Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa"

Opole

Opinie o Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa"

Słowa kojarzące się z Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa": Najbardziej nie podobało mi się w Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa":

Zostaw opinię o Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa" - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa"