Wagner Transport

Opinie o Wagner Transport

Oksana

Dla mnie to jest praca którą polubiłam i w której odnalazłam się. (usunięte przez administratora) bardzo mila osobą, zawszy poda pomocna dłoń w stresowej sytuacji. Klimat tworzą ludzie - jesteśmy dobra ekipa, pomagamy sobie nawzajem i tym samym upiększamy prace. Pozdrawiam wszystkich!

Aktualnie nie rekrutujemy na stanowiska biurowe.

Magda

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Wagner Transport. Niedługo minie rok odkąd jest zatrudniona, mam nadzieję zostać tutaj do emerytury :) Obowiązki są jasno określone, każdego dnia zakres zadań jest dostosowany i rozłożony tak, aby każdy mógł wywiązać się z nich należycie. Praca jest ciekawa, pełna wyzwań i dająca satysfakcję. Zarobki są bardzo dobre, adekwatne do wykonywanych obowiązków. (usunięte przez administratora) to anioł, można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Jak w każdej pracy - bywają momenty stresujące, jednak dzięki wsparciu zarówno (usunięte przez administratora)jak i dziewczyn z zespołu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :) Polecam!

JA

KAŻDY O COŚ DBA. PAN TOMEK O SPRZĘT , PANIE O KLIENTÓW - PASAŻERÓW , PANI MONIKA O WSZYSTKO, JA MAM SWOJE ZADANIA. FIRMA BARDZO FAJNIE PROSPERUJE JESTEM Z NIEJ DUMNY , CZYSTO SCHLUDNIE , FAJNI LUDZIE , BĘDĘ DBAŁ O DOBRE IMIĘ FIRMY BO FIRMA TO JA....

Wojtek

Firma jest ok, pracuję w niej i nie można nic powiedzieć złego. Wszyscy dbają o klienta-bo to jest motto firmy-i bardzo dobrze. Własicicele 24 godziny są do dyspozycji pracownika-zawsze służą pomocą.

Czy w firmie Wagner Transport praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca Autobusu, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Nowy wpis

Oczywiście, co prawda nie są to nagrody wypłacane cyklicznie (tj. kwartalne, roczne) jednakże praca kierowców i ich dodatkowe zaangażowanie zawsze jest dodatkowo premiowane. Nagradzamy również kierowców z tytułu świadczenia długoletniej współpracy.

@Wagner Transport

Witam, czy podobnie ma się to do pracowników biurowych? Nie mogę wypatrzeć żadnego aktualnego ogłoszenia w tym zakresie, jeszcze pod koniec września pojawiła się odpowiedź, że nie ma akurat prowadzonych rekrutacji na te stanowiska, zastanawiam się czy do dziś jakieś miały jednak miejsce?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wagner Transport?

Lyon

Tak

Edyta
@Lyon

O proszę. A czy w takim razie dla takich niedoświadczonych osób są później szkolenia zapewnione? :P żeby się pracownik połapał w tym co ma robić

Halina
@Lyon

Można dopytać na jakie warunki finansowe w tym przypadku mogłyby liczyć? doświadczenie jakkolwiek wpływa na startowe stawki? jeśli tak to w jakim stopniu?

@Edyta

Dziękujemy za ciekawe pytanie :) Nowy pracownik przed rozpoczęciem pracy jest zawsze sumiennie przeszkolony. Nie rzucamy nikogo na głęboką wodę. :) Każdą nową osobę zapoznajemy z naszym systemem, pierwsze kursy odbywają się w towarzystwie kierowców bardziej doświadczonych. Uczymy nie tylko w kontekście jazdy, kładziemy duży nacisk na przekazanie standardów obsługi klienta jakie w firmie obowiązują. Myślę, że start dla nowych pracowników jest łagodny i nie ma się czego obawiać!

@Wagner Transport

To ile trwa taki okres przygotowawczy? Czy wtedy pensja jest niższa? Myślę nad złożeniem CV i chcę wiedzieć, jak czasowo by to mniej więcej wyglądało...

Nowy wpis

To wszystko zależy od indywidulanych predyspozycji nowego pracownika. Zazwyczaj wdrożenie trwa około 3 dni, po takim czasie kierowca jest już w stanie samodzielnie pojechać w trasę. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stażu pracy w naszej firmie, uważamy jednak, że już na starcie wynagrodzenie jest na bardzo dobrym poziomie :)

Oksana

@Oksana

Pani odnosi się do pracy w biurze? Co tam stresującego może się dziać? Ciekawiły mnie także oferty do niego ale żadnej bieżącej nie mogę znaleźć. Była za to dla kierowcy sprzed bodajże roku, a co z biurem? Kiedy ostatnio był ktoś potrzebny?

Aktualnie nie rekrutujemy na stanowiska biurowe.

Czy w Wagner Transport możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu. W razie konieczności można zwrócić się do Pracodawcy z wnioskiem o zaliczkę.

Pracownik Biurowy

Zgłoszenie kandydatury w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę, kontakt telefoniczny, spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy.

- Kilka słów o sobie - Dyspozycyjność - Poziom komunikacji w jęz. angielskim - Oczekiwania dot. wynagrodzenia

Czas

Panowie liczycie czas pracy ??????ile wychodzi wam za godzinę ? Jakieś nadgodziny wam płacą , czy tak jak konie robicie ?

Kwestia wynagrodzenia nie jest żadną firmową tajemnicą, niemniej jednak uważamy, że są to dane na tyle wrażliwe, że nie każdy ma ochotę opowiadać o tym na forum. Wszelkie sprawy związane z wynagrodzeniem są jasno przedstawione między pracownikiem a pracodawcą. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

Mateusz

Miałem ostatnio okazję z korzystać z kursu, bardzo przyjemna obsługa, bardzo polecam korzystać z obslugi.

@Mateusz

Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ponownie :)

Karol

Czy możliwe jest uzyskanie pracy w wagner np. Na weekendy ? Ponieważ w tygodniu pracuje jako kierowca C+E a piątki od południa do niedzieli mam już wolne i zastanawiam się czy są jakieś szanse ?

@Karol

W sprawie pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@wagnertransport.pl Z chęcią zapoznamy się z Pana kandydaturą na stanowisko kierowcy w niepełnym wymiarze pracy.

Czy można liczyć w Wagner Transport na prywatną opiekę medyczną?

Na ten moment nie współpracujemy z żadną placówką medyczną.

Kierowca

Chciałbym jako wieloletni kierowca w tej firmie napisać kilka słów odnośnie całej dyskusji rozpoczętej przez Szanownego Pana Bolo :D:D ;) ;) ;) Jeżeli jesteś osobą szczerą, uczciwą i potrafisz docenić pracę którą posiadasz to lepszego adresu nie mogłeś znaleźć. Zarobki są na bardzo dobrym poziomie. Czytając niektóre opinie przecieram oczy ze zdumienia. Przecież każdy z kierowców jest informowany, że dyżury są płatne w 50% oczywiście jeżeli podczas jego trwania nie zajdzie potrzeba wyjazdu - wtedy traktowany jest jak normalny dzień pracy. Wszystkie busy są kupowane nowe i ich stan techniczny jest utrzymywany na wysokim poziomie. Najstarszy jest z 2015 roku więc o czymś to świadczy. Jeżeli zajdzie potrzeba urlopu, to praktycznie za każdym razem nie ma z tym problemu. Dla kierowców zostało nawet wynajęte mieszkanie w okolicy przystanku końcowego, aby w fajnych warunkach oczekiwać kursu powrotnego. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić.

Jarek
@Kierowca

A jak z pieniędzmi za nadgodziny?leżysz w mieszkaniu godziny lecą robisz w m-cu 240 godzin i nic z tego nie masz. Wg. Kodeksu pracy pracujemy 8 godzin na dobę reszta to nadgodziny , masz płacone ? Nie myl czasu pracy z karta kierowcy. Za nadgodziny bierzesz pieniądze albo wolne.

Dddd
@Kierowca

Dyżur trwa 24 godziny. Licz swój czas. Pracujesz około 240 h , licz swój czas i pieniądze

nikt

jest ok

Rysio
@nikt

A jak tam za nadgodziny płacą ?

Karol

Wspaniała Firma , wszyscy kierowcy wiedzą ile i za co mają płacone.

Czy pracodawca Wagner Transport motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kamil

A jak patrzą na urlop na zadanie? Jest z tym problem?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wagner Transport? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Krzysiu

Nadgodziny nie są liczone masz dniówkę czy 6 godzin czy 15

JA

Wojtek

Magda

Bardzo się zawiodłam. Nie polecam.

Teresa

Jeśli firma Wagner Transport ma nowego Kierownika, to Szef powinien oczywiście poinformować o tym fakcie swoich pracowników. Korzystając z okazji, może mi powiesz, czy firma umożliwia Wam rozwój zawodowy? To dla mnie istotna sprawa, więc z niecierpliwością będę czekać na odpowiedź.

Jeremiasz

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale niestety na forum piszą swoje bzdury maruderzy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wagner Transport - Olsztyn

• Jak się pracuje w Wagner Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Wagner Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagner Transport?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wagner Transport?

Kandydaci do pracy w Wagner Transport napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wagner Transport