Opinie o 1039352 w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI w Poznań

Jacek

Co aktualnie słychać, czy te oferty dla przedstawicieli handlowych są aktualne?

kandydat
@Jacek

Ktoś może wypowiedzieć się rzetelnie o obecnej sytuacji panującej w firmie ?

Agnieszka

Obecnie Nobless Polska poszukuje przedstawicieli handlowych. Jak wygląda sytuacja z wyjazdami służbowymi? Co podczas takiej podróży zapewnia pracodawca - nocleg, wyżywienie? Jak duży jest region działania jednego handlowca? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie będą to ważne informacje, warto podzielić się z nimi swoim doświadczeniem.

cvui

@ AM - czyli generalnbie naobiecuja, ale za specjalnie nic z tgeo nie wynika? No właśnei tego dokładnie się obawiałam.... poszukiwałam tutaj prracy, kiedyś widziałam oferte, ale jak w ten sposób podchodza to słaboi=

AM

Nikt Ci tyle nie da, ile oni potrafią obiecać. ..A potem co chwila umowa zmieniająca warunki współpracy albo inny "kruczek" znaleziony przez ich doradców finansowych żeby kasa ci odpływała...Ale mogłeś zarobić:)

Przedstawiciel Handlowy

Masakra, czy jestem wieżący..., co myśle o itd Jak przesłuchanie...

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Są zadowolone tak jak pracownicy kamieniołomów...

Wszyscy wartościowi pracownicy dawno już tam niepracują...Poziom obsługi totalne dno...Znam włacicieli i powiem krótko Biedronka w parkieciarstwie. Unikajcie

aninim

mało inteligentni właściciele

abc

Firma powstała w garażu i mentalnie tam pozostała-brak możliwości rozwoju,działania. Wieczne kłótnie małżeńskie właścicieli,trzaskanie drzwiami,wrzaski na porządku dziennym.Pracownik traktowany podmiotowo-bez prawa do przerwy,śniadania(stoją nad tobą jak jesz),a handlowcy na całodniowych spotkaniach nie dostają ani jedzenia,ani nawet herbaty,za to szefostwo nie krępuje się jeść i gadać z pełnymi ustami.Brak szacunku do ludzi bez względu na to czy to pracownik,dostawca czy kontrahent.Jedna zaleta-2tygodniowy okres wypowiedzenia.Trzymaj się z daleka

Firma, szefostwo masakra, wycieśnięty jak cytryna i marne zarobki

warszawa bartycka

jezeli chodzi o osmo,to produkty super,pracuję na nich już kilka lat

Anonim-Warszawa

ta firma to dno swoje produkty mają kiepskiej jakosci dużo kasy przez nich straciłem nie polecam nikomu.

ta firma to pomyłka

Zostaw merytoryczną opinię o NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI - Poznań

• Jak się pracuje w NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI?

Kandydaci do pracy w NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOBLESS POLSKA ZBIGNIEW SIERZPUTOWSKI