NOBLESS Polska Zbigniew Sierzputowski

Opinie o NOBLESS Polska Zbigniew Sierzputowski

nie polecam

Nie polecam!

KOLI

Tragedia . Nie wiem jacy ludzie tam wytrzymają - chyba jacyś desperacji tylko .

Sprawiedliwy

Fakt, powinno tak się stać.

boby

Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy Panie (usunięte przez administratora)!!!!!!! Nie szanuje pan ludzi jest Pan zwykłym chamem przyjdzie i dla pana nagroda

sier

szkoda czasu na tę firmę.byłem na rozmowie ,wlaściciel (pan Prezes), unosi się z każdym zdaniem jakby był panem całego świata.( usunięte przez administratora )

zusek

(usunięte przez administratora).Szkoda czsu na tą firmę.......

nicolas

brak przyjaznej atmosfery ............

Pan właściciel nie powinien prowadzić swojej działalności,mnie wyzwał od najgorszej,,nie mam pojęcia jak tacy ludzie mają prawo do prowadzenia własnej firmy.

Ewa

Unikać! Bardzo [usunięte przez moderatora] człowiek, firma nie szanuje nikogo. Nie powinny w ogóle prowadzić działalności. Lepiej pracować w markecie na kasie! Mniej nerwów i zdrowia stracicie !

Edgar

Gorszy dzień to on ma zawsze...Unikajcie

gigi

[usunięte przez moderatora] nie szanuje ludzi! [usunięte przez moderatora] . nie polecam! Niby tacy wieżący a obrażają kogo tylko mogą :( przez nich straciłam naprawdę dużo zdrowia :(

nick

pracować trzeba wszędzie - to jest fakt oczywisty-ale można w o wiele mniejszym stresie i za ludzkie wynagrodzenie- i szkoda, że nie doceniają swoich pracowników

Zostaw opinię o NOBLESS Polska Zbigniew Sierzputowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOBLESS Polska Zbigniew Sierzputowski