nobless polska

Poznań

Opinie o nobless polska

Jacek

Co aktualnie słychać, czy te oferty dla przedstawicieli handlowych są aktualne?

Agnieszka

Obecnie Nobless Polska poszukuje przedstawicieli handlowych. Jak wygląda sytuacja z wyjazdami służbowymi? Co podczas takiej podróży zapewnia pracodawca - nocleg, wyżywienie? Jak duży jest region działania jednego handlowca? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie będą to ważne informacje, warto podzielić się z nimi swoim doświadczeniem.

cvui

@ AM - czyli generalnbie naobiecuja, ale za specjalnie nic z tgeo nie wynika? No właśnei tego dokładnie się obawiałam.... poszukiwałam tutaj prracy, kiedyś widziałam oferte, ale jak w ten sposób podchodza to słaboi=

AM

Nikt Ci tyle nie da, ile oni potrafią obiecać. ..A potem co chwila umowa zmieniająca warunki współpracy albo inny "kruczek" znaleziony przez ich doradców finansowych żeby kasa ci odpływała...Ale mogłeś zarobić:)

Paweł

Są zadowolone tak jak pracownicy kamieniołomów...

Paweł

Wszyscy wartościowi pracownicy dawno już tam niepracują...Poziom obsługi totalne dno...Znam włacicieli i powiem krótko Biedronka w parkieciarstwie. Unikajcie

aninim

mało inteligentni właściciele

abc

Firma powstała w garażu i mentalnie tam pozostała-brak możliwości rozwoju,działania. Wieczne kłótnie małżeńskie właścicieli,trzaskanie drzwiami,wrzaski na porządku dziennym.Pracownik traktowany podmiotowo-bez prawa do przerwy,śniadania(stoją nad tobą jak jesz),a handlowcy na całodniowych spotkaniach nie dostają ani jedzenia,ani nawet herbaty,za to szefostwo nie krępuje się jeść i gadać z pełnymi ustami.Brak szacunku do ludzi bez względu na to czy to pracownik,dostawca czy kontrahent.Jedna zaleta-2tygodniowy okres wypowiedzenia.Trzymaj się z daleka

Firma, szefostwo masakra, wycieśnięty jak cytryna i marne zarobki

warszawa bartycka

jezeli chodzi o osmo,to produkty super,pracuję na nich już kilka lat

Anonim-Warszawa

ta firma to dno swoje produkty mają kiepskiej jakosci dużo kasy przez nich straciłem nie polecam nikomu.

ta firma to pomyłka

Zostaw opinię o nobless polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nobless polska