Opinie o Colgate-Palmolive w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Colgate-Palmolive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Świdnica

Praktykant

Czy orientuje się ktoś czy można składać aplikacje na praktyki w dziale logistyki, a jeśli tak gdzie należy się zgłosić?

A ja wiem że zakład jest ok Tylko że można załatwić sobie stanowisko przez łóżko Popatrzcie na nowe liderki...

Jaki dział

Witam. Gdzie należy wysłać CV? Jest podany jakis e-mail?

X

Jak to jest z tym makijażem i kolczykami ? Można czy nie można?

Oo
@X

Prawda jest taka że nie można i większość się do tego stosuje ale za to można mieć czepek założony i wystające włosy albo czepek na samym czubku głowy tak tylko mogą mieć wybrani którzy mają chody na górze wiesz tak zwani wszystko im wolno

@Oo

A i kolczyki i wisiorki na Aisach się zdarzają. Tam to w ogóle ktoś pilnuje tego działu? Na innych tego nie ma, a tu kolczyki, guma, rękawy podwinięte, telefony na legalu nawet na 1 zmianie.

@Ona

Zgadzam się z Twoją opinią .Jeżeli chodzi o płacę , socjal i warunki pracy , to wszystko jest ok, ale przestrzeganie zasad i dyscyplina , to już jakieś nieporozumienie. Zarządzanie ludźmi i wymaganie od nich przestdzegania zasad , to podstawowe zadanie liderów zmianowych i kadry zarządzającej. Obserwując ich sposób pracy i to jak przymykają oko na nagminne łamanie zasad , proponuję szkolenie z zarzadzania zasobami ludzkimi i kultury pracy. Na Aisach ta samowola i "luz"sa zdecydowanie najbardziej widoczne. Pracowników nie można za to winić , bo skoro mają ciche przyzwolenie na takie zachowania, to to wykorzystują. Menadżer i liderzy zmianowi nie zwracając uwagi , dają ciche przyzwolenie na taki stan rzeczy.

Ona

W sam punkt. Plus okulary na czole zamiast na nosie. Przydał by im się konkretny menadżer, który by się za to wziął. Ogólnie myślę, że to dział na którym jest najmniej pracy.

@Ona

Każdy dział ma swoją specyfikę i odpowiada za rózne etapy produkcji. Na działy jesteśmy przydzielania w momęcie zatrudzienia i nie wybieramy sobie obszaru. Ważne aby swoje obowiązki wykonywać sumiennie i przestrzegać zasad. Masz rację , że "rozpasanie " na Aisach razi w oczy , ale jak to mówią "Jaki Pan , taki kram". Zawsze nurtowało mnie to, że przestrzeganie zasad i sumienne wykonywanie obowiązków , jest traktowane jako lizusowstwo, a naginanie zasad i nieróbstwo jako coś wartego nasladowania.

Programista Php

Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

A ja się pytam, dlaczego zakład nie zatrzyma produkcji, czy ludzie na produkcji są gorszego sortu, czy oni są w jakimś kloszu ochronnym że ich wirus nie dopadnie. Chciałam powiedzieć że Ci ludzie mają też rodziny, dzieci, więc czemu zakład ryzykuje ich zdrowie kiedy np biura siedzą w domu i chronią tyłki...

@Anonim

Wydaje mi się że aż takiego potrzeby nie ma aby zatrzymać. Są podjęte różne środki ostrożności aby zapobiec zarażenia się. Do tego wydaje mi się że powinniśmy być zadowoleni że w czasie gdzie zaczyna się globalny kryzys fabryka ma zamówienie. Wydaje mi się że powinna zrobić tylko coś z tymi co poszli na L4 bo teraz nie jest problem z tym i wynagrodzić ludzi ciężka praca w tym czasie.

@Mateoooo

Pewnie są podjęte środki ostrożności! Osoba która wróciła z wycieczki z Francji skierowana na kwarantannę po 8 dniach od powrotu. Biura pracują zdalnie, brak wszelkich spotkań na zakładzie, ale produkcyjni mogą mieć szkolenie 20 osób w jednej sali 4 godziny. Poprostu kpina! W innych zakładach jedne zmiany wychodzą wcześniej, druga zmiana przychodzi później żeby się zmiany nie spotykały....A w Colgate 15 minut w kumulacji dwie brygady, bo trzeba by było maszyny na chwilę zatrzymać!

@Anonim

Z tego co wiem wszystkie spotkania zebrania są odwołane oraz szkolenia. Na linii jest sporo miejsca aby utrzymać min 1m a nawet dwa jeśli zachodzą się dwie brygady.

Aninom
@Mateoooo

To chyba nie do końca się orientujesz. Spotkania rzeczywiście się nie odbywają, ale szkolenie dla pracowników produkcji się odbyło. Z prowadzącą było na nim 19 osób. Można? Na stołówce pojedyncze stoliki a w szatni ludzie jak śledzie jeden przy drugim

Hmmm
@Mateoooo

Środki zaradcze typu darmowe jedzonko ha ha... W podziękowaniu za ten trudny czas i narażenie zdrowia są darmowe bułeczki, batoniki, obiadki itd To może niech wszyscy wrócą do pracy bo są środki zaradcze....

@Mateoooo

Są rzeczy ważne i ważniejsze, co z tego że jest zamówienie jak zaraz może nie być komu pracować, logiczne myślenie boli? Potrzebą zamówienia ochronicie pracowników od wirusa? A czy zamawiający nie rozumie powagi sytuacji i tak na citto jest potrzebna ta pasta. Ja pierdziele, wszystko ważne tylko nie zdrowie...

@Mateoooo

Taak to ciekawe dlaczego bura tak szybko uciekły i siedzą w domach....no przecież w zakładzie jest tak bezpiecznie to niech dadzą nam przykład a nie chować tyłki w domach że strachu pozdrawiam

Mateoooo

Widzę tutaj sami doświadczeni pracownicy piszą. Po pierwsze nikt Wam nie broni iść na L4. Chodź po absencji chorobowej widać że nagle wszyscy chorzy. Do pracy Wam się nie chce chodzi i najlepiej cały czas byście siedzieli na kawce! Za kilka miesięcy będziecie płakać że nie ma kasy a wyobraźcie sobie że zakład pracy chce dać podwyzszki w czasie gdzie inni na potęgę tracą pracę albo obniżają pensje!!!! A pisząca szczerze jakbym ja bym waszym pracodawca to połowę Was leserow i głąbów wypier...bym !

Pracownicy
@Mateoooo

No po prostu jeszcze raz WAZELINA.... Właśnie takich ludzi w pracy potrzeba hahahaha

@Pracownicy

Nie wazelina bo mam wyjeb....na pisze tylko co widzę jacy operatorzy pracują na linii !!!

Czytelnik
@Anonim

A po co ma zaklad stawać.Skoro jak czytam opinie niektórzy dają z siebie 110 procent normy. Normalnie tylko pozazdrościć takiej normy i bycia przodownikiem w pracy .Ciekawi mnie kto jest tak dobry. Która to brygada. A pozatym na zakładzie są podjęte środki ostrożności i nie widzę potrzeby zatrzymania produkcji .Tym bardziej gdzie w dobie kryzysu mamy zamówienia

Eris
@Mateoooo

Marzy Ci się powrót do czasów,, Ziemi obiecanej,,? Jeżeli tak dobrze widzisz wszystko, to zapewne widzisz też to, że ludzie ciężko pracują i się poświęcaja. Bo praca w 4-brygadowce to nie miód. Ale skąd ty możesz to wiedzieć skoro tylko na kawce siedzisz. Nie obrażaj ludzi (usunięte przez administratora)Więc siedź w swojej cieplutkiej norce.

Śmiesznyyyyy
@Anonim

Co zamkną fabrykę a rachunki kto zapłaci ,co mają powiedzieć kasjerzy w sklepie, co sklepy też pozamykać???

Maćko
@Śmiesznyyyyy

Bo ludzie myślą że jak zamknęli Elektrolux czy nifko to dlatego że boją się o pracowników. Ale coś mi się zdaje że to nie o troskę pracowników tylko poprostu wiedzą że nie będą mieli rynku zbytu tego co wyprodukują.

@Mateoooo

Mateoo a Ty nie pracowałeś na linii? I z liderem 2x kawka w ciągu zmiany, telefon w ręku i bajerka co rusz z inną. Przerwy przedłużone, sam miałeś wyrabane. Wiedzę i umiejętności może i posiadasz ale sam byłeś leserem i miałeś wyrabane. Więc nie pouczj teraz innych. Sam kiedyś byłeś nie lepszy.

Oo
@Fajna

Teraz pomaga mamusi na linii stojąc i asekurując jak idzie maszyna. Bo sama nie potrafi włączyć . A jak go nie ma u mamusi to stoi u nowej dziewczyny.Albo najnormalniej w świecie chodzi z telefonem po linii trzymając go oficjalnie w ręce i grając w gierkę. Poproszony o pomoc ma najnormalniej w świecie wywalone nie wiem dlaczego go colgate trzyma.A. I reasumując to wszystko wiedzy takie nie posiada lepszych zwolnili od niego

@Oo

Może i lepszych ale bez przyczyny nie zwalniają. Zasłużyli to dostali wypowiedzenia. Coz, że byli dobrymi pracownikami?

Czy w Colgate-Palmolive występują paczki/bony świąteczne?

Ona

Są pieniążki na święta Bożego Narodzenia doliczane do wypłaty plus paczki ze słodyczami, kawa itd. Zawsze przydatne i dobrej jakości produkty. Socjal jest naprawdę dobry.

Witam! Przez kryzys straciłem pracę, jakieś szanse szybko dostać się do firmy? Opłaca się teraz startowaćm

Śmiesznyyyyy
@Kandydat

Spróbuj nic nie zaszkodzi

Kandydant

Jakbyś miał dwójkę dzieci też chciałbyś szybko pójść do pracy :)

Pracowałem spod firmy, po 4 miesiącach przeszedłem do Colgate, szara strefa, znajomości nie miałem, kierownik dobrze oceniał do podwyżki, chwale sobie prace w Colgate, fajni ludzie, nie wiem jak jest teraz ale słyszę że ludzie uciekają.

Jak i gdzie rekrutować do CP?

Pietro
@Nowy

Na portierni zostaw papiery bo dalej Cię nie wpuszcza.

@Pietro

Jaka jest szansa na dostanie się?

Pietro
@Nowy

Nie wiem zależy jak się sprzedaż na rozmowie

pakowacz

colgate rekrutuje na stanowisko pakowacza przez adecco, wiecie cos nt tego stanowiska? ile płacą?

@pakowacz

18 miesięcy przez Adecco potem marne szanse żebyś przeszedł przeszła na colgate chyba że masz znajomości w colgate to przejdziesz zarobki 2,5 tysiąca na rękę

Operator
@pakowacz

Też byłam zatrudniona przez Adecco, później przeszłam na firmę, (nie po znajomości) , jeśli będziesz dobrze pracować, zostaniesz zauważony. Praca jako pakowacz :sprzątanie, pomaganie operatorom, nakładanie tubek do maszyny, kartoników. Zarobek 2,5tys.

Mati
@Operator

Wątpię w przejście na colgate bez znajomości jaka brygada

Wielki krzyk o to , że osoby z biur swoją pracę wykonują zdalnie z domu, a nikt nie wspomina o przewodniczącym "Konfederaacji " , który również korzysta z tego przywileju. Jeżeli takie rozwiązanie jest uzasadnione co do pracowników biurowych, to co najmniej dziwne jeżeli chodzi o przewodniczącego związków. To pracownicy to wybrali i w tym najgorszym czasie niepewności , powinni wiedzieć że mogą liczyć na jego solidarność i wsparcie To on powinien uspokaja pracowników i wysłuchiwac ich opinii i obaw. Jeżeli chcecie kogoś rozliczać , to chyba tutaj należałoby zacząć

Ada

Ludzie wam to nigdy nie dogodzi .Na cały świecie problem epidemiologiczny lidze do pracy boją się chodzić a wy tyko o kasie zastanówcie się czy kasa bardziej niz ludzkie zdrowie i życie jest teraz waznjejsza masakra poprostu jak czyta się te wasze komentarze to o pomstę do nieba wola tragedia

Weronika
@Ada

Prosze Pani a co ma zrobić osoba która przez koronowirusa straciła prace, tak jak wielu ludzi ktorzy pracowali nie na umowe o prace na czas nie okreslonyy? na zlecenia, na dzielo, na zastepstwo, na czas okreslony, stazysci, praktykanci, ci ktorzy nie mieli tyle szczescia dostac umowe o prace na czas nie okreslony? Ci ludzie zostali bez pracy i bez szans dorobienia, bo każda inna firma z jego profilu zamknieta i juz nie przyjmuje do pracy nowych osob a przeciez maja doswiadczenie tylko w nadej branży? Tylko sklepy spozywcze i lekarskie/kosmetyczne otwarte są. Gdyby zamkneli Hebe Rosmanny pewnie i Colgate stracil zamowienia bo tam sprzedają. Za to odzieżowe ZAMKNIETE. Pracecustomer service zamkniete, restauracje zamkniete...ja się znalazłam w takiej sytuacji i naprawdę należy współczuć tym ludziom, zdrowie jest najważniejsze ale co zrobisz gdy nie masz na jedzenie bo oszczednosci masz na jeden miesiac lub max dwa zycia na oplacenie zobowiazan podstawowych typu mieszkanie/rachunki a tu nie ma gdzie pracować, zasiłek dla bezrobotnych sie nie należy bo zlecenie, dzieło, za mała wypłata była, za krótko sie pracowało itd....naprawde prosze sie cieszyć z pracy, ja siedze w domu i z bólem wydaje oszczedności na jedzenie, a zostało mi jeszcze do świąt tylko, pozostaje wziąśc kredyt i sie zadłużyć tylko kto mi da i z czego spłace? Provident daje na ładne oczy i tak oto ludzie wpadną w długi....rząd nie zdaje sobie sprawy co robi! Powinni przywrócić wszystko po świętach wielkiej nocy i wybory zrobić, a jak nie niech dadzą ludziom zasiłki także tym bezrobotnym bez prawa do zasiłku bo mops daje200zł...śmiech na sali! lub płącz..dobrze mają ci co mają 500+ i emerytury, stały dochód. A ja nic z tego. Chętnie bym poszła do pracy i nie marudziła. Łatwo marudzić gdy portfel pełny, zobowiązania finansowe na głowie, potrzeby rodziny...hipoteki, rząd zamrozina 3 miesiace Banki ale potem bedzie trzeba spłącic az 3 krotnie zalegle raty a z czego praca tak nagle sie nie znajdzie! Znowu emigracja bedzie wsrod mlodych gigantyczna zobaczycie.

zosia

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata. O trzy lata za długo. Mobbing, poniżanie ludzi. Wieczne awantury o najmniejszą pierdołę. Ciągłe donosy i obrażanie ludzi, którzy są z poza układu. Zatrudnianie ludzi po znajomości. Oranie ludźmi z podfirmy i operatorami, którzy nie mają układów. Kierownictwo niczym się nie interesuje. W HR w niczym Ci nie pomogą. Jak masz znajomości to możesz nic nie robić, a jak nie masz to będą Cię opluwać i wyzywać. Liderzy chamscy i toksyczni.

Cisza

Jednym słowem to patologia w tym zakładzie

Sim

Czy chodzi Wam o podwyżki kwietniowe? Czy coś dali dodatkowo za okres kwarantanny? I jak ma się sytuacja na działach z l4? Dużo osób poszło od kwietnia?

Pupil

Haha ludzie jesteście zaślepieni tym zakładem wcale nie jest w nim tak kolorowo i ta śmieszna duma gdy jest się pupilkiem ale wiedzy brak...

Pracownik Colgate

Widzę że wystarczy dać grosza i już będą chwalić a tak byście narzekali ale jesteśmy dla firmy tylko zwykłymi robolami , teraz to będzie wykonywanie pracy z uśmiechem na twarzy . Wolałbym aby te pieniądze przeznaczono na środki typu maseczki/przyłbice dla każdego

@Pracownik Colgate

Jeżeli wyrazisz chęć korzystania ze środków ochrony osobistej takich jak maseczki , czy przyłbice wystarczy zwrócić się z taką prośbą do BHP , a jestem pewny że prośbą zostanie potraktowana poważnie i takie środki zostaną tobie udostępnione. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa i sanepidu wszystkie obowiązkowe środki są udostępnione i zweryfikowane na miejscu przez przedstawiciela sanepidu .Jeżeli wynagania zostaną zaostrzone , to z pewnością zakład do tego się dostosuje

Lucky
@Pracownik Colgate

Jakie pieniędzy macie na myśli?

Pracownik Colgate

Liczą się tylko pieniądze a gdzie zdrowie ?

@Pracownik Colgate

Zawsze możesz iść na L4 , chyba że pieniędzy Ci żal.

Ale jaja

Ciekawy jestem czy wiecie że jeżeli piszecie komentarze z tel. którego nr jest podany w HR to z automatu u administratora wyświetla się autor?Jeżeli w przy pisaniu komentarza korzystacie z zakładowego komputera to mozna u administratora strony czyli Colgate sprawdzić z którego kompa bio ktorej godzinie i pod czyim logginem. Nie wiedzieliście? To już wiecie ????????????

Aga

Zastanówcie się co wypisujecie ludzie na całym świecie umierają a wy jak jad zmiji jeden drugiemu kontre daje to się nazywa katolik a w łyżce wody utopił by żenada! !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colgate-Palmolive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colgate-Palmolive?

Kandydaci do pracy w Colgate-Palmolive napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colgate-Palmolive