Opinie o Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j. w Brody

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j. w Brody

Wojtek M. Nowy wpis

Spoko firma, fajni ludzie nie ma się do czego doczepić, polecam. Pracowałem w bliźniaczej firmie ale z nimi zawsze dobrybkontakt był. Wydaje mi się że jakiś leszcz który nie ma odwagi się ujawnić podszywa się tu podemnie haha i próbuje oczernić firme. Pozdro Danny!

Danny - pracownik Nowy wpis
@Wojtek M.

Dokładnie tak jak piszesz ???? wracasz?

Danny Nowy wpis

W przeciągu ostatnich 4lat w naszej firmie pracował tylko jeden Wojtek z którym wciąż mam dobry kontakt i który odchodząc wspomniał że jak nie wyjdzie w nowej pracy to chętnie wróci, mało tego - był on kierowcą w naszej firmie więc nie wie ile zarabia magazyn a ile produkcja. Kwoty które podałeś były proponowane 4lata temu na okres próbny ???? Próbujesz oczerniać firmę podszywając się pod kogoś, ale niestety znowu nie wyszło...

Wojtek Nowy wpis

Dramat. Niestety poprzednie negatywne opinie to prawda. Zarobki: Operator wózka widłowego-2500 złotych netto. Przy czym praca to głownie ręczne dźwiganie ciężkich płyt wiórowych. Piła-2600 złotych. Lepiej pójść na swoje. Problemy z wypłatą nadgodzin. Pogarda.

Dzień dobry Nie mogę polecić tej firmy. Praca w różnych godzinach. Za godziny nadliczbowe problem z zapłatą. Pracodawca nieuczciwy. Ponadto nie przestrzegają zasad bhp. Szkolenie stanowisk to fikcja. Pomieszczenia zimą nie dogrzane.

Chora firma gość myśli że bezie zarabial według stawek wrocławskich a płacił po krakowsku, pracowałem (usunięte przez administratora) i nie polecam jak za dużo umiesz i masz np prawko na C papiery na wózki to cię wykorzystają do oporu a podwyżki premi dodatkowej zero tylko bezsensowne limity na cięcie i oklejanie i progi niemożliwe do ogarnięcia. Szef chodzi w obcisłych spodniach jak by jaj nie miał ja bym nie dał rady tak chodzić.

Danny - pracownik

A ja pracuję w tej firmie od 4lat i jestem zadowolony, zasady BHP jak również szkolenia stanowisk są na pierwszym miejscu. Pomieszczenia nie dogrzane? Od kiedy? Zarówno na starej jak i na nowej hali grzanie hula, czasem aż za gorąco. Były pracownik który poprostu chce wystawić negatywną opinię byłemu pracodawcy bo nie nadawał się do roboty i został zwolniony? Czemu starzy pracownicy wracają skoro jest tak źle? A Ty kolego jak jesteś odważny to podaj chociaż imię , a nie ukrywasz się pod nazwą ogólna. Pajac

@Danny - pracownik

Danny zgadzam się z Twoją opinią. Kto chce pracować pracuje do dziś, jest grupa kilku osób które są tu od początku. Wymieniana jest tylko kadra która się nie nadaje dużo gada, mało robi. Co do progów na produkcji ustalał je były dyrektor lecz jego kariera również się już zakończyła. Firma ma taką politykę że bardzo nie chętnie zwalnia ludzi, więc naprawdę mocno trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym. Również zastanawiam się kto ma odwagę pisać takie głupoty bez podpisania się, szkoda że tej odwagi nie było w pracy na pewno byśmy się dogadali. Zabrakło odwagi chęci czy zaangażowania do pracy ? Mimo wszystko pozdrawiam, wiecie gdzie nas szukać ;)

@Danny - pracownik

A i jeszcze jedno, przypomniało mi się jak jeden z pracowników dostał miesięczną szansę na poprawienie się w obowiązkach służbowych. Szansy nie wykorzystał z tego co pamiętam czyżby postanowił się zrewanżować za daną mu szansę negatywnym komentarzem ? ;)

@Cinek

Widzę, że podejrzewamy tą samą osobę. Jak się więcej gada niż robi to tak jest. A, że gdzieś musiał wyładować frustrację to postanowił dać negatywną opinię. No cóż - powodzenia w życiu

Ty
@Cinek

Lepiej weź się do pracy i nie pisz głupot cinek. W tej firmie nikt nie zwalnia. Pracownicy sami odchodzą. Pozostali tylko nieudacznicy. Na google też pozytywne kłamliwe opinie tylko od kolegów. Cinek pracownik ty też wystawiłeś opinie na google.

@Ty

Ziomek, jak jesteś taki odważny i nazywasz nas nieudacznikami ( a sam poszedłeś do firmy w której Cię gnoją) to napisz swoje prawdziwe nazwisko. (usunięte przez administratora) w necie, (usunięte przez administratora) w świecie...

@Ty

W takim razie nie wiedziałem jak fajnie jest być nieudacznikiem :) Numer do mnie dobrze znany, jeżeli masz ochotę pogadać kim kolwiek jesteś to zapraszam do rozmowy... po co takie pisanie na internecie odwagi brakuje pisząc incognito ? Generalnie firma dobrze się rozwija, jak wszędzie brakuje dobrych ludzi do pracy. Naprawdę bardzo się cieszę że udało się znaleźć satysfakcjonująca i dobrze płatną pracę, byle się rozwijać i nie stać w miejscu. Powodzenia, a jeżeli masz ochotę na jakąś dyskusję to numer jest nawet na stronie internetowej :) Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zostaw merytoryczną opinię o Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j. - Brody

• Jak się pracuje w Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.?

Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.

Markat Plus Renata Brózda Banasik Michał Banasik sp.j.