Opinie o Colgate-Palmolive w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Colgate-Palmolive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Świdnica

Maciek

Cześć mam pytanie jakie jest brutto teraz na zakładzie bo myślę o zmianie swojego pracodawcy na jakiegoś innego i lepszego.

Pietro
@Maciek

Około 3 tys brutto plus dodatki.

Maciek
@Pietro

Czyli ile mozna tak na czysto zarobić ??

Miska

Witam, może ktoś wie jaka praca jest na pakowni, bo widzę oferty tylko na ten dział, jakie zarobki, czy system czterobrygadowy to praca po cztery dni tak jak jest u mnie czy od poniedziałku do piątku?

Justyna
@Miska

czterobrygadówka - 4 dni pracy, 1 wolny, chyba, że nocki to dwa wolnego, i jedziesz ciągiem cały tydzień, bez względu czy to tydzień czy weekend, także na wolne weekendy z grafiku nie licz, raz na mc ci wypadnie albo wolna sobota, albo wolna niedziela - tak mniej więcej

MB

Możecie napisać czy jest tylko system czterobrygadowy czy są działy na których pracuje się inaczej. Jak z urlopami letnimi? Czy firma stoi w konkretnym terminie czy nie. No i zarobki tak mniej więcej chociaż. Zastanawiam się nad zmianą pracy i potrzebuje paru informacji. Dzieki

Justyna
@MB

Dyzio Bogatek

Pracowałem Colgate Palmolive Halinow Wspaniały czas pracy z perspektywy czasu kiedy tej pracy już nie ma Bardzo dobry pracodawca każdemu polecam Oby tak wyglądał rynek pracy jak C-P to każdy będzie zadowolony

@Dyzio Bogatek

Powiesz nam, kiedy pracowałeś w firmie? Oczywiście pytam wyłącznie o rok. Na podstawie Twojej opinii możemy określić, co się w firmie zmieniło na przestrzeni lat. Jeżeli masz jakieś spostrzeżenia dotyczące zmian, podziel się nimi z nami.

Programista Php

Pomyłka

Żenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Ciekawski

To jak to naprawdę jest w colgate? Ile na rekę się zarabia i czy jest możliwość pracy w nadgodzinach

Pietrrrrooo
@Ciekawski

Brutto masz ok 3tys i trochę dodatków plus jakieś 200-300zl. Jest możliwość nadgodzin ale trzeba coś umieć aby kierownicy z innych zmian brali.

@Pietrrrrooo

Dziękuje za podzielenie się warunkami finansowymi w Colgate-Palmolive. Na pewno będzie to wartościowa informacja dla osób, które planują aplikować do firmy. Wiele osób, które planują rozpocząć swoją karierę zawodową w Colgate-Palmolive zastanawia się, jakiej pensji mogą spodziewać się na start. Czy wiesz coś na ten temat?

Były pracownik 79

Pracowałem w C.P. Świdnica prawie 9 lat. Praca fajna ,przełożeni w porządku ,kasa całkiem niezła. Tylko system pracy męczący. Czterobrygadówka niestety . Niestety nie ma idealnego systemu pracy ,ale warto spróbować .Polecam.

Ktos

Witam gdzie mozna skladac online cv bez posrednikow?

@Ktos

Złóż osobiście cv na biurze przepustek

Ostatnio przyjmują przez podfirme. Potem jak się sprawdzisz to masz szansę przejść bezpośrednio na Colgate. Jednym się to udaje szybciej, drugim później a niektórym wcale

Pracowałem w Colgate, ludzie fajni, kierownik też, fajnie się pracowało. Ale jak się zwalniałem to zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) przy obiegówce chodził ze mną ochroniarz, obciach na całego. Na stołówce płaciłem zawsze gotówką, potem przy wypłacie odciągali mi za stołówkę, czyli panie ze stołówki mnie okradały, innych pewnie też.

Aneta

@Stefan rozumiem, że masz pozytywny stosunek do firmy Colgate-Palmolive. Jednak Twój komentarz jest zbyt lakoniczny. Czy mógłbyś w kilku zdaniach opowiedzieć jak wyglądała Twoja styczność z tym pracodawcą, oraz opisać atmosferę, warunki zatrudnienia jakie Cię zastały?

Stefan

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Marcel

Witam... Czy są przyjęcia w Colgate? Czy jest szansa aby zostać team teaderem?(linowym) Jaki jest system pracy? Zmianowy czy 4 brygady? Jak jest z pracą w okresie świątecznym? Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Aneta

@ki3r0 Twój komentarz jest trochę niezrozumiały, a w związku z tym niewiele będzie mówił użytkownikom o firmie Colgate-Palmolive. Co chciałeś konkretnie nam przekazać? Pracujesz albo pracowałeś u wyżej wymienionego pracodawcy? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji.

ki3r0

Allert dla Kierowcow co sie tam rozładowuja masz fixa to mozesz sobie go wsadzic nikt nie rozumie pojecia Fix najgorsze jest to ze nie ma czego brac DALEJ Omijac szeroko tak slaba Firma ze gorszej nie wiedzialem !

Aneta

@Zenek Masz całkowitą rację - wszelkie problemy powinny być zgłaszane bezpośrednio do pracodawcy. Czy pracowałeś może w Colgate-Palmolive? Co możesz nam o nich powiedzieć? Warto aplikować? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii, gdyż może ona pomóc tym, którzy chcieliby tam rozpocząć pracę.

Mustafason

W Colgate pracuje od jakiegos czasu. Praca ku zdziwieniu bardzo na plus. Nie męcząca . Bez stresowa . Przełożeni z wyjątkami ( wszędzie sa ) wporzondku. Nikt nie stoi z batem nad Toba co praktycznie wszędzie teraz jest. Socjal bardzo bogaty . Nadgodziny ile chcesz ale żadna przymusowa. Kultura dyscyplina i atmosfera na plus. Wynagrodzenie jest oki . Chociaz konkurencje maja juz wyżej ale moze fabryka doczeka sie podwyzek. Ogolnie żadko o taka prace/fabryke.

Darcio
@Mustafason

Nikt nie stoi a efektów nie widać załadunku opóźnione po parę godzin

Mustafason
@Darcio

Za co firma pańska ma napewno zwrot bo takie sa przepisy a ze Panu firma nieplaci za postoj to frustracje niecwylewac na pracowników Cp

@Mustafason

To przyjdz na nawazalnie

Zenek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może powinnyście zgłasza wszelkie problemy?

Martik

Witam czy są przyjęcia do firmy??

taki

Dostałem propozycję pracy w Colgate ale przez firmę Sudexo cy ktoś może zaopiniować tą firmę?

Aneta

@Mustafason czytając różne wątki faktycznie można uznać, że ciężko znaleźć taką pracę z takimi warunkami jak Wy macie w Colgate-Palmolive w fabryce. Czy zatem jest dużo chętnych do pracy, skoro są takie warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colgate-Palmolive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colgate-Palmolive?

Kandydaci do pracy w Colgate-Palmolive napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colgate-Palmolive