Opinie o Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. w Katowice

sebix

chcialem sie przyjac do tej firmy ale to jakas kpina gosc stary dziadek twierdzi ze umowa zlecenie dopiero po miesiacu (tutaj mam sie leczyc jak chce umowe od razu jego tekst) ciuchów zero wymagan miliony a wyplata jak wszystko bedzie ok to dostane no przeciez jawne złodziejstwo omijac ta firme szerokim łukiem a sprawe głosze wyzej aby nei czuł sie bezkarny

Lola Nowy wpis

To jest ta sama firma, co rok temu szukała kierowcy kat B na dostawczaka i kusiła, że przy wnoszeniach można opcjonalnie zarobić parę stówek tygodniowo? W piszecie coś o dworcu, więc nie wiem. Jaką tam teraz dla faceta pracę dają, którą warto, żeby mój chłopak wziął?

sebix Nowy wpis

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Krycha lippok

Ten kierownik od firmy baca to wykorzystuje młodego pracownika do ciężkiej pracy a reszta stoi i się śmieje a pani Monika tylko z wypłaty (usunięte przez administratora) z wypłaty

@Krycha lippok

Jeśli byście sprzątali normalnie i było by czysto to firma Baca nie dostawała by kar finansowych i nie musiała potrącać z wypłat

Henryk Nowy wpis

To jeszcze zależy co się sprząta bo jeśli dworce lub większe powierzchnie to zawsze będzie brudno a poza tym ludzie którzy nakładają kary z tego żyją

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI NA DWORCU W KATOWICACH . Jaki był jej rezultat?
Leszno
Lojalny ale zawiedziony

Nie polecam tej firmy jeżeli chodzi o docenienie pracy ludzkiej reszta ok czasem szli mi na rękę ale to było dawno. Mieliśmy kiedyś fajna kierownik w tej firmie. Uczciwa, miła i sympatyczna, pomocna kilka razy pomogła nie tylko mi że sprawami urzędowymi. Miała dobra opinie i szacunek w PLK. Zazdrosna ruda baba niedorastajaca jej do pięt wymyśliła na nią spisek nagadala bzdur. Nikt jej nie pytał czy to prawda nie uszanowano jej za gazowania. Ta dziewczyna prawie mieszkała na dworcu tak była zaangażowana w pracę. Szkoda było mi jej zawsze miła uśmiechnięta pomocna. Dziś wiem że zaszła daleko bo kiedyś ja spotkałem. Ona wszystkim wybaczyła z resztą wszyscy którzy nakłamałi na jej temat nie żyją a ruda ledwo zipie i już nie jest kierownikiem w tym mieście. Na krzywdzie ludzkiej szczęścia się nie zbudje karma zawsze wróci do tego kto skrzywdził... To była samotna matka z dzieckiem.... Z tego co mi mówiła szybko potem znalazła pracę gdzie odrazu awansowała na stanowisko kierownicze. Ja już tam nie pracuje ale mam sentyment do tej osoby bo miała wielkie serce do ludzi a przełożeni nigdy nic nie skonfrontowali tylko nakarmili się nieprawdziwą historia. Co do firmy nie mam o nich złego do końca zdania. Pani Moniką też miła i sympatyczna trochę z zachowania mi przypominała tamtą kierowniczka. Ta dziewczyna wszystko umiała w mig załatwić. Potrafiła negocjować dogadać się z podziemi wykopać nowego pracownika... Musiałem o niej wspomnieć bo to był człowiek wielkiego serca takich ludzi się często nie spotyka... Do Bacy się tylko żeby szanowała takie perełki jak w firmie się pojawią

Dlaczego firma zatrudnia ludzi którzy albo piją żebraja lub przychodzą z siniakami na całej twarzy? Tacy ludzie tylko firmie opinie robią czemu kierownictwo firmy z tym nic nie zrobi

Firma po byku 70% pracowników to alkocholiki

Ryszard
@Gość

Mówisz że jest z tym problem w tej firmie? Ale mam nadzieję że w pracy wszyscy są odpowiedzialni i nikt nie pije w trakcie?

pasażer
@Ryszard

HAHAHHA no tak, nikt nie pije ale mało i jak nikt nie widzi a wystarczy zrobić kontrole kanciapy i wtedy się okaże ile butelek jest lub postać sobie w tunelu z 2 h i wtedy się okaże po co sprzątający tak czesto chodzi do kanciapy

Elżbieta
@pasażer

A są takie kontrole? Czemu nigdzie tego nie zgłosicie w sumie? To może być też ktoś z zewnątrz

pasażer
@pasażer

Nie wiem czy są kontrole ale jeśli są to przez prymat ciemnych okularów gdyż sprzątane jest tylko widoczne miejsca np tunele i perony a w kolo wejść do tuneli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a jeśli nie ma kontroli to powinien się ktoś tym zainteresować gdyż pracownik tam sprzątający nie jest tylko od afiszowania się z miotło i logo firmy sprzątającej.

@pasażer

No dokładnie jest tak nadal codziennie rano widzę pana miotła a (usunięte przez administratora) leży obok

Natalia
@Lolek

No a ten alkohol uprzykrza prace pozostałym pracownikom?

@Natalia

Tego nie wiem bo nie pracuję dla Bacy. Widuje wielokrotnie pracownika z miotła który chodzi w tunelach. Szkoda tylko że nie widzi odchodów i nie czuje smrodu. Chodząc do pracy tunelami widuje się to i owo.

@Natalia

A co do alkoholu to jak można tak się narażać dla mnie to jest nie do pomyślenia

@Lolek

No to takie coś się chyba zgłasza a nie zastanawia czy ktoś się naraża czy nie?

Kaja

Dajcie spokój z tą "firmą" człowiek (usunięte przez administratora) ponad 200 godzin ciężko naprawdę i dostaje niecała połowę wynagrodzenia. Chcecie pracować w czynie społecznym???? POLECAM

@Kaja

To trzeba było nie być pod wpływem alkoholu. Mieliście regulamin i wiecie jaka konsekwencją jest bycie pod wpływem. Teraz tylko zwalacie winy na innych.

Edward
@Adam

To pracownicy byli pod wpływem alkoholu i dlatego im nie zapłacono połowy wypłaty? Przecież za coś takiego grozi dyscyplinarka. Nikt nie wyciągnął z tego konsekwencji tylko obciął kasę?

@Kaja

Dla kogo pracowalas? Chyba dla podwykonawcy, zorientuj sie najpierw i poczytaj kto Cie zatrudnia, a potem pisz. Ludzie nawet nie przeczytacie na umowie kto was zatrudnia. Baca miala podwykonawcow, do szkoly dziwczyno i czytaj czytaj

@Edward

Prosze zapytac co podpisali z podwykonawca? Chyba wiedzieli co robia.

@Kaja

Z kim podpisalas? Wez papier i zobacz, i czytaj . Kto Cie zatrudnil, chyba czestochowa .. do szkoly na lekcje czytania ze zrozumieniem polecam

Ela
@Edward

Każdy jest dorosły, do pracy nie przychodzi sie pod wpływem a tym bardziej nie pije w pracy, kary finansowe wynikaja z umowy z PKP, za stwierdzenie stanu nietrzeźwosci jest kara finansowa. To jest praca . Bawić sie można poza praca, nikt nikomu nie zabrania. To czy zostanie zwolniony to juz inny temat. Jak inne wladze Cie zlapia tez placisz. Narod Polski jak nie zaplaci to nie zrozumie. Jak z mandatami za przekoczenie predkosci. Jak wzriozsly nagle wsztscy jezdza wolniej. Pozdrawiam

@Ela

Czyli poważnie oni wciąż mogą pracować normalnie?

Swiezak

Wkoncu nastala zmiana firma BACA przejela stery normalni ludzie nie jak wczesniej mozna sie z nimi dogadac o wszystko az chce sie pracowac

MARGOT 895

ludzie robiący bez umów firma która dalej współpracuje z ze zlodziejami z częstochowy .smród i ubóstwo ludzie robią bez wolnego takimi firmami powinien się ząjąć pip plus prokuratura .ludzie robią na prezesa firmy .nie polecam tej firmy zlodzieji.a pan byly kierownik chodzi z miotełką i nic nie robi !!!!!!!!!!

@MARGOT 895

Skoro według Ciebie powinni się tym zająć to czemu to jeszcze nie zostało zgłoszone?

Alan

Na dworcu w Gliwicach na peronach pod ławkami jest brud, poręcze czarne , schody ruchome czarne co człowiek nie dotknie to wszystko uwalone. Pracuje tam kobieta starsza chyba ma już 90 lat bo sprząta strasznie wolno ale sprząta. Bardzo szkoda takich ludzi

Elżbieta
@Alan

Dlaczego? Chyba jak ktoś nie chce to nie pracuje?

Dabrowa

W Dąbrowie górniczej dwóch pracowników przechodzi przez tory zamiast iść tunelem a kierownik sobie z tego nic nie robi ta firma to jest jedna wielka ściema

Zosia
@Dabrowa

Pracownicy maja uprawnienia do chodzenia po torach, trzeba smueci z nich zbierac bo tacy jak ty tam je wrzucaja

kris
@Dabrowa

A twoim zdaniem to kto ma zbierać (usunięte przez administratora) które takie osoby jak Ty wyżucają niby do kosza nie trafiając w kosz. Jakie jest twoje zdanie na ten temat? same (usunięte przez administratora) się nie pozbierają a są też (usunięte przez administratora) co np wiatr przeniusł z pod ławki na tory. Nie którym ludziom naprawde się nie dogodzi. Jak nie będą zbierane (usunięte przez administratora) z torów to napiszesz, że jest zyf na torach , i że sprzątający olewa , natomiast jak widać ludzie co sprzątają mają kamizelki odblaskowe co upoważnia ich do zejścia na tory dla tego kierownictwo nie reaguje bo sam kierownik wydaje takie polecenia do sprzątania torów- więc zanim coś napiszesz może sie zastanów kto może mieć słuszność w sprawie

@kris

No dokładnie. A tak poza tym to jak niby taka sytuacja miałaby cechować firmę nagle jako jedna wielka ściema? To ma w ogóle jakiś sens? Jakieś gorsze rzeczy się w tej firmie dzieją czy nie ma co dramatyzować?

Częstochowa

Na dworcu w Częstochowie brakuje worków na śmieci w koszach a na Stradom czestochowa ławki brudne i nie można siedzieć a firma sobie z tego nic nie robi pracowniki dostają wypłatę za nic

Łazy

Chciałem zgłosić skargę na pracownika waszej firmy w miejsowości Łazy który naubliżał (usunięte przez administratora)który akurat przechodził. Gdzie taką skargę można złożyć.

Łazanka
@Łazy

Bo taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce

Mapet????

Pracownicy fajni kierownik (usunięte przez administratora) do potęgi i nie wypłaca pieniędzy (usunięte przez administratora)

Żaneta
@Mapet????

Ja pracuje i robię swoje i nikt się nie czepia i wypłaty mam na czas i nawet przed czasem księgowa też jest ok jeśli się o coś prosi bez problemu to jest papiery i takie tam

Ktoś

Czy dworzec na Blachowni będzie kiedyś czysty? Kto za niego odpowiada, by można było złożyć jakaś konkretną skargę?

Pracownicy z innego działu

Upały jak cholera a szefostwo tej firmy twierdzi że szkoda im pieniędzy na wodę

Byłypracownik

Pracuj!! Pracuj!!! a o piniądze sie nie pytaj

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.?

Artur

Nie licz na to kolego

Kędzierzyn

Nie polecam tej firmy tylko patrzą żeby z wypłaty potrącić nowy się przyjął do brygady w okularach i stoi obok auta zamiast sprzątać a młody musi pracować za niego

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dworcowa 3
    40-012 Katowice

Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o.