dla mnie ten zaklad prezentuje strasznie niski poziom skoro nie potrafia sobie poradzić ludzie na najwyzszych stanowiskach z tak prosta sprawa.

Mati

Pracuje w Colgate na Tasmowej sporo czasu, kasa marna, oszczędzają na szarym człowieku, możliwość rozwoju zawodowego zerowa tylko klepanie tego samego każdego dnia. Mimo wymogu kultury osobistej, osoby z najwyższych stołków nie odbiegają chamstwem od najprostszego moczy mordy któremu ktoś zbił flaszkę. Jest sporo normalnych osób w pobliskim otoczeniu jednak roboty od zajebania za 2500 do 3000 brutto.

Tasmowa
@Mati 21.01.2015 18:25

Pewna headhunterka spytała mnie na rozmowie rekrutacyjnej co dzieje się na Taśmowej bo ma bardzo dużo CV od ludzi tam pracujących...

Piotr
@Mati 21.01.2015 18:25

Jak sie tam mozna dostac tylko przez Firme na czas okreslony ?Jak dlugo trzeba czekac na stala prace?jest to duza Firma.

ola

Nie tylko centrum Świdnicy już o tym wie ;) Bardziej globalnie ;) Nawet już wiedzą o planowanej akcji na robienie wariata :D

Zostaw opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colgate-Palmolive