Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Woodoo

Ta firma to już przechodzi samą siebie,pozwalniali ludzi a dziś nie ma kto robić,więc wykorzystać trzeba póki mozna tych zwolnionych.kierowniczka na tampo najpierw pozwalniala ludzi a zas chodzi i się pyta jak poszukiwania nowej pracy mogłaby sobie tego darować,i tej zakłamanej skruchy.to już lepiej by wyglądała jakby podziękowała tym ludziom za pracę i wkład jaki włożyli we firmę a nie tylko liczby i wciąż ze mało.i tłumaczenie się co dziennie dlaczego tak mało,dlaczego ten ma przekroczony czas a ta na wypowiedzeniu też ma robić dużo a nie obijać się.lepiej niech spojrzy kto tak naprawdę się obija w tej firmie.

czerwona koszulka

skoro sa takie duze zwolnienia mzoe warto zajrzec na magazyn? koordynatorka kontroli wejsciowej nie nadaje sie do niczego procz pomykania miedzy paletami z telefonem w reku i obgadywania innych, a jak przyjdzie do robienia zcegos istotnego to kierowniczka musi urlop przerywac bo ta sobie nie radzi.Tak to jest jak milenka ma prace po znajomosci. sa inni na to stanowisko.

Czerwona koszulka

Zwolniona zadowolona :)

Ja sobie myślę, że wezmę te odprawy i odszkodowania i jeszcze będą mnie prosić żebym wrociła :) zaraz mam rozmowę o pracę i jak dobrze wyjdzie to sobie w końcu samochod kupię za tę kase. Jeszcze wtedy wyśle list z podziękowaniem do firmy że już nie muszę dla nich pracować :) tego innym zwolnionym też życzę!

Maja
@Zwolniona zadowolona :)

Witam, czy ktoś się orientuje jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać ten 1000 zł na odchodne ? I czy trzeba wyrabiać cele , bo podobno niektórzy brygadzista tak się sadzili ... .

Zwolniona zadowolona
@Maja

trzeba tylko chodzić do pracy, bez l4 i nż

@Maja

Jest zapis o zachowaniu nienagannej dyscypliny pracy... Cokolwiek pod to można podciągnąć.. Być może również wyrabianie celów.

Daria
@Obiektywnie

Oczywiście, że tak, już niektórzy Brygadziści straszą, że 1000 zł nie zostanie wypłacone z uwagi na nieodpowiednie normy pracy. Trudno się dziwić jednak ludziom w takim położeniu, że nie mają motywacji do pracy. Gdyby ludzie wiedzieli jaki los ich czeka zachowaliby swoje urlopy, poszliby na L4 i zmusiliby zakład do wypłaty ekwiwalentu za urlop, który wyniósłby więcej niż 1000 zł brutto.

Lick
@Zwolniona zadowolona :)

Raczej nie będą po Ciebie dzwonić bo nie zanosi się na poprawę:) powodzenia z nowym samochodem żeby się nie psul :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Woodoo

Firma może nie jest aż taka zła jak kierownictwo,zaczynając od liderów kończąc na kierownikach.rozumiem ze firma zwalnia ludzi bo nie ma takich obrotów ale żeby Polak miał ustąpić miejsca ukraine a tak też się stało.to już farsa gdzie ci mądrzy ludzie kto to zarządza a może tak każdy robi co chce a dyrektor nie ma nad tym kontroli.

OburzonaB.

Pracownicy pracownikami ale to co się dzieje w kadrach to też jest nie pojęte. My pracownicy musimy pracować do samego końca, a kadry nie muszą dzwonie 15;50 a oni już jedną nogą w domu są . I gdzie tu sprawiedliwość w tej firmie. Pracownik to pracownik nie ważne czy na produkcji/magazynie czy w biurze. Powinniśmy być równo traktowani z wymiarem pracy .

JasnowidzJackowski
@OburzonaB.

W tej firmie nigdy nie było sprawiedliwie. Jedni mogą więcej od drugich. Tak już jest wszędzie niestety. Też nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka. Może się coś wydarzyło i dziewczyny musiały wcześniej opuścić pracę. Jedynym wyjściem jest zmiana a żeby tego dokonać trzeba to zgłosić jeszcze wyżej skoro szef produkcji na to pozwala. Inaczej rodzinka będzie rozdawać karty w tej firmie.

no nie
@JasnowidzJackowski

@jasnowiwidz i wszystcy inni: macie definicje sprawiedliwości? Ciekawa jesetm kto z Was ułożyłby super obiektywną listę osób do zwolnienia, czemu jakoś nie jesteście brygadzistami, może nawet chcielibyście być kierownikami? Anonimowy hejt to wszystko na co Was stać? Odwalcie się w końcu od tej brygadzistki, nie wylewajcie na nią swoich żalów bo to co jest tu pisane to po prostu świństwo, wielkie swiństwo. Ludzie, bądźmy ludźmi!

Zwolniona zadowolona
@OburzonaB.

tak tym kadrom to chyba nie ma co tak za bardzo zadrościć, podobno przez te zwolnienia grupowe w ogóle nie mają urlopów w te lato, nie dziwię się

Pracownik 222

Witam. Chciałabym poruszyć temat Panów z ciemni i mieszani przepraszam z (ściemni) bo tak tylko można ich nazwać. Grają sobie w różne gry na telefonach zdarzało się nawet, że robili sobie pompki, żeby sprawdzić kto zrobi więcej... Kolory wiecznie do poprawy, a gdy im się nic nie chce to wykorzystują kolorystów z Tampo, żeby za nich zrobili swoją robotę, sita wiecznie do poprawy, zawsze tłumacza się, że nie mają czasu. Bez żadnych skrupułów chodzą po innych działach na pogaduszki i nic Sobie z tego nie robią. Z ciemni robią Sobie stołówkę i bar bo tak tylko można to nazwać... Jeden z brygadzistow robi Sobie z kolegami dyskoteki na nocnych zmianach, gdy o coś go prosisz to Cię odsyła tłumacząc się jak zwykle brakiem czasu żenada... Tam na pierwszym miejscu powinni zrobić porządki i dużą redukcję.... Pozdrawiam

Ciemnogród
@Pracownik 222

Zapraszamy na dyskoteki.. możliwość wykupu karnetu .. wtorki gratis + możliwość wniesienia własnego %

Będę

@Ciemnogród

Bo jak będzie to też jestem

Matka Teresa z Katapulty
@Ciemnogród

Ziomeczki to ja też wpadam, może wziąć coś do jedzenia? Jakiegoś grilla by w sumie można zrobić ????

Dildo Bagins

Czy ktoś mi powie czemu na magazynie nie ma takiego wycia jak na produkcji? Czy tu panuje normalniejsza atmosfera?

@Dildo Bagins

Być może u was proces był bardziej sprawiedliwy.

Super Woman
@Obiektywnie

Czy proces był bardziej sprawiedliwy? Nie sądzę. Wszędzie wyglądało to zapewne podobnie. Firma i tak strzela sobie w kolano, bo pozbywa się ludzi z uprawnieniami a tych za taką stawkę powiedzmy sobie uczciwie w razie konieczności zdobyć łatwo nie będzie. Logistyka też inaczej do tematu podchodziła, pracuje bowiem cały czas. Trudno tam znaleźć osobę, która miała postojowego więcej niż 5 dni, rzecz jasna poza osobami z miejscowości, gdzie dowóz pracowników do pracy został ograniczony. Każde zwolnienie zatem było niemiłą niespodzianką i jakimś tam zaskoczeniem. W większości ta praca przecież się znajdowała, pomoc innym działom, prace porządkowe etc. Pracownik produkcyjny miał dni postoju zdecydowanie więcej. Można było się zatem spodziewać, że będą redukcje, bo skoro jest się tyle dni na postoju to znaczy, że na obecną chwilę osób zatrudnionych jest zdecydowanie za dużo. Mentalnie można było się do tego przygotować.Oczywiście można się zastanawiać dla czego "ja" a nie "on". Pamiętajmy jednak, że PF-y nigdy nie słynęły z równego i sprawiedliwego traktowania człowieka..To co się wydarzyło zatem nie może być zatem dla nikogo zaskoczeniem.

XYZ

Teraz widac jacy falszywi ludzie pracowali w pf-ach... Wiem jedno nie wazne kogo by zwolnili to I tak byloby zle. Zwolnieni odpowiedzcie sobie na pytanie ile razy proszono was o prace na innych dzialach na innych maszynach to byl problem. Cisniecie wszystkim co nadal pracuja. Mowicie ze brygadzisci sa najgorsi a ilu z was podjelo by sie takiej funkcji I wybralo kilkanascie osob do zwolnienia z waszych znajomych, kolezanek kolegow.? Moze ktos chetny na stanowisko brygadzisty w pf?

@XYZ

Może by się znalazło kilku chętnych na takie stanowisko, ale niestety nie dostali szansy gdyż Natalia została automatycznie brygadzistka. Co fałszywego jest w wyrażeniu swojej opinii? Każdy ma do tego prawo. Dziwne tylko, że każdego tu boli głównie jedna osoba. I obie zmiany A i B zgodzą się że ta osoba powinna zostać zwolniona już w kwietniu.

Xdxdxd
@Obiektywnie

Wiesz że za takie wypisywanie i obrażanie możesz mieć problemy. I mam wielką nadzieję że ktoś się tym zajmie! Coś cie boli to idź do lakarza a nie się wyżywasz na innych!!!

@Xdxdxd

Czy ja kogoś obraziłem? Bo nie zauważyłem w którym momencie?

Xdxdxd
@Obiektywnie

Sorki to nie miało być do Ciebie.

@XYZ

Chodzilam na inne dzialy . i nawet slowem sie nie odezwalam.. Praca to praca. Szlam to musiałam.. I nie wymyslalam. Może mówią ostre słowa. Ale taka jest prawda. Wszyscy to widzą. Jak juz inne dzialy mówiły o tym to coa chyba leży na rzeczy tak ? Obie zmiany sie nie lubily na tampo taka jest prawda.

@Obiektywnie

Racja inne osoby nie dostały szansy. Tak zwana brygadzistka N już o wiele wcześniej zaczęła wchodzić że tak powiem w (usunięte przez administratora) brygadzisty J. Zaczęła się wszystkim interesować ich śmiesznymi cyferkami, obliczaniem produktywności, kto ile powinien zrobić na godzinę tego produktu czy tego łatwiejszego bo firmę interesują tylko cyferki a nie pracownicy. Tak samo przy zwolnieniach w własnym Państwie zostaniesz zwolniony a Ukrainiec będzie nadal pracował. A Jarek ma taki charakter że z chęcią wytłumaczył to i tamto jak to działa na jakich zasadach bo potrafił jako jedyny konkretnie wytłumaczyć i zrozumiale. I tu też racja że powinna być zwolniona N jako pierwsza ale razem z nową kierowniczką B która nie ma pojęcia o niczym na jakich zasadach produkcja działa. Nie potrafi dobrze zebrania przeprowadzić sama a próbuje robić zmiany.

Cyrk

Ile jadu, (usunięte przez administratora) i nienawiści się tu wylewa. Jak można na publicznym forum opisywać i obrażać swoich byłych współpracowników? Nikt nie jest święty ale to już jest przesada. Czytając to sama czuje wstyd i zażenowanie. Jeśli już wymieniacie kogoś z imienia to może same się przedstawicie? Przed monitorem , anonimowo każdy potrafi obrażać. Nie staje po żadnej ze stron bo KAŻDY z nas ma swoje za uszami. Sama jestem osobą która straciła pracę mając przepracowane 5+ ale to co robicie to czyste ku*estwo. Opinie, że te wasze tampo to gniazdo zawistnych żmiji to jednak prawda.

Pasja chleba
@Cyrk

Cały czas poruszanie temat o gronie lizusow rodzinnych. Ale są też układy bliższe brygadzista A pracownik wcale nie musi być rodzina.Jedni nie mogą się na pić wody z butelki A (usunięte przez administratora) mogą pić taigerki i inne gorące napoje i w dodatku nie sprzątając po sobie .żenada

Wojciech
@Cyrk

Coś z tymi ludźmi musi być nie tak skoro na innych działach i magazynie jest spokojnie.

IKS ***** DE
@Cyrk

Może dlatego, że na tampo panowała przynajmniej minimalna etyka zawodowa i teraz ludzie są oburzeni obecną sytuacją. U was od pierwszego dnia uczą "kto nie smaruje, ten nie pracuje", jesteście przyzwyczajeni. Prawisz że nieładnie anonimowo wyzywać innych, a sama obrażasz i podpisujesz się "Cyrk".

Niezadowolona

Dlaczego nikt się nie zabierze za tych chłopaków z długopisów ? Wiecznie tylko jakieś krzyki, halasy i dzikie odgłosy. Aż uszy więdną.... Nic nie robią i chodzą po firmie jak pawie. A najgorszy jest ten czarny z okularow. Strasznie gburowaty i chamski. Dobrych operatów pozwalniali, a ich trzymają nie wiadomo po co... Pewnie trzymają rękę aż po łokieć w (usunięte przez administratora) Brygadzisty. Brak słów na takie coś...

Duszyczka
@Niezadowolona

Wcale nie! Najgorszy jest ten smieszek kosmonauta. Jak mu tam... Gorbaczow czy jakoś tak. A ten co kajakiem nie umie pływać wcale nie lepszy.

@Niezadowolona

Poczekaj ich też spotka selekcja,przecież za dużo ich tam będzie z 2 zmian.a to nie koniec zwolnień.ktos kto typował ludzi do zwolnienia z zmiany A to nikt inny jak Rafal N,zostawił sobie wazeliniarzy,są osoby które nie nadawała się tam do pracy a pracują,a dlaczego bo mama lider,ciotka,kuzynka,sama rodzina.a kierowniczka to chyba krąży gdzieś w kosmosie że dała się omamić pseudo brygadzistom.kobieto przejrzyj na oczy.zostawiliscie ukraine a swoich pozwalnialiscie

Obecny Pracownik
@Niezadowolona

Dobrze napisane... Idzie takich trzech cwaniaczkow i myślą co to nie Oni... Mam z Nimi do czynienia na codzień jak tak w ogóle można się zachowywać?! Już dawno powinni wylecieć nie wiem po co ich trzymają... Jak się Im nie podoba praca to często do Śremu przyjeżdża cyrk niech tam się zatrudnia bo z takim zachowaniem tylko tam się nadają. Mam nadzieje, ze ich przełożoneni w końcu zrobią z nimi porządek.

Brak Sprawiedliwości

Hej,pewnie już wszyscy wiedza jak jest że,zwalniają dobrych operatorów z doświadczeniem ,liderów czy też inne dobre stanowiska a zostawiają osoby bez żadnych doświadczeń np:Hubert zostawiają także , osoby takie jak kolorysta Marta która więcej ściemnia niż drukuje wielce zabiegana kobieta pracująca a dobrego kolorysty się pozbyli żeby zastąpić następnymi nygusami.. A co do osób ściemniających to zaliczamy jeszcze rodzinne grono naszej Pani brygadzistki tobie zwracano uwagę ze rozmawiasz a oni mogli stać i gadać używać telefon czy pic gorące napoje przyniesione ze stołówki gdzie jest to niedozwolone jak już tak się zagłębiamy to tak samo było z P8 rodzinka prawie ze całe tygodnie wolne a ty musiałeś przyjść do pracy W było wpisywane po znajomości gdzie na rano cały tydzień chodziłeś do pracy a Pani Ela miała 2 dni W w grafiku to teraz nadgodziny ty chciałeś się zapisać to nie było miejsca bo Brygadzistka brała swojego męża na maszynę gdzie nie należał do działu TAMPO Pozdrawiam.

Głębiej to znaczy lepiej?
@Brak Sprawiedliwości

Czy szef produkcji wie co się dzieje na produkcji? Czy wie że zostali zwolnieni lepsi (nie wszyscy) pracownicy na rzecz układów układzików? To jest niedopuszczalne.. Jeżeli nic z tym nie zrobią to i tak prędzej czy później pojawia się kłótnie jak to bywa w każdej rodzinie i się powybijają nawzajem z firmy.

LaLaLa
@Głębiej to znaczy lepiej?

Trudno żeby nie wiedziała jeżeli stoi obok osoby pijącej gorący napój i z nią rozmawia... Brygadzista już dobrze wie komu może zwrócić uwagę tak jest do dziś ..

Jeszcze Pracownik

Mi też Hubert nic nie zrobił, szkoda chłopa. Osoby zwolnione mogą czuć się niesprawiedliwe potraktowane, ale stało się to jedna z wielu rzeczy w życiu na które nie ma się wpływu (korona). Więc zamiast płuc jadem na lewo i prawo, osoby zwolnione powinny myśleć o szukaniu pracy, oby lepszej. A nie doszukiwać się na siłę winnych. Rodzina, rodzina w każdej firmie tak jest nie oszukujemy się. Ale w dzisiejszych czasach nikt nie może być pewny pracy. Więc radzę ochłonąć i zmobilizować się do poszukiwań pracy. Pozdrawiam.

Ktoś 22

Zawsze może zmienić .Doswiadczenie ma w poprawie kolorów !

Kot Prezesa

Co wy myślicie o tych zwolnieniach. Firmie spadły obroty przez to koronościerwo i musiała się pozbyć tych którzy nie do końca współgrali z firmową Cosa Nostrą. No cóż nie podchodzisz familii to żegnamy. W każdej firmie tak jest. Jest grupa "od koryta" i od koryta ich nie oderwiesz. Kogo chcą to sie pozbędą. Jeżeli ktoś nie czuł że przy takiej sytuacji nie będzie zwolnień to chyba żył w innym świecie. Nie ma targów, eventów, nikomu niepotrzebne dekorowane pierdółki bo są inne wydatki a w dobie kryzysu firmy nie potrzebują tego co my sprzedajemy. Ci zwolnieni mogą sobie na spokojnie szukać roboty i życzę pomyślności a ci co zostali, ci wszyscy czlonkowie rodziny, te wszystkie ładniejsze egzemplarze firmowe to spokojnie sobie spać nie mogą. Czy produkcja czy magazyn czy brygadziści czy liderzy czy zwykli pracownicy czy nawet tam u góry ci stołkujący czy nawet Mario i Luigi i drugi luigi czy jak go tam inaczej nazywają. (usunięte przez administratora)Biada im.

Men

A powiedzcie jakich liderów zwolnili z tampo.bo chyba wszystkich nie zostawili.

Obserwator

Spodziewałem się zwolnień, ale nie na taką skalę. Przykre, bardzo przykre. A ludzi wracający do domu już nie obowiązywało siedzenie osobno bo już są niepotrzebni.

Najlepiej najeżdżać na prezydenta ale 500+ to biorą z miła chęcią hahah ! Każdy wiedział od samego początku jak wyglądała tarcza ! I dobrze wiedzieliśmy ze przyjdzie taki dzień gdzie będą masowe zwolnienia ! Szkoda tylko osób które faktycznie nie ściemniali i pracował sumienie ! A zostały osoby które nic nie potrafią i opierdzielaja się w każdy możliwy sposób !

Afrodyta

Oczywiście, że ludzie w końcu dowiedzieli się jak wygląda pseuda tarcza. Tyle, że zarówno rząd jak i Prezydent chwalił się nieustannie, że dzięki ich interwencji miejsca pracy są zachowywane a wiemy, że tak nie było, gdyż to nie pierwsze zwolnienia w dobie koronawirusa. A co do zwolnień ich liczba to oczywista przesada, niektóre działy zwłaszcza na logistyce tak opustoszały, że nie wystarczy rąk do pracy. Szykują się zatem przesunięcia inaczej zwyczajnie się nie da. No chyba, że Marek przyjdzie na taśmę i będzie z niej ściągać wysyłane zlecenia. Mnóstwo zwolnień nielogicznych i bezsensownych, ale to nie pierwsza kompromitacja władz. To zjawisko pokazało też jak mało wiedzą na temat firmy skoro zwalniają ambitne, pracowite osoby a chociażby największy leń brygadzista MRów pozostaje na stanowisku..Może przyjdzie czas, że osoby decyzyjne będą się wstydzić tych wyborów.

Lolita
@Afrodyta

Ale z tego co wiadomo, to ludzie pracują do końca sierpnia, więc na razie nie opustoszały działy.... Ciekawe co przyniesie wrzesień...

Rumcajs z Lasu
@Lolita

Przyniesie jesienną aurę, deszcz, spadek temperatur, wysyp grzybów ale na pewno nie więcej pracy.

Ha

Jasne... W innych państwach to też wina prezydenta że są zwolnienia np w fabrykach Renault... Sorry ale troche pomysł jak coś napiszesz. Rozumiem sytuację ale to było slabe

Mamuska
@Lolita

Pewnie , będą pracować bo jak usłyszeli ze dostaną 1000 zł to chyba każdy zgodziłby się przepeksc 1,5 miesiąca :) mimo wszystko :) co przyniesie wrzesień ? Podejrzewam ze masowe zwolnienia o ile ktoś tam jeszcze będzie pracować .

Mała

Widzę, że po urlopie wychowawczym nie będzie do czego wracać. Może to i dobrze, firma tylko wyzyskiwała ludzi..

@Mała

No pewnie że w najbliższym czasie nie będzie do czego chyba że po wypowiedzenie. Martusia siedź w domu jak długo możesz;)

Zwolniona

Witam , czy bedziecie korzystali z pomocy napisania cv lub oferowanej pomocy psychologa ?

A czyja to wina ,że w kraju mama taką polityke, trzymam kciuki za wszystkich zwolnionych ,wiem co czujecie ,sytuacja bardzo przykra.

Dzida
@Obserwator

Ja też jechałam tym autobsem i wolałam założyc choc na chwilę tę maseczkę i nie czekać dwie godziny na kolejny autobus, podobno się na to zgodzili, tam był ktoś z kadrowego

Sama nie wiem
@Zwolniona

pewnie by sie przydało, ale chyba nie skorzystam, nie kumam tego, najpierw zwalniają a potem chcą pomóc

Makumba
@Lolita

Póki co opustoszały, gdyż zakład nie zamierza płacić za zaległe urlopy więc wszystkich na te urlopy oddelegował i już uwidaczniają się braki kadrowe w niektórych strukturach

groot
@Gość

No czyja to wina? oświeć nas

Mimi
@Mamuska

Niekoniecznie, zależy kto ile ma niewykorzystanego urlopu

Zmiana A pozdrawia.

Nie smućcie się! Ze zmiany A poleciało jeszcze więcej osób. W tym kilku faktycznie dobrych operatorów z przeszkoleniem na różne maszyny i dodatkowymi funkcjami. Wszystko żeby zrobić miejsce dla rodziny i przydupasków wiecie kogo. I to nie powinno nikogo dziwić. W gronie decydującym o zwolnieniach byli między innymi: obecna brygadzistka ze zmiany B, były brygadzista zmiany B, były kierownik (każdy ze stażem wie kogo faworyzował i z kim trzymał) oraz nowa Pani kierownik która nie ma wyrobionego zdania o wszystkich i słuchała wcześniej wymienionych. Kierownictwo się zmieniło, a sytuacja pozostała ta sama. Na tampo rządzi J., a kierownik działu jest od papierkowej roboty i formalności ;) Po swojej brygadzistce nie oczekujcie sprawiedliwości. Sama została MIANOWANA(zgadnijcie przez kogo!). Nie pamiętam by ogłaszano rekrutację na to stanowisko. Obecnie zachowuje się tak jak ją nauczono - chroni i dba o swoich. Wszyscy zwolnieni dostaliśmy w twarz od przełożonych. To smutne, że jako pracownicy jesteśmy dla nich mniej warci od gościa który nie potrafi sam przezbroić maszyny, a jego praca to usługiwanie swojej dziewczynie, wlewanie silikonu do forem i wywalanie śmieci.

@Zmiana A pozdrawia.

Skąd pewność że rzeczywiście był były kierownik Tampo w grupie decydującej kto do zwolnienia..

Hermetic
@Wściekłość

Tez mi sie nie chce wierzyc ze angazowano by bylego kierownika do takich decyzji. Watpie ze wogole zgodzilby sie na taka ocene pracownikow.

Mala

@Mamuska Co ty za brednie opowiadasz. Jarek jako jedyny z brygadzistow jest fair i nie faworyzuje. Ogarnijcie się ludziska.

@Hermetic

100% byłego kierownika przy tym nie było.. nie dał by się w to wrobić... To nie ten charakter...

Puszek

Moi mili! Czy wy nie widzicie tego, że wybrano do zwolniona te najlepsze osoby, żeby znalazły sobie pracę, bo zaraz ta cała firma padnie i reszta będzie mieć problem ????????????

Ytiop

Zwolnienia swoją drogą, są rzeczy o wiele ważniejsze, kiedy wróci normalna pensja? Przepraszam nie, to nie są normalne pięniądze, to są jakieś kpiny, kiedy wróci stan sprzed koronawirusa? Ludzie ja (usunięte przez administratora) jak wy dajecie radę wegetować cały czas? O to trzeba walczyć, to jest narazie najbardziej istotna rzecz chyba w tej firmie. I nie o żadną kolejną śmieszną podwyżkę o 20 groszy brutto bo to jest poniżej godności człowieka.. Nawet na cieciowni mają lepiej, płaca też minimum, ale śpią i pierdzą w poduszkę żaden (usunięte przez administratora) ich nie pogania i śmieją się z takich murzynów .

Ariadna
@Ytiop

No jednak zwolnienia są zdecydowanie bardziej istotne, gdyż generuje się niepewność o jutro. Wiadomo, że tak niskie płace są ogromnym wyzwaniem dla osoby, która musi przetrwać "od pierwszego do pierwszego", tym bardziej posiadająca rodzinę.Jednak gro ludzi pozostanie bez pracy. Wiele osób osiągnęło wiek, w którym znalezienie nowego zatrudnienie nie będzie zadaniem łatwym. Pamiętajmy też, że praca na produkcji nie jest szczególnie wymagająca fizycznie. Wiele osób się do tego przyzwyczaiło i gdy ma się udać na logistykę jeden dzień to już wydziwia, że za ciężko, że praca łamiąca kręgosłupy. Może szybko się okazać, że gdzie indziej lepiej pod tym względem nie będzie, że nikt np. nie wrzuci kartonu na rolki, trzeba będzie już podnieść go samemu. Doszło też do absurdu, gdyż z jakiegoś powodu chciano zatrzymać tych zwolnionych ludzi do końca okresu wypowiedzenia dając dodatkową gotówkę. Może dlatego, że niejeden osobnik ma sporo niewykorzystanego urlopu i mogłoby się okazać, że przez chorowanie zmuszono by zakład do wypłaty ekwiwalentu za urlop a kto wie czy dla co poniektórych ekonomicznie może to być lepsze rozwiązanie.Nie zmienia to faktu, że panuje ogromne olewactwo..I jakoś wskaźniki efektywności o które tak zabiegano przestały mieć większe znaczenie. Zastanawiam się co Ci ludzie z GPE robią na tym buforze MRów. Czyżby kolejny błyskotliwy pomysł kierownika?

@Ariadna

Nie jesteś z rodziny. To nie ma miejsca dla Ciebie i tyle. No powiedzmy sobie szczerze co Hubert potrafi ? Rozpakować i zapakować ? Na maszynie mu sie nie podobało. A tampony ? Raczej filozogii wielkiej tam nie ma.. Kazdy głupi by potrafił to zrobić..

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.