counter
1 2 21 5 1
Ferdek

Fałszywość, kręcenie afer, aby coś się działo. W Łomży jest Sajgon, ciągle zmieniają się pracownicy, bo za mało płacą. Nie ma żadnych paczek dla dzieci, kart multisport, żadnego socjala. Z wypłaty odciągają za ubezpieczenie. W umowie pracujesz po 8 godzin, a pracujesz więcej. Firma się rozwija w swoim kierunku, natomiast w kierunku pracowników zero.

Pytanie Nowy wpis

Czy Center-Mebel Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Michał Nowy wpis
@Pytanie

Nic Ci nie zapewnia oprócz grupowego ubezpieczenia na życie, porażka.

Iza Nowy wpis
@Michał

To w takim razie szkoda, że w Center-Mebel nie jest za dobrze, jeśli chodzi o jakieś benefity. Tak czy inaczej - i tak chciałabym wiedzieć więcej na temat ogólnych warunków, na jakie można tam liczyć. Powiedz, co z wynagrodzeniem: macie samą podstawę czy także i jakieś dodatki do pensji?

Ll Nowy wpis
Klient

Wszystko ok miła obsługa polecam

Miły
@Ferdek

A jak jest w biurze czy też trzeba pracować po godzinach?

Katarzyna
@Ferdek

Czyli faktycznie nie można spodziewać się żadnych dodatków czy może prócz tych, które wymieniłeś są jakieś inne? Czy problem z aferami, o których wspominałeś próbowano rozwiązać z szefostwem? Jaki oni mają stosunek do takich spraw? Nurtuje mnie jeszcze kwestia nadgodzin. Czy są dodatkowo płatne?

Edek
@Ferdek

Pracowałem dwa tygodnie w Olsztynie. Kierowniczka nic tam nie ogarnia, wszędzie się wtrąca a nie ma o niczym pojęcia. Straszy pracowników i stosuje mobbing. Ciekawe czy szefostwo o tym wie. Zrobi wszystko aby utrzymać swój stołek kosztem innych pracowników. Dobrze że tam nie pracuje już. Powodzenia.

John
@Katarzyna

Nie ma żadnych dodatków, to firma krzak, a obsługa klienta to czarna magia dla sprzedawców. Tam tylko można zjeść nerwy albo zrobić karierę (usunięte przez administratora)

@Katarzyna

Szef też ma coś z banią bo lubi takie krecenie afer, jeden drugiego kabluje, fałszywość i atmosfera taka ze nie chce się pracować po paru dniach w tej firmie. Kariera po znajomości i po trupach. Nie warto tam przychodzić.

Co jaki okres czasu w Center-Mebel Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź
@Pytanie

Podwyżka tylko dla zasłużonych. Człowiek charuje lata a przychodzi nowy i ma tyle samo co ty, to jest sprawiedliwość.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka

To prawda ze się pracuje po 200 godzin?

Edek
@Agnieszka

Ponad 200 godzin i zarobki jak za 8 godzin, jeszcze szantażują pracownika.

Bajbus
@Agnieszka

Wszystko pięknie i ładnie, pracują ludzie ponad 200 godzin a zarabiają jak normalnie w umowie po 8 godzin i jeszcze dwie soboty, gdzie nie ma za to wolnego w tygodniu. Są tacy co tylko strzelają z ucha i chodzą jak prezesi po firmie i nikt im złego słowa nie powie. Pracownicy są zastraszani na firmie, cała wina jest zawsze tych co pracują na niższym szczeblu, reszta ukrywa swoje pomyłki przed szefostwem bo boją się o własne stanowisko. Zero poszanowania pracownika, pensja mizerna, dużo pracy i wymagań. Nie polecam. Warto znaleźć pracę w dobrej ekipie i z dobrymi ludźmi niż siedzieć w tym (usunięte przez administratora)

Ja
Kandydat
@Bajbus

Czy piszecie o Łomży?bo z tego co mi wiadomo to na produkcji jest system dwu zmianowy.Czy az tak zle sie tam pracuje?pytam bo skladalam do nich cv i chcialabym wiedziec czy warto.pozdrawiam

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.
Klient

Czy wy poszecie o Łomży?bo z tego co mi wiadomo to jest dwie zmiany a nie jedna wiec jakim cudem 200 godzin w miesiacu?

Stefan

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście zostawiać tu swoje opinie.

Polaak

Jak zarobki?

Karaś

Zgadzam się z tym w 100 procentach. Poszanowanie pracownika na pierwszym miejscu. Powinny być również premie dla pracowników, aby ich motywacja do pracy była lepsza. Jak widać forma nic nie daje od siebie a wymagania ma zbyt wysokie. Jak w takiej formie może wszystko dobrze działać. Karygodne i niedopuszczalne. Powodzenia w znalezieniu kierownika.

krater

Center-Mebel Olsztyn rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Kierownik Oddziału: Pan (prawdopodobnie) Dyrektor Handlowy zatrudniony w firmie od 3 tygodni przeprowadzał rekrutację do Olsztyńskiego oddziału. Rozmowa była raczej nietypowa. Pan poinformował mnie jak będzie wyglądał przebieg rozmowy, jak będzie wyglądał każdy etap rozmowy, ile minut będzie trwał itp. Następnie Pan zaczął recytować bez wytchnienia jak karabin maszynowy regułki na temat historii firmy, nie pozwolił zadać ani jednego pytania ;) w czasie swoich "wystrzałów" :) następnie był czas dla mnie na przedstawienie swojej osoby, po czym pan przystąpił do zadania, w którym trzeba było coś sprzedać. Dopiero po tym etapie można było o cokolwiek zapytać. Na podsumowaniu Pan rekruter powiedział, że w zasadzie szuka kogoś kto (jak to określił) "weźmie za mordę" pracowników w oddziale w Olsztynie, a poprzedni kierownik po prostu sobie nie radził (pracował 1 rok). Pan rekruter zapytany o pozapłacowe narzędzia motywacyjne jakie firma stosuje dla pracowników odpowiedział: UBEZPIECZENIE GRUPOWE! ja pytam: jakieś szkolenia? Nie, jakieś dofinansowanie do studiów? Nie, jakieś imprezy integracyjne? raz w roku, jakieś karty multisport/benefit? Nie, jakaś opieka medyczna prywatna? Nie. No cóż.... widzę, że firma idzie w kierunku tzw. "korporacji" - ludzi trzeba brać za mordę i już, jeśli sobie nie radzisz to wypad, zatrudniają takich bezdusznych pitbuli, którzy wycisną z ludzi ostatnią kroplę krwi. Gratulacje dla firmy. Niestety w dobie rynku pracownika to nie przejdzie. Niedługo znikniecie z naszego regionu, bo konkurencja ma o NIEBO lepsze warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Center-Mebel Sp. z o.o. - Łomża

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad