Opinie o Spec Łomża Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spec Łomża Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spec Łomża Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spec Łomża Sp. z o.o. w Łomża

Mońka Nowy wpis

dzień dobry. chłopak szuka pracy jako magazynier u nas w Łomży. Na stronie jak na razie nie widziałam żadnych ogłoszeń ale zastanawiam się czy przyjęcia do magazynu są w ogóle jeszcze dostępne? komentarzy nie ma tu już od dłuższego czasu. Magazyn działa?

Ghost

Firma ośmieszyła się tym że najpierw oferowała bardzo niskie ceny a teraz drastycznie podniosła i dalej podnosi. Mnóstwo klientow odeszło od hurtowni do konkurencji. Spec Łomża to jakaś pomyłka, ciągle czegoś brak ceny się nie zgadzają. Podobno jakiś Sławek rządzi co kostkę brukowa układał

Nevermind Nowy wpis
@Ghost

A to czym człowiek zajmował się przeszłości ma jakiekolwiek znaczenie? Czy naprawę myśli Pani/Pan, że dosłownie chwilę przed tym jak przejął opiekę nad Spec Łomża, wstał z kostki brukowej, otrzepał ręce (może i kolana????????????) i tak po prostu usiadł na „ciepłym” stołeczku??? Szanujmy się nawzajem! A jeśli chodzi o podwyżki, znajdźmy miejsce gdzie ich teraz nie ma, a WSZYSCY będziemy szczęśliwi????

Jak w Spec Łomża Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

byly pracownik Nowy wpis

możesz próbować, ale szanse sa nikle aby nie powiedzieć zerowe

Klient były

Firma jest niepoważna. Rozumiem podwyżki i że wszystko idzie do góry ale kebab kurczak udo z 9,75 zł na 19 zł to jest jakiś absurd. Zrezygnowałam z iglotex'u i przeszłam do spec, przedstawiciel który był przygotował ofertę konkurencyjna, bardzo pomocny i zawsze można było porozmawiać ( nawet o wszystkim, Wielka szkoda ze odszedł) Wróciłam do iglotexu i mam ceny znacznie lepsze, aktualnie. Spec jest najdroższa hurtownia w regionie. Osoba sprawująca władze powinna spać że stołka za takie manewry ponieważ traci tym sposobem klientów.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spec Łomża Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię instruktora C, C+E - praca w Łomży.

Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Spec Łomża Sp. z o.o. w mieście Łomża. Czekamy na Wasze opinie!

Były pracownik - magazyn

Tragedia!

Były pracownik - magazyn

Spec Łomża to jedna wielka porażka. Wynagrodzenie to śmiech na sali za 3 zmianowa pracę w trudnych warunkach ( mroźnia) powinien być ciepły posiłek np. zupa. Na magazynie sodoma i gomora, żeby wyciągnąć towar trzeba skakać jak małpa uważając przy tym aby nic nie spadło na nogi ( ostatnio był przypadek że wózek się otworzył i spadło mięso kebab na nogę). Tak zwani "kierownicy" nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi oraz o utrzymaniu porządku na magazynie. Po prostu tam jest samowolka. Dyrektor obiecuje wynagrodzenie inne a z dniem wypłaty jest co innego. Rotacja jest ogromna! Każdy kto przyjdzie zobaczy jak jest po chwili ucieka. To samo tyczy się kierowców - to jest po prostu szok. W dzisiejszych czasach aby zatrzymać bądź przyciągnąć pracownika jest atrakcyjne wynagrodzenie - ATRAKCYJNE! Szanujcie siebie i swój czas. Nie idźcie tam do pracy bo będziecie żałować. Tam czas się zatrzymał jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Motto firmy - najwięcej za jak najmniej.

Praca ciezka, fizyczna . Po magazynie trzeba wszystko ciągać ręcznie zwykłymi paleciakami bez elektryki (palety po 600-900kg) Szef tnie wyplaty każdego miesiąca, zapewnia ze będą normalne wyplaty w następnym miesiacu. Malo miejsca magazynowego przez co trzeba coś non stop przekładać. Samochody często jeżdżą przeladowane amortyzatory pękają (mercedes Sprinter 3,5t).

Zostaw merytoryczną opinię o Spec Łomża Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Spec Łomża Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spec Łomża Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spec Łomża Sp. z o.o.
  • Ciepła 20