Opinie o Colgate-Palmolive w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Colgate-Palmolive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Świdnica

My

Obudzą się z ręką w nocniku....

A

KORONAWIRUS ZACZOL JUZ PANOWAC W COLGATE OD KIEDY ANTOSIAK ZOSTAL BRYGADZISTA NA NAWAZALNI.BYLY SKARGI APELE ALE NIKT TEGO NIE WIDZIAL BO NIE CHCIAL WIDZIEC!!!!

On

Zero solidarności zero poszanowania dla pracownika w takiej sytuacji jaka jest teraz biura w domach a pracownicy a co tam niech się dzieje co chce mają pracować zobaczymy jak długo

Gwe

Tyle razy starałem się a już dwa razy mnie chcieli tylko do punktów rekrutacji i olali mni ALE ZAPOMNIELI ŻE PRACOWALEM U NICH I ŻADNYCH PROBLEMÓW. NIECH ZARAZA WSZYSTKICH

Programista Php

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Xx

Jednak to co mówi się to prawda że na colgate przychodzą tylko osoby po znajomości. No szkoda a chciałam składać CV. Widzę że nawet pracownicy którzy są na pod firmie nie mają szans na przejście na colgate jak nie mają znajomości

Newbie
@Xx

Niestety poszukując opinii na tym forum znajdziesz w głównej mierze negatywne informacje. Można dostać się z zewnątrz nie znając totalnie nikogo w firmie, mówię Ci na podstawie własnego doświadczenia. Jeżeli profil kandydata zgadza się z oczekiwaniami firmy to ma szanse na zatrudnienie. Nikogo nie bronię, przedstawiam tylko swoje doświadczenie z rekrutacji w tej firmie. Składaj CV.

Zaniepokojona

Społeczny inspektor pracy to odpowiedzialna i wymagająca funkcja. Osoba pełniąca obowiązki inspektora powinna znać i przestrzegać kodeks pracy , oraz wszystkie wewnętrzne przepisy. Bezstronność i przestrzeganie kodeksu , to dwa podstawowe kryteria które powinny być spełnione przez każdego kto pełni tą funkcję. Z moich obserwacji wynika , że zarówno kodeks pracy i dobre praktyki , to nie są mocne strony naszego inspektora. Korzystanie z internetu w czasie pracy , przedłużanie przerw i lekceważacy stosunek do współpracowników, to tylko nieliczne przykłady łamania zasad.Jako osoba która głosowała na obecnego inspektora , wyrażam duże zaniepokojenie takim postępowaniem i mam nadzieję , że nie będzie tu zastosowana "ochronka ".

Xx

Wszyscy pracownicy którzy przechodzą spod firmy niestety ale mają to załatwione po znajomości rzadko który przechodzi normalnie

@Xx

Nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem.

Pacownik

Bardzo dobry zakład - praca na linii przypomina senatorium- na każdej linii są dostępne krzesła gdzie można odpocząć.

Dr Alban
@Pacownik

Też bierzesz sterydy jak jeden na nawazalni że tak pierd?Ogarnij się losiu....

@Dr Alban

Mogę mówić to co mi się podoba. Narzekają tylko leniwi którzy nic nie potrafia. Nie rozumiem jednej rzeczy jak się komuś nie podoba to po jakiego grzyba siedzi w tej firmie ? Ludzią dali krzesła to narzekają że twarde.. jak Ci tak źle to idź do electroluxa lub cersanitu i wtedy zobaczysz co to znaczy praca.

Perła

Nie tu chodzi o tego Mateusza tylko że ta dziewczyna poroniła.

Mamuska
@Perła

Nie mam zielonego pojęcia czy ta dziewczyna poroniła czy nie. To raczej jej sprawa. Chciałabym tylko żeby ukrócił się kłamstwa. Żeby skończyły się rządy pewnej osoby

A

Jeden wielki bałagan ...

Tatuś

wydaje mi się że w świetle prawa żeby wykorzystac urlop ojcowski niestety ale trzeba zajmować się dzieckiem. Zastanawia mnie więc fakt jak może dostać urlop ojcowski ktoś to jest tylko ojcem na papierze

Zastanawiam się jak to jest możliwe że ludzie którzy nie nie umieją przechodzą na colgate. Nawet nie mają z tym problemu żeby przejść .Za to ci którzy się wykazują nawet nie są brani pod uwagę ostatnio na finiszingu przeszła dziewczyna młoda ( tempa strzała) nawet jej za bardzo nie szkołom bo ona boi się podejść do maszyny ale ma chłopaka w colgate i przeszła to jest polityka zakładu

X

Jakie zarobki w Colgate ?

Roman

Szkoda tylko że do pracy można dostać się po znajomości

Oo

Może i nie ma czego żałować. Ale denerwuje sam fakt że praca jest załatwiona po znajomości. Zwykli ludzie z zewnątrz nawet nie mają szans tam wejścia.

xxx
@Oo

Można się dostać, ale tylko przez agencję. ;)

X

Jaka atmosfera panuje w colgate ?

Nieznajoma12

Hej chciałabym jeśli byłaby taka możliwość zacząć prace w Colgate , czy znacie maila na którego można wysłać CV byłabym wdzięczna :)

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Panie zadaja konkretne pytania. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich rekruterów.

OMEGA

Wiesz na jaki obszar trafisz?

Patrycja

Witam, chciałbym się dowiedzieć , czy są aktualnie przyjęcia ,gdyż planuje zmienić pracę, i jak wyglądają zarobki w Colgate? Jeśli byłby ktos tak uprzejmy i odpowiedział na moje pytania byłabym wdzięczna.

Oo
@Patrycja

Kokosów to ty tam nie zarobisz w granicach trzech do 3,5 tysiąca

Pietro
@Oo

A ile Pani by chciała odrazu zarabiać? 10tys .....

Patrycja
@Pietro

Oczywiście,że nie , ale zmienic prace i mniej zarabiać,też mi się nie uśmiecha.

praca żeby dostać w colgate trzeba mieć znajomości musi pracować syn i załatwia mamie chłopak dziewczynie i tak dalej . Innym jest ciężko wejść na colgate. Co nie znaczy że ci pracownicy są dobrzy dobrymi pracownikami

szkoda że firma colgate nie przejmuje pracowników spod firmy pracują po 18 miesięcy a potem im się najnormalniej w świecie mówi że nie ma miejsc za to po znajomości przechodzą wszyscy szkoda tylko że ludzi się nie docenia za ich umiejętności a docenia się po znajomości mam nadzieję że się to kiedyś skończy wiele dobrych pracowników którzy byli na pod firmie odeszli mam nadzieję że nowy dyrektor który przyszedł zrobi tam porządek a zwłaszcza przyjęciem po znajomości rodziny znajomych i całej reszty

Nie masz czego żałować.Pracy jest naprawdę dużo, jest od (usunięte przez administratora)za dobrą kasę..

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colgate-Palmolive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colgate-Palmolive?

Kandydaci do pracy w Colgate-Palmolive napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colgate-Palmolive