Opinie o Center-Mebel Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Center-Mebel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Center-Mebel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Center-Mebel Sp. z o.o. w Łomża

Pracowałem w oddziale Białystok, ludzie naprawdę sympatycznie, wypłaty na czas a stawka na podobnych stanowiskach każdy dostaje różne od widzi mi się kierownika. A co do kierownika to porażka, człowiek nie kompetentny bez żadnej kultury do pracownika i całkiem możliwe że z zaburzeniami które powinno się leczyć, a nie wyżywać się na pracownikach. Jak komuś nie zależy na szacunku to polecam

Olga

cześć, na stronie zauważyłam, że szukają specjalisty ds marketingu i ciekawa byłabym aktualnych opinii odnośnie tego stanowiska. Z opisu wynika, że główne się siedzi w mediach? a mogłabym się dowiedzieć jak to płatne może być, bo kwoty nie podali? Tu jest jedna osoba za to odpowiedzialna czy spodziewać się zespołu?

grigio
@Kamila

Z tego co widac po braku ogłoszeń chyba już nie szukają nikogo lub znależli kogos na te miejsce

Goggo

Wzór do naśladowania . Polecam tą firmę !!

Minek
@Goggo

Rzetelny i solidny pracodawca ,polecam wszystkim chcącym się rozwijać ,bo firma daje takie możliwość oraz posiada masę świetnych produktów. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie też miła atmosferę, tam pracują poprostu fajni i życzliwi ludzie:))

Wika Nowy wpis

dzień dobry. w ofercie dla specjalisty ds. zakupów widziałam wzmiankę dotycząca stałych godzin pracy. Jakie są ich przedziały? Nie wskazano tego wprost w ofercie. To oznacza, że w biurze nadgodziny się nie zdarzają?

Nick nick

Zespołu

@Nick nick

O to jest świetnie. A rozwiniesz to jakoś? Napiszesz mi coś o tym całym zespole tutaj? Ile osób liczy, jaka atmosfera w nim panuje? Są jakieś integracje? I jak tu przyjmują osoby nowe?

nick nick

mały zespół ale zgrany

Rysiu
@nick nick

Mały tzn? sam teraz się tematem zaciekawiłem, zwłaszcza ze w innym wątku jeden Pan pisał o tym, że na bank można się w firmie rozwinąć. Pod jakim względem na przykład? I w jaki sposób ten cały rozwój odzwierciedli się później w zarobkach?

nick nick
@Rysiu

Mały kilka osób liczacy, dział cały czas się rozwija bo wchodzą nowe projekty

Kamila
@nick nick

Nowe projekty? Opisze ktoś jakie? W którym kierunku obecnie idzie firma? Zastanawiam się nad generalną strategią. To jest ustalane raczej na początku roku czy z czasem jednak wszystko się zmienia? Ogólnie to trudno się dostać skoro zespól taki mały jak piszecie?

grigio Nowy wpis
@Kamila

Angelka Nowy wpis

Wpadła opinia o Białymstoku a wiadomo co się teraz dzieje w Łomży? Była oferta na takim portalu dla speca od zakupów i potrzebuje wstępnie się dowiedzieć ile się zarabia i przy jakiej atmosferze, dalby ktoś znać? będą jeszcze nabory? ile osób potrzeba na dziale?

Pracownik Nowy wpis

Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów w firmie Center-Mebel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak długo trwa proces awansu w Center-Mebel Sp. z o.o.?

Goggo

Wzór do naśladowania . Polecam tą firmę !!

Minek
@Goggo

opr

Czy zarobki i atmosfera w tej firmie są nadal słabe?

@opr

Hej, zaciekawiło mnie to stwierdzenie, że "nadal". Nikt nie odpowiedział na to pytanie to tym bardziej zastanawia... W jakim dziale uważasz, że zarobki były słabe i dlaczego? O biurze możecie napisać coś więcej w tym zakresie?

Gras

Produkcja 2 zmiany Reszta 1 zmiana

Magdalena
@Gras

W jakich godzinach produkcja pracuje? Pracujecie tydzień jedna zmiana i tydzień druga? Czy jakos inaczej grafik układają?

Rafał

No wszystko fajnie, super, ale może jednak napiszesz skąd taka opinia? Liczę na coś więcej niż jedno słowo

klientka
@Rafał

Dla mnie zupełnie OK

@klientka

Tam było coś złego? A tu że ok to czemu tak konkretnie?

Nikoś

Wszystko w porządku. Aby więcej takich porządnych firm

Hyba

Polecam! Oddział Olsztyn kompetentna obsługa

Maja
@Hyba

Super! Dzięki za polecenie. A co jeszcze Ci się podobało prócz obsługi?

Buła

Najlepsza hurtownia na Warmi i Mazurach. Pracownicy mili,poukładani. Każdy zna swoje stanowisko pracy i jest specjalistą w swojej dziedzinie

Maja
@Buła

No to super. Atmosfera jesf mega ważna w miejscu pracy! A jak z zarobkami tutaj? Są zadowalające?

Hugo

Jak atmosfera

@Hugo

A po przeczytaniu wszystkich opinii tutaj jak czujesz?

Hugo

Firma na pozytyw

@Hugo

No na to niby wygląda tak w sumie. Ale mógłby to jeszcze ktoś w razie czego potwierdzić?

Gołgo

Najlepsza hurtownia Warmii i Mazur. Doswiadczeni pracownicy każdy zna swoje miejsce pracy

Blik

Negatywnie wypowiadają się osoby które nigdy tam nie pracowały. Jak ktoś chce pracować to nie robi problemu. Jak komuś się nie chce to zawsze będzie miał ze wszystkim problem

@Blik

Ale jak Ty możesz się wypowiadać za kogoś czy pracował czy nie? Raczej to ten człowiek wie o tym lepiej niż Ty skoro i tak nie masz jak tego zweryfikować. Czemu nie dopuszczasz możliwości, że komuś może się tu właściwie nie podobać?

Paweł B
@Blik

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i nikomu nie polecam . Pod względem szacunku do pracownika to (usunięte przez administratora) jedna z gorszych firm w Łomży

@Paweł B

Co Ty. A powiesz co się tam takiego działo, że tak twierdzisz?

krater

Center-Mebel Olsztyn rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Kierownik Oddziału: Pan (prawdopodobnie) Dyrektor Handlowy zatrudniony w firmie od 3 tygodni przeprowadzał rekrutację do Olsztyńskiego oddziału. Rozmowa była raczej nietypowa. Pan poinformował mnie jak będzie wyglądał przebieg rozmowy, jak będzie wyglądał każdy etap rozmowy, ile minut będzie trwał itp. Następnie Pan zaczął recytować bez wytchnienia jak karabin maszynowy regułki na temat historii firmy, nie pozwolił zadać ani jednego pytania ;) w czasie swoich "wystrzałów" :) następnie był czas dla mnie na przedstawienie swojej osoby, po czym pan przystąpił do zadania, w którym trzeba było coś sprzedać. Dopiero po tym etapie można było o cokolwiek zapytać. Na podsumowaniu Pan rekruter powiedział, że w zasadzie szuka kogoś kto (jak to określił) "weźmie za mordę" pracowników w oddziale w Olsztynie, a poprzedni kierownik po prostu sobie nie radził (pracował 1 rok). Pan rekruter zapytany o pozapłacowe narzędzia motywacyjne jakie firma stosuje dla pracowników odpowiedział: UBEZPIECZENIE GRUPOWE! ja pytam: jakieś szkolenia? Nie, jakieś dofinansowanie do studiów? Nie, jakieś imprezy integracyjne? raz w roku, jakieś karty multisport/benefit? Nie, jakaś opieka medyczna prywatna? Nie. No cóż.... widzę, że firma idzie w kierunku tzw. "korporacji" - ludzi trzeba brać za mordę i już, jeśli sobie nie radzisz to wypad, zatrudniają takich bezdusznych pitbuli, którzy wycisną z ludzi ostatnią kroplę krwi. Gratulacje dla firmy. Niestety w dobie rynku pracownika to nie przejdzie. Niedługo znikniecie z naszego regionu, bo konkurencja ma o NIEBO lepsze warunki pracy.

Pani
@krater

A wystarczy być kimś z rodziny osób pracujących w firmie i można zostać kierownikiem bez problemu. Nie ważne umiejętności i doświadczenie, ważne są płeć i znajomości

@Pani

to jest twoje pytanie czy stwierdzasz fakt że tak jest? bo cięzko wywnioskowac z postu ?

Luk pl

Dziadowo nie firma. Na formatki czekałem półtora miesiąca (miało być max 3 tygodnie). Potem okazało się że brakuje formatek. A reklamacja do 7 dni wiec bujaj się. A na stronie filmiki jakby mieli prom kosmiczny budować

Małpa

W innych firmach coś na święta się dostaję a tu nic brak jakich kolwiek pieniędzy ,podarunków za cały rok pracy.

@Małpa

Dobrze że jeszcze wkladki na prezent dla G. K. nie zrobili jak wcześniej bywalo

dan
@Małpa

Generalnie, to za cały rok pracy dostałaś 12 wypłat pensji.

@dan

O właśnie ! Dobrze prawisz! za pracę jest pensa a nie premia - chyba mało kto o tym pamięta . Może nie zasłuzyles na premie w tym roku i tyle? nie pomyslales tak o tym ?

Czy wy poszecie o Łomży?bo z tego co mi wiadomo to jest dwie zmiany a nie jedna wiec jakim cudem 200 godzin w miesiacu?

TY

Jak się pracuje po 10h dziennie to 200 godzin nie jest czymś niezwykłym a do tego soboty.

No
@TY

Żadnych sobót nie pracjesz a jeśli już to masz dzień wolny nie pracowałeś tam jeden z drugim a się wypowiadasz pracujesz po 8 h

@No

Chłopie co ty piszesz że soboty wolne jak chcesz pisać to pisz prawdę. Soboty pracujące i nie ma żadnych dni wolnych za to

Ferdek

Fałszywość, kręcenie afer, aby coś się działo. W Łomży jest Sajgon, ciągle zmieniają się pracownicy, bo za mało płacą. Nie ma żadnych paczek dla dzieci, kart multisport, żadnego socjala. Z wypłaty odciągają za ubezpieczenie. W umowie pracujesz po 8 godzin, a pracujesz więcej. Firma się rozwija w swoim kierunku, natomiast w kierunku pracowników zero.

Miły
@Ferdek

A jak jest w biurze czy też trzeba pracować po godzinach?

Katarzyna
@Ferdek

Czyli faktycznie nie można spodziewać się żadnych dodatków czy może prócz tych, które wymieniłeś są jakieś inne? Czy problem z aferami, o których wspominałeś próbowano rozwiązać z szefostwem? Jaki oni mają stosunek do takich spraw? Nurtuje mnie jeszcze kwestia nadgodzin. Czy są dodatkowo płatne?

Edek
@Ferdek

Pracowałem dwa tygodnie w Olsztynie. Kierowniczka nic tam nie ogarnia, wszędzie się wtrąca a nie ma o niczym pojęcia. Straszy pracowników i stosuje mobbing. Ciekawe czy szefostwo o tym wie. Zrobi wszystko aby utrzymać swój stołek kosztem innych pracowników. Dobrze że tam nie pracuje już. Powodzenia.

John
@Katarzyna

Nie ma żadnych dodatków, to firma krzak, a obsługa klienta to czarna magia dla sprzedawców. Tam tylko można zjeść nerwy albo zrobić karierę (usunięte przez administratora)

Ferdek
@Katarzyna

Szef też ma coś z banią bo lubi takie krecenie afer, jeden drugiego kabluje, fałszywość i atmosfera taka ze nie chce się pracować po paru dniach w tej firmie. Kariera po znajomości i po trupach. Nie warto tam przychodzić.

@Ferdek

W 100 % się z toba zgadzam piszesz prawdę jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Center-Mebel Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Center-Mebel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Center-Mebel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Center-Mebel Sp. z o.o.?

Center-Mebel Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Legionów 141F lok. 1
    18-400 Łomża