PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.

Śrem

Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.

Niunia

Osobiście jestem pracownikiem Pf logo i praca mi się bardzo podoba kasa nie jest najgorsza. Brygadzista że zmiany A zawsze pomoże jeśli masz problem a liderki są zaje...biste ???????? Tylko Łukasz mógł by się trochę ogarnąć ???? Zmiana B pracują tam same matoły i upośledzeni ludzie Brygadzista Jarek nie potrafi nad nimi zapanować !!!

@Niunia 17.10.2017 23:43

Co Wy ludzie piszecie,niunia kiedy brygadzista ze zmiany a tj Rafał pomógł Ci hahaha,jest odwrotnie niż piszesz niunia to na zmianie a sa same matoły i nieudacznicy.Rafał to już cały siedzi w D....E Łukasza,zamiast za pracownikiem to jeszcze to gnębi taką prawdą.odradzam ta firmę a zwłaszcza zm A.lepiej szukajcie innego miejsca pracy niż pf.

Nicka
@Pracownik 07.12.2017 12:31

Nicka to dupowlaz

Kojot

Pracowałem.... 5 lat temu . Nie wiem ile się zmieniło, ale gdyby pieniądze były inne (większe ) to pewnie pracowalbym tam do dziś. Pozdrawiam!

Zdegustowana

Że co?
@Zdegustowana 18.11.2017 19:14
A najgorszy jest jeden grafik, który siedzi w "akwarium" bez spodni.. A kierownicy i brygsdzisci na to pozwalają.....

Co takiego? Komuś rozum odebrało? Chyba takie rzeczy Trzeba gdzieś zgłosić!!!!

kik

W końcu ktoś otworzy oczy na p.Chwierot?

gm
@kik 05.10.2017 20:36
W końcu ktoś otworzy oczy na p.Chwierot?

lol
@gm 06.10.2017 15:27
Święta prawda,ściemniara .Kto pozwolił że by pracowała w soboty.Jej to na ręke,nikt nic nie widzi co robi....

No i nic,Chwierotka chce iść w sobotę ,to idzie.Setka wpadnie.Sama wpycha się.Ale nic nie robi

Wolnyczlek

Jest tyle mozliwowci, ludzie uciekajcie z pfu! Nie polecam!praca nudna ,bardzo slaba kadra zarzadzajaca, zarobki mierne.

Adamos

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie... Same minusy , znalazłem może jeden mały plusik. Kasa jest niewiarygodnie niska , 13.50 brutto , co to jest... Atmosfera panująca w pracy jest okropna , sami podrywacze i kapusie. Agencja HRC , nie polecam !!!! Straszna babka i strasznie nie miła. Ogólnie praca dla ludzi którzy lubią pracować za grosze. Zdecydowanie odradzam. Zwolniłem się po tygodniu... Plusik to elastyczny grafik. 1/10

Karolina

@ŁYSY na forum proszę o pozostawianie informacji na temat pracy w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. a nie pracowników firmy. Czy powiesz z czego byłeś najbardziej niezadowolony pracując w firmie? Co byś zmienił w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Karolina

@Juras nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy możesz napisać dlaczego nie odpowiadała Ci praca w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? @tamponiaraczy jesteś pewna, że chodzi o mobbing. Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłosiłaś to gdzieś?

tamponiara
@Karolina 12.09.2017 14:01

karolina a gdzie to mam zgłosic,napewno nie w firmie bo tam nikt nie słucha a na dodatek to mogą cie zwolnic jak zaczniesz za duzo szumieć.w tej firmie to zadzą układy.

tamponiara

atmosfera coraz gorsza,na tampo to juz przekracza wszystko,ludzi traktuja jakby byli uposledzeni wiec nie wiem po co ich przyjmuja,niech sam pan niby kierownik usiadzie na maszynie i popracuje przez tydzien,aby zas oceniac innych i miec wiecznie jakies pretensje o wszystko.wazeliniarzy i donosicieli to nie brakuje,ma sie ich zaraz za plecami.trzeba uwazac z kim i o czym sie rozmawia.jesli tak dalej bedzie to chyba sami ukraincy beda tam pracowac bo najlepiej powiedziec nie rozumiem.odradzam prace w tej firmie,chyba ze chce sie stracic nerwy i byc w ciaglym mobingu.

Rafał Ni

Marcin z Tampo robi kawę z wody po parówkach

były pracownik

Gówniana praca. Bardzo niemiło wspominam. Wieczne odwoływanie i to na ostatnią chwilę. Panie dzwoniące niemiłe. Raz wypłatę dostałam nie na czas. Powód po dziś dzień mi nieznany. Jak zaczynałam swoją pracę tam to od nocki w niedzielę - miał być super dojazd autobusem pod firmę. Jak się okazało, w niedzielę autobus nie kursował w to miejsce. Dużo tam nie zarobiłam, bo i nie popracowałam, mimo chęci i dyspozycyjności. Gdy raz chciałam mieć wolne, bo akurat wypadlo mi coś ważnego, a też byłam osobą dojeżdżającą - wielka łaska. Nie polecam.

podleski z dumu dorjusz
@były pracownik 31.07.2017 23:42

powiem tak - jak byłem tam w pracy zatrudniony przez agencje na kilka dni i byla akurat przerwa pracownicza - mile panie z agencji hr zadzwoniky do mnie, ze jestem ostatni dzien w pracy - moent wczesniej rozmawialem z loderem rafalem niką. To jest profesjonalizm? chyba debilizm.produkcja dno - du dumu na kasze z betuny. A ukladyi ukladziki są - liderow z pracownikami - czyt. wlazisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz koneksje, donosisz jak wujkjewicz to dasz rade sie tam utrzymac - giertychowska wita

Tatiana
@były pracownik 31.07.2017 23:42

Może była Pani przez agencje? Jak ktoś chce pracować to będzie moim zdaniem :)

Nowaosoba

Witam :) jutro czeka mnie rozmowa w firmie, orientuje się ktoś może ile będę czekać na odpowiedź? Czy od razu skierowanie na badania i praca? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Jednocześnie proszę, i nie pisanie negatywnych opinii. Póki sama się nie przekonam jak jest w firmie, nie będę słuchać żadnych negatywnych ani pozytywnych opinii ;) pozdrawiam!

mały chrześcijanin tańczy

Chciałbym wszystkich czytelników przeprosić za mój poprzedni wpis. Postąpiłem według znanej i lubianej w Polsce taktyki „ nie znam się, więc się wypowiem”. Tak naprawdę 90% mojej poprzedniej wypowiedzi jest prawdą. Wstyd mi jest za te pozostałe 10% a dotyczy to stwierdzenia „ Płaca rynkowa lub troszkę niższa w zależności od stanowiska „. Oczywiście było to moje subiektywne spostrzeżenie, które niedawno zweryfikowałem z rynkiem pracy w okolicach Poznania. Można wyciągnąć z tego następujące wnioski: - W Pf logo express pracownik produkcji zarabia podobnie jak „Beduiński czyściciel wielbłądów”. W każdej innej firmie produkcyjnej stawki są dużo wyższe. Przez stwierdzenie dużo nie mam na myśli 2 zł/brutto na godzinę. - Pracownik wykwalifikowany zarabia średnio o 40 % mniej niż u konkurencji. Podsumowując: niestety z racji na zarobki zmuszony jest szukać innej pracy. Niestety nie jestem sam gdyż duża część wykształconych i wykwalifikowanych pracowników w ostatnim czasie opuściło lub opuści naszą organizację.

podlaska z domu wujkiewicz

chora firma same uklady i ukladziki

mały chrześcijanin tańczy

Chyba będę na tym forum jedyną obiektywną osobą i wypowiem się tak….Praca w Pf logo express ma plusy i minusy jak wszędzie. Do minusów należy na pewno temperatura latem sięgająca powyżej 30 stopni. Płaca rynkowa lub troszkę niższa w zależności od stanowiska. Premie na produkcji demotywujące wynoszące parę złotych (lepiej żeby z nich zrezygnowali bo przynoszą same szkody). Ale jak wszędzie mamy również plusy do których zliczamy: 4 przerwy w ciągu 8 godzin gdzie wydawane są darmowe napoje i lody, minimalny pakiet socjalny na spotkania integracyjne, płatne wszystkie nadgodziny, sumiennie przestrzegany regulamin pracy, wypłaty zawsze w terminie. Oczywiście czy praca jest ciężka czy nie to pojęcie subiektywne ale ogólnie nikt sobie rękawów nie wyrywa, oczywiście są normatywy ale zawsze czas na pogaduchy lub wysłanie sms się znajdzie. Jeżeli idziesz do pracy pracować to spoko. Jeżeli idziesz posiedzieć i ponarzekać to raczej nie firma dla Ciebie. Osobiście odradzam tylko TPP bo tam brud smród i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale za to muzyka gra. A jeżeli ktoś mówi że to obóz pracy to chyba nigdy nie pracował w prywatnej firmie i niech lepiej robi karierę z pomocą MOPSU i 500+

pracownik Raben-a

Nie polecam pracy na magazynie pf logo express nawet jeśli zapierdzielasz i wypruwasz z siebie flaki to jak nie mają do czego dojebac jak chodzi o wykonanie pracy to będą szukać argumentu w całości i tak cię zwolnią za nic i podadzą takie głupie argumenty że tylko usiąść i się śmiać a szczególności nie polecam pracy na blankach i inboud (ręczny rozładunek kontenerów ) . W tej firmie jak się nie spodobasz przełożonemu to już będziesz miał przesrane . Tam trzeba głęboko trzymać łapę wiecie w czym i być takim pieskiem i z byle czym latać do brygadzisty - ( ki ) i być dobrym konfidentem czyli być takim Capo jak ci w obozie Auschwitz - Birkenau a już nie będziesz przydatny to wylot z pracy i naprawdę ludzie bardzo mocno się zastanówcie przed tym jak pójdziecie do tej firmy . Moja ocena to całe wielkie ZERO !!!!

$$$$$$$

Interesuje mnie praca przy nadrukach na koszulki itp w Robakowie . Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam wygląda praca ?

Cząsteczka

Praca na mieszalni jest bardzo uciążliwa. Jak nie wieje to śmierdzi, a jak nie śmierdzi to duszno. Nieprzyjemna atmosfera, można by powiesić siekierę. Dyskryminacja i wysokie normy, a mimo to praca tu jest niedoceniana. A podwyżki to upokorzenie.

Juras

Nie no podwyżki"swietne" czesc starych pracownikow dostala 50gr a czesc 75 gr niektorym sie nawet zlotowka trafila!oczywiscie wszystko brutto.Na pytanie czemu 50gr a nie 1zl odpowiedza ci bzdury z tyłka albo ze"bo tak".Facet sprzatajacy magazyn dostanie 1zl a laska ktora pracuje od poczatku kilka lat dostaje 50gr"bo tak" i lepiej nie wnikaj czemu bo rownie dobrze moglbys zapytac niemowlaka o teorie wielkiego wybuchu,dostaniesz rownie fachowa odp.Ogolnie kolesiostwo i dupowlastwo,jedyny plus taki ze nie ma nocek oprocz tego zenada i amatorka .Panie z kadr czasem zapomna ci dac czesc pieniedzy za to czy tamto ,zapomnijcie ze ktos was przeprosi kiedy po 50 odwiedzinach u pan z kadr ktore moglyby co najwyzej sprzedawac piwo w monopolu ze swoimi kwalifikacjami w dodatku dzuielnie bropnia swoich "racji"chcoiaz zadna nie wie co pieprzy,albo pogubia ci dokumenty.Aha no i lepiej niech nie widza ze zamieniasz kims slowo (chcoiaz cala gora plotkuje oficjalnie na magazynie na potege) bo pojada ci po rajtach chocbys robil za 10ciu.Przedszkole ,omijac z daleka kto madry ten sie stamtad szybko ulatnia

rrr.
@Juras 02.05.2017 19:04

Dobrze powiedziane ;" kto madry ten sie stamtad szybko ulatnia " To znaczy za kogo się Ty uważasz? skoro tam jesteś i się nie ulatniasz?

!!!!!!!!!!!!

ludzie czy w końcu przestaniecie narzekać na tą firmę, ludzi podwyżki i inne bajery. Jak się Wam nie podoba to idźcie gdzie indziej, bo na pewno bedziecie mieć 'lepiej'. Nie da się czytać tych żenujących wypowiedzi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wójek dobra rada
@!!!!!!!!!!!! 01.05.2017 21:54

Dam ci super rade! :-) jak wejdziesz nastepnym razem na ta strone to zamknij oczy i udawaj ze tego nie widzisz! Wtedy skupisz sie na robieniu ponad norme! ;-) i problem zniknie!i wiecej wykrzykników bo niektorzy moga nie widziec. Nie dziekuj,drobnostka! ;-)

Nowa

Ktoś może wyrazi swoją opinię na temat kolorystek, ich pracy jak i całego działu. Pozdrawiam

Ktoś

Pracuje na zmianie "A" w tej firmie już od dłuższego czasu. Na początku było wszystko ładnie pięknie, aż po czasie zaczęły wychodzić tak zwane brudy. Brygadzista z tampo to dwulicowa osoba ! razem z całą "bandą" przy jego biurku. Liderki mają wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im w głowach. Ale jak człowiek zamieni zdanie z osobą obok drukującą na maszynie to zaraz jest krzyk i donoszenie na nią że nic nie robi i tylko gada. Premie to jakaś porażka.. 20zł brutto i jeszcze Ci powiedzą "ciesz się bo mogłeś nic nie dostać" .. Tak samo te "podwyżki" śmiech na sali. Nie wiem tylko z jakiej racji ukraincy dostali podwyżki. Polak zatrudniony przez agencję w tym momencie poczuł się jak imigrant, bo został potraktowany na równi z tymi śmierdzielami. Na prawdę jeżeli ktoś chce przyjść do tej firmy to niech się zastanowi 2 razy nad tym...

Ono
@Ktoś 27.04.2017 11:36

Ta firma to jedna wielka porażka razem z tymi żałosnymi podwyżkami, oj sorki to przecież holenderska korporacja a nagrody i podwyżki jakieś ukraińskie!!

y

ogólnie porażka. Pseudo kierownik z Tampo to jakiś ciulek który dostał stanowisko po znajomości. Koleś z kosmosu na niczym się nie zna, ma swój świat I swoje kredki. Każdy jego super pomysł padł po max tygodniu. Z ludźmi nie potrafi rozmawiać. Typowa panienka, dwie lewe rączki które boi się ubrudzić. Jak jest, to truje ludziom doope jak trutnia nie ma- robota idzie. Jaki z tego wniosek? Brygadzist R to dopiero wazelina bez swojego zdania. Pasują do siebie....Zarobki bez szału

zenek

dajcie jaką wiarygodną opinię o dziale transferu? Jak brygadziści tam?

co mi tam
@zenek 23.03.2017 14:42
dajcie jaką wiarygodną opinię o dziale transferu? Jak brygadziści tam?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekla :-)

ckasr3341

Witam, chciałbym rozpocząć pracę w PF. Słyszałem, że macie dział GPE. Z ilu maszyn się składa i jakie zlecenia są tam robione? Jakie inne działy sitodruku są w tej firmie?

map

Witam. Ktos powie jak wyglada stanowisko w dziale utrzymania ruchu? Jak zarobki i atmosfera w pracy?

JoJoJo

podłużna
@JoJoJo 07.02.2017 21:59
A może wypowie się ktoś, kto pracuje/pracował na dziale kontroli jakości?

siostra pracuje i sobie chwali, na dwie zmiany bez nocek, zaczynala przez HRC, teraz ma umowe we firmie. Nieco wiecej niz najnizsza krajowa, dodatki, premie, bony itp., na produkcji najwiekszy syf z tego co slyszalem, przemial ludzi niepospolity.

mnb
@JoJoJo 07.02.2017 21:59

J

zadowolona.

Pracuje w firmie od dłuższego czasu. Praca jak i płaca w porządku. Zawsze i wszędzie może byc lepiej i więcej. Rafała zmiana jest zgrana ekipa! A liderki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za stówę premii. Jak jesteście tacy chętni to spróbujcie chociaż miesiąc je zastąpić. A wasze narzekanie do niczego nie prowadzi, wiec zamiast kłapać jęzorem złóżcie CV do sokołowa, może praca tam sprosta waszym wygórowanym wymaganiom! ;)

Zszokowany

Jesli chodzi o dzial tampo to liderka hermatica i planistka ze zmiany Rafała przechodzą już same siebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiem bo tam pracowałem. Dziwię sie, że nikt tego nie widzi. Pracę w tej firmie ODRADZAM!!!

Egon

Tampony druk to również sami dupo włazy i wazeliniarze.kto może si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to może innych to wciąż gnają.stanowisko plamisty to już sam hardkor osoba na nim to już tak w piòra obrosła że szok zwłaszcza na zmianie Rafała.lepiej do maszyny ja posadzić niż ma nic nie robić wredna wazelina.odradzam pracę w tej firmie.

Rrrrrr
@Egon 18.01.2017 19:51

Całkowita prawda do jednego wora razem z liderką hermetika.

Fistaszek

praca jak praca nie jest zła na magazynie tylko żądzą koledzy jesli podpadniesz jednemu z nich (mozesz dogadywać się lepiej z innymi pracownikami) to nie przedłużą ci umowy kasa jak są soboty (100%) to około 2 tys premie tragika dział Qc miał aż 18 zł. Ludzie wydają się w porządku ale tylko z niektórymi można porozmawiać z sensem. Bardzo dużo ludzi podpierdziela. Na samym końcu dodam że zawsze leci ta sama formuła. Brygadzista nie był z ciebie zadowolony chociaż zrobiłeś postępy ale nie jesteśmy z ciebie zadowoleni. I to by było na tyle jeśli ktoś chce pracować w tej firmie musi wchodzić w tyłki bo inaczej marny los...

Marian
@Fistaszek 17.01.2017 23:20

Najlepiej jak ktoś zwala winę na wszystko dookoła A prawda jest taka że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się na prawo i lewo i jeszcze liczy na nie wiadomo jaką premię i zaszczyty , trzeba się zastanowić czy idziesz do pracy czy pogadać sobie "z sensem" chyba Ci się pomyliły miejsca trochę.

Egon
@Marian 21.01.2017 20:36

To ty chyba mylisz miejsca lub należysz do tego grona osób co liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] panu G.wiem jak jest bo jestem tam co dziennie.i nie rozglądam się na boki aby rozmawiać a premie to sama sobie odpowiedź czy można je tak nazywać gdy dostaje się od 50 do 100zl śmiech a zarazem żałosne to jest.

AMS

Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca grafika DTP w tej firmie? Czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera i zarobki? Pozdrawiam

danse

Hej, ale czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych obowiązków? Dziękuję za szybką odpowiedź.

TakiSobie

Pracowałem w tej firmie około roku na magazynie. Zero logistyki, zero planowania. Magazyn leży i kwiczy. Bałagan, chaos i anarchia. Zostałem zatrudniony na jeden dział, odwiedzałem bardzo często wszystkie inne z braku ludzi. osoby zarządzające nie maja pojęcia o swojej pracy i jak i tego co robią ich pracownicy. Jestem magazynierem, pewnego dnia oddelegowano mnie na produkcje.... żeby kłaść wykładzinę na podłodze... Zerowe poszanowanie pracownika. Jesteś dla nich tylko elementem, częścią maszyny, która jak się coś popsuje zawsze można wymienić. Nie ważne czy stary pracownik czy nowy. Kadra wymaga ale od siebie nic w zamian nie daje. Nawet dobrego słowa nie uświadczysz. Jedynym plusem są tam ludzie. Oczywiście nie wszyscy, większość to kapusie :) Nie polecam, szkoda zdrowia, nerwów i czasu :)

w

trzynaście brutto

nowa
@w 13.08.2016 23:22
trzynaście brutto

ja mam na początek przez agencje 13,5 brutto i mówia że po przejściu do na stała prace jest od razu 14. to prawda?

śmiech na sali

Syf, kila i mogiła. A i smród. I to wszystko za śmieszne pieniądze. Ludzie!!! Wszędzie tylko nie na produkcję!

śmiech na sali

Zdumiona

Daj sobie spokój na produkcji w Pf jest latem 36 stopni ciepła no ale dostaniesz loda za złotówkę !!!!!

misia

hej!! pracuję w Gądkach na produkcji ale szukam pracy nowej w okolicach czy mogę prosić o jakieś namiary na Waszą firmę tzn. gdzie można zostawić cv?? czy przyjmują do WAS ?? JAK TO TERAZ WYGLĄDA?? pomożecie ?? pozdrawiam czytających...:)

ssss

no dość dużo zależy gdzie trafisz , na hali latem masz ponad 30 stopni także na dworze jest czasem chłodniej:) ogólnie liczy się norma i biorą każde do pracy jak leci nie trzeba się zbytnio starać:)

sdc

są płatne sobota 100% a jak zstajesz po godzinach np 14-16 to masz 50% aa za sobote jak chcesz może miec wolne w tygodniu wtedy masz dzaien wolny ale nie masz 100% tylko dostjesz 6o zl

blabla

niezależnie gdzie trafisz i tak bedziesz musiał nosic kartony które mają średnia 12kg niby mało ale dla kobiety to dużo szczegónie jak np 20 kartonów z palety musisz zabrać, premi prawie nie ma , nadgodziny no i praca w święta praktycznie każde oprócz wielkanocy i bożego narodzenia ale dotycvzy tcałej firmy, aha to że jestes na jednym dziale magazynu nie oznacza że nie pójdziesz na inny dział również na producje.jak jest bardzo dużo roboty to w sobote idziesz na 9 rano do 17 jeśli kończysz w piątek o 22.NIe POLEcaM!!!

BumBUm

Poczytaj inne wpisy o magazynie to się dowiesz

bartek

Witam .Jak praca wygląda na magazynie?

luk22

Mam opcję pracy na magazynie w PF LOGO. Prosiłbym o rzetelne opinie odnośnie pracy na stanowisku pracownika magazynowego - co wchodzi w zakres obowiązków, i czy ciężko jest wyrobić normę (target)?

Narobiona

Premia tylko dla tych ( usunięte przez administratora )brygadzistą a narobisz się tak że ci w pięty pójdzie jak masz jeszcze zdrowy kręgosłup to odpuść sobie . O świetach typu 1 maj 3 maj 11 listopada ,Boże Ciało jeśli wypadają w tygodniu to możesz zapomnieć to firma holenderska i oni nasze święta mają głęboko w zadku .to tyle aha wypłata jest na czas to jedyny pozytyw

yhwyx

Witam!! Jak praca wygląda na magazynie? Byłam na rozmowie i wyglądała ciekawie. Zrobią uprawnienia na wózek widłowy, i tak ciężka praca na magazynie to raczej nie jest. Wypłaty jak wyglądają? Fajnie czy jednak średnio. Premie?

yhwyx

witam wszystkich,chce powiedziec ze ta firma schodzi na psy,tam jest coraz gorzej i nie zanosi sie na lepsze.menager tampo to chyba z kosmosu jest bo jego nie trafne pomysły doprowadzaja ludzi nerwicy.a nie jeden jego pomysł juz legł w gruzach czy tak bedzie i tym razem.czas pokaze.a premie,ja tego tak nie nazywam bo to sa same ochłapy na odczepne.

wspt
@pracownik 24.02.2016 19:35

jakie premie według nowego systemu naliczenia premii to należy się tylko brązowym językom no i brązowym nosom ....BRRRR trzymać się z daleka od tej firmy uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

fox

nie doceniaja pracownikow pracowalewm 5 lat a w kazdej firmie trzeba sie narobic tyle

Zdumiona
@fox 18.02.2016 07:44

Klasę firmy poznaje się po tym nie jak cię zatrudniają tylko jak cię zwalniają PF wyrzuca człowieka na plac nawet w czasie mrozu, deszczu i śniegu jak szmatę szczerze odradzam pracę w tej firmie .

Zostaw opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.