Opinie o Carrefour Polska w Olsztyn Ignacego Krasickiego 1a

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Olsztyn Ignacego Krasickiego 1a

zgadzam sie 100% z pracownikiem carrefoura najlepiej wyżywać sie na nas jak nie ma na kim prawda?? my mamy obowiazek byc wyrozumiali dla klientow i tak jest wiec prosze glupot nie pisac !!

anna

Poszukuję przy nawet w supermarkecie proszę o namiary jesli ktoś coś wie.pracę w Olsztynie.Z góry bardzo dziekuje.

ktos kto wie

a co do pana to pewnie nigdy nie pracował pan w hipermarkecie. czasem jest tyle pracy że nie zdązy sie wszystkiego zrobić na czas, ale co mądrzejszy klient co do droższego towaru (chyba ze pana oszukano o 0,20gr) upewni sie pod super urządzeniem oznakowanym plakatem "tu sprawdzisz cene" ile kosztuje dany towar. (zresztą jak coś sie panu nie podobalo to trzeba bylo zwrócic w ciągu 3 dni albo najlepiej zaraz przy kasie i napisać skarge w POK-u a nie na jakims tam forum oczerniać), a uprzedzając odpowiedzi na mój post dodam zebyscie ludzie zdali sobie sprawe ze co najmniej 50 procent pracowników to ludzie ze średnim, studenci i wyższym! zapraszam do pracy w carrefour, w żadnym hipermarkecie w olsztynie nie ma tak przyjaznych i wyrozumialych ludzi..

ktos kto wie

pracuje w carrefour juz długi czas i na pewno żadna z kasjerek nie powiedziala tak jak pani opisuje, a po za tym na pewno nie miala miejsca sytuacja ze nie chciano oddac pani pieniedzy!!!! pani klamie!! nawet stracone 2zł bylo oddawane kiedy raz bylam świadkiem takiej sytuacji, a dodatkowo wcale nie potraktowano klienta jakoś negatywnie (mimo ze to "tylko" 2 zł) ludzie! opamiętajcie sie!

Ela
@ktos kto wie

Cóż ... niestety to bardzo prawdopodobne. W takiej sytuacji usłyszałam od młodej, bezczelnej kasjerki : " trzeba umieć czytać ". Piszę kiedyś, bo teraz kasjerki są naprawdę do rzeczy. I to one ratują honor firmy. Za to ochrona, szkoda się wypowiadać. Nie wiem skąd nabrali tych ludzi , chyba chodzi o dofinansowanie za zatrudnianie niepełnosprawnych.

Czy po rozmowie w Carrefour Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska