P.H KONRAD

Łomża

Opinie o P.H KONRAD

otrębus

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na lidera projektu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zarobki, a to zdecydowanie rzadkosć w dzisiejszych czasach. Dzięki za odpowiedź.

Grześ

Pracowałem tam kilka lat i bardzo miło wspominam ten czas. Ludzie są mili tworzą fajną atmosferę , oczywiście jak wszędzie są też ,,czarne owce" i,,buraki" oraz ludzie z czasów byłego PRLu. Szef ..........hm to bardzo inteligentny i błyskotliwy człowiek który nie koniecznie szanuje ludzi rozsławiających dobre imię firmy ciężko pracujących i przynoszących zyski. Lubi bardzo ,,wazelinę" a tak naprawdę nie wie co się dzieje wewnątrz firmy. Tacy Szefowie rzadkością. Dziękuję za wszystko, co zrobił Pan dla mnie. Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia. Dziękuję szefowej oraz wszystkim koleżankom i kolegom. Współpraca z Wami była czystą przyjemnością Pozdrawiam

spermobil

Pracowalem 2 lata jako dostawca. Bardzo miło wspominam ten okres. Szczegolnie chodzi mi o aspekt ludzki, zyczliwi sympatyczni ludzie na kazdym szczeblu. Pozdrowienia z Warmii i Mazur. R.

ja

teraz tam się wiele pozmieniało pracy więcej a pieniędzy mniej bo ciągle jakieś obcinki.Pracownik to robol na usługach logistyka.Dno i wodorosty,jeszcze trochę a sami będą tam jeździć.

radzio

Witam i ja, to jak w końcu jest ta praca w p.h konrad? Bo faktycznie link jaki podał mnoj juz nie działa - prawdopodobnie oferta wygasła. Oni poszukiwali przedstawiciela handlowego, czy na jakie stanowisko była ta rekrutacja? może ktoś wie, czy jeszcze jest szansa się dostać? Pozdrawiam i z góry dzieki za informacje.

mnoj

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy P.H KONRAD to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowic hodowlanych, importem warchlaków, skupem tucznik&oacute... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722109?keywords=&region=

new

Ponawiam pytanie, jak warunki pracy, wynagrodzenia etc.?

jasiek

Jakie zarobki ma przedstawiciel regionalny (podstawa), jakie auta i inne narzędzia pracy?

gall

..aplikuj do działu (usunięte przez administratora).tam są kokosy

gość

..biuro niewielkie..przedstawiciele kilkanaście tysięcy miesięcznie..serio !

były

To chyba właściciel sam tak o sobie napisał. Kawał prostaka który nie szanuje ani klientów ani pracowników.

Gregor

Fajna i uczciwa firma pracują tam bardzo życzliwi ludzie a szef.............Wszystkim życzę aby spotykali takich ludzi na swojej drodze kariery zawodowej

Zostaw opinię o P.H KONRAD - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H KONRAD