Wiomar

Łomża

Opinie o Wiomar

...

Pracownicy super bardzo dobra atmosfera ale szef... bez komentarza

Amaro

Drogi Panie T. , uświadom sobie w końcu, że firmę tworzą ludzie którzy w niej pracują. Zacznij więc Panie ich szanować, odpowiednio się do nich odzywać i należycie wynagradzać bo bez nich Wiomar nie istnieje i dobrze o tym powinieneś wiedzieć.

Byly "pracownik" (niewolnik)

Wlasciciele chyba pomylili prace w Bangladeszu z Łomżą. Praca po kilkanaście godzin dziennie i niepłacenie za nadgodziny plus traktowanie pracowników bez jakiegokolwiek szacunku i wyzywanie ich? Traktuja jak niewolnikow!!! Zaluje jednego dnia ktory tam przepracowalem, dno i wodorosty!!! A lojalnych pracownikow radze doceniac bo nic wam nie zostanie z tej firmy. ZARZAD DO WYMIANY ALBO NIECH W KONCU SOBIE USWIADOMIA SKAD TAKA ROTACJA U NICH W FIRMIE!!! ZALUJE KAZDEJ GODZINY SPEDZONEJ W TYM MIEJSCU!!!

Kami

Byly "pracownik" (niewolnik)
@Kami 14.09.2016, 00:02
większość negatywnych opinii wyssanych z palca. Jak ktoś pracuje rzetelnie to pracuje po kilkanaście lat i nikt się nie czepia....

Pracujesz rzetelnie lub nie to i tak cie zgnoją sam bylem swiadkiem. Widze ze chyba pisze jakas osoba z marketingu ktora probuje wybielic firme... Wejdzcie na inne forum ludzie to wszystko nie jesdt wyssane z palca!!!

użytkownik zarejestrowany

Byly pracownik niewolnik!!

Dziwne ze opinia dodawana byla w godzinach pracy hurtowni.... Wymien nazwiska kierownikow ktorzy dobrze traktuja bo mi chyba nie dane bylo ich poznac

ja

Totalny brak szacunku i [usunięte przez moderatora] ze strony pana "prezesa" nie tylko wobec pracowników. Zero pomocy od współpracowników. Nie polecam nikomu chyba, że nie ma na chleb.

Zostaw opinię o Wiomar - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiomar