Opinie o Colgate-Palmolive w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Colgate-Palmolive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Świdnica

niemamnicka11

(usunięte przez administratora) COLGATE-PALMOLIVE składasz CV i (usunięte przez administratora) zero oddzewu przez lata pały (usunięte przez administratora) z wielką Łaską są inne lepsze firmy i bez łaski przyjmują ludzi życzę wam aby zaczęło wam ich brakować ciule

IwanBt

Szkoda że system nie jest taki jak jest obecnie w Cersanicie. Godziny 8-20 drugi dzień 20-8 potem 2dni wolne,Fajna opcja. Póki co pracujemy dalej w Cersanicie.

Maćko
@IwanBt

Nie porównuj kieraty do sanatorium!!!

@IwanBt

Już mam tutaj paru z Cersanit. Proszę Was nie składajcie tutaj papierów. Mandy dość idiotów od Was czyli z Cersanit i więcej nam nie potrzeba.

Leser
@Michał

Panowie bierzcie go w obroty!

leszek

firma nie spotkałem gorszej firmy niż Świdnica pracownicy magazynowi i ich praca przypominają strajk włoski która firma może sobie pozwolić żeby samochód z towarem był rozładowany pod rampą 2 godz i dłużej oczekiwanie na parkingu wynosi od kilku do kilkudziesięciu godzin czy kierownictwo o tym nie wie owszem wie i sobie na to pozwala przy rozładunku pustych pojemników obsługa jest 2 samochody na zmianę i jeszcze się tym chwalą państwo w państwie kierowcy są traktowani jak śmieci jeśli się tylko odezwiesz czeka cię kara dodatkowe 2 godziny postoju na rampie czy na magazynach nie ma kamer żeby zobaczyć jak ''ciężko pracują pracownicy magazynu'' a szczególnie na nocnej zmianie na kilkanaście ramp zajęte są 2 lub 3 byłem w nocy na magazynie i wygląda to tak jakby nocnej zmiany nie było cisza spój a w dzień nie jest lepiej rozładunek naczepy z 66 paletami w innych firmach trwa około pół godziny w Świdnicy ok 2 i więcej a może by pracowników Świdnickiej fabryki wysłać na praktyki do innych zakładów piszecie że za mało zarabiacie ja uważam że za taką prace to i tak za dużo bo rozładunek i załadunek ręcznie po jednej butelce trwał by krócej jeszcze jedno czy kierownictwo i dyrekcja mają zasłonięte okna i nie widzą ile samochodów stoi na parkingu i poza nim czekając na załadunek lub rozładunek a może im tak pasuje więc nic w tym kierunku się nic nie robi nie wiem jak zakończyć bo pozdrowić was to za dużo

Pan Pan
@leszek

Nie mazgaj sie,nie wiesz,ze chlopaki nie placza?

kkkkkkk

Ludzie wy potraficie tylko narzekać ,a prawda taka że narzekają lesery

@kkkkkkk

Narzekają Ci co nie są frajerami żeby zasuwać za miskę ryżu.

Programista Php

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
MICHAŁ

Jak wygląda praca w dziale Ur? Dużo nadgodzin? Polecacie aplikować na inżyniera automatyka?

Artur

Cześć. Pojawiła się oferta pracy dla inżyniera automatyka. Warto aplikować?Wdzięczny byłbym za komentarze szczególnie osób z UR. Dzięki

....

Wiedziałem kiedy mam pracę zmienić.....

Arkadio

Czy to prawda że największy filar tej firmy pan Baniak odchodzi?Co za strata dla Colgate:(

było_mineło
@Arkadio

szkoda że tak późno , dopiero po całkowitej zagładzie UR jakiej dokonał

Śmiesznyyyyy
@Arkadio

Właśnie szkoda gdy był menagerem Fin był porządek ...Jeden z moich ulubionych byłych kierowników

Arkadio
@było_mineło

Właśnie słyszałem że utrzymanie ruchu chyli się ku upadkowi jak to mówią szczury pierwsze opuszczają tonący okręt,szkoda że od zawsze było (usunięte przez administratora).zarządzanie w ur.

Mini

Czy dodają za dojazdy

Mini
@Mini

Czy dodają za dojazdy do pracy

Renata
@Mini

@Mini, w prawdzie nie wiem czy firma zwraca koszty dojazdów ,ale przy zatrudnieniu na umowę o pracę jest to możliwe. Zastanawiam się jak wygląda proces rekrutacji. Możesz już coś na ten temat napisać?

zainteresowany

cześć. pojawiła się praca dla technika automatyka. Czy ktoś mógłby napisać jaka atmosfera w dziale, zarobki, itd. generalnie, czy warto aplikować ?

Cichy
@zainteresowany

Jasne że wart. W dziale super atmosfera...chyba że jesteś aspołeczny to ciężko będzie się zaklimatyzować. Zarobi super.

Terp
@zainteresowany

Ogólnie musisz ogarniać wszystko Ci co znali zakład i urządzenia to się zwolnili . Wieczna presją oraz stres. Jakoś utrzymanie ruchu brak potencjału i system 12 godzinny 3-2 2-3 . A i ogólny wyścig szczurów .

Alek
@Terp

Wolał bym pracować po 12 niż po 8 w systemie 4 na 1

Grzegorz
@Terp

Czy dwunastogodzinny system pracy powoduje, że dostajesz jakieś dodatki finansowe lub jest możliwość uzyskania premii? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mari

Dzień dobry, po ile godzin praca w zmianie ? w jakim ubraniu przy pakowaniu ludzie ?

Mila

Potrzebuje bezpośredni mail do Hr. Najlepiej imienny. Moze ktos ma.

Aleksandra

Zarobki jak cie mogę, ale atmosfera beznadziejna jeszcze wymyślają jakieś zaliczenie poziomów czy masz wiedzę na temat maszyn czy nie. Ludzie pracują ponad 10 lat i teraz muszą zaliczyć nonsens skoro tyle lat pracuje to zrozumiałe, że umie.

Honorata
@Aleksandra

To chyba dobrze, że pracodawca dba o poszerzanie wiedzy swoich pracowników? Ciekawi mnie, czy oferują jakieś dodatkowe szkolenia. Jeśli możesz, napisz też w jakim systemie odbywa się praca w Colgate-Palmolive.

Niestety pracują po 12 lat a niektórzy jakby pracowali z dwa dni

Cyper

LG CHEM przyjmuje

Kaziu
@Honorata

Ty idź już na emeryturę

Honorata
@Kaziu

Zupełnie nie rozumiem czym kierowałeś się pisząc swoją wypowiedź i zapewne nikt z niej niczego nie dowiedział się ani o szkoleniach ani o systemie pracy, jaki obowiązuje w Colgate-Palmolive. Ktoś będzie tak miły i odpowie na moje pytania? Z góry dziękuję!

Olga

Dobra firma pod wieloma względami. Podpowiedzcie czy trudno dostać się tu do pracy?

OMEGA
@Olga

Dobra to była kiedyś!......

OMEGA
@Olga

Obecny kierownik brygady (usunięte przez administratora)Nie jest za pracownikami.Dla niego tylko tony się liczą.urlop tylko na żądanie.Bartek bierze jak chce urlop...K.Ch.i K B. ,były za pracownikami...

Zuzia
@OMEGA

KIERUNEK HR...

Oleg

Firma chyba spadła na psy. 14.50 na godzine!!!!!!! Przecieź przy 168 godzinach nie wychodzi nawet najniźsza krajowa. Czterobrygadówka 4-1, 4-1, 4-2. Zero źycia prywatnego. Świątek piątek i niedziela z dodatkami za 2100 na ręke?????? ŹENADA

@Oleg

W święta nie zmuszają Cię do pracy!!! Skąd ta pewność że nie wychodzi najniższą krajowa? Coś mi się zdaje że Twój zapał do pracy jest jak Twoja matematyka a więc chyba zerowa.

@Pietro

Z tego co wiem to na produkcji dostajesz min 2800 plus nocki ok 200zl plus premia 475 a więc na rękę wychodzi ok 2400...gdzie tu masz najniższą krajową? Najniza jest ok 1700zl

Repyc
@Oleg

Sie zwolnij

betka

Hejka,jak się pracuje na pakowaniu przez firmę Adecco.Czy bardzo widoczne są różnice w traktowaniu takiego pracownika,a zatrudnionego na umowę?.Czy duże różnice w zarobkach?

Karol
@betka

Co skłoniło Cię do poszukiwania pracy w Colgate-Palmolive? Chodzi o dogodną lokalizację, słyszałeś dobre opinie czy po prostu trafiłeś na to ogłoszenie przeglądając listę? Nie mam dokładnych danych o które pytasz, ale patrząc na liczbę wpisów w tym wątku liczę, że szybko uda Ci się znaleźć odpowiedź na Twoje pytania, ktoś skory do pomocy i związany w jakiś sposób z firmą na pewno szybko tu zawita.

Ciekawa

Witam, jak to jest z zatrudnieniem do Colgate z Adecco, czy długo się pracuje na pod firmę co z premierą i innymi dodatkami?

@Ciekawa

Raczej długo pracuje się przez pod firmę.Nawet nie wiadomo czy Colgate w ogóle Cię przyjmie

Xxx

Ktoś wie coś o waszym byłym kierowniku pakowni K.K.? Dlaczego odszedł z colgate?

@Xxx

To jest oczywiste.....odszedł bo dostał większe pieniądze

Omega

Witam, czy są przyjęcia do laboratorium?

@Omega

Tak są przyjęcia na stanowisko "tester" przez 8 godzin myjesz zęby

ELO MORDZIU

GDZIE SKŁADAĆ CV? POTRZEBUJĄ KOGOŚ NA MAGAZYN? JAKIE ZARROBKI? POSIADACIE EMAILA DO KADR? POZDRAWWIAM

@ELO MORDZIU

Potrzebują raczej i złożyć trzeba na portierni CV.

ADEK

rekrutacja@colpal.com

ADEK

rekrutacja@colpal.com

@ELO MORDZIU

A ja chciałam zapytać jak wyglądają tam święta, czy w boże Narodzenie się pracuje czy jest przestoj? Jak jest z majówka i wielkanoca?

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Świdnica

• Jak się pracuje w Colgate-Palmolive?

Zobacz opinie na temat firmy Colgate-Palmolive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colgate-Palmolive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colgate-Palmolive?

Kandydaci do pracy w Colgate-Palmolive napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colgate-Palmolive