Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Potrzeba zaswiadczenia . Wydawane jest w Sadzie i to od reki . Nie trzeba niczego poruszac. 10 min i po sprawie

iiii

czytam wasze opinie mam pytanie wiem ze w firmie pracuje na stanowisku szefowskim pan K.Piekarski kim jest ten pan czy mozna mu zaufac??

haha

ostatnia wypowiedz to chyba nie wypowiedz pracownika tylko baczkowskiego haha przyjedz pan do nowej soli na szpital i posluchaj co ludzie mowia o firmie votum to sie zdziwisz

bartas pracownik votum

Witam pracuję w firmie prawie 4 rok jestem bardzo zadowolony wypłata w terminie umowa o pracę mam szacunek do kierownika jak i również do szefa p Bączkowskiego ja nie narzekam na pracę mam nadzieję że będę jeszcze tutaj długo pracować p.s moim zdaniem ci co narzekają to po prostu nie chce im się robić moim zdaniem nie ma co narzekać są trudne czasy i z pracą jest trudno więc ludzie szanujcie to co macie pozdrawiam wszystkich pracownik votum:):):):)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
AGNIESZKA

WITAM.MAM NADZIEJE ZE FIRMY VOTUM JUZ NIE BEDZIE NA SZPITALU W NOWEJ SOLI KATASTROFA!PANI DYREKTOR CHYBA STRACILA WZROK WIDZAC KTO PRACUJE W OCHRONIE I NIC Z TYM NIE ROBI!

szpital nowa sol

witam,pracowalem w firmie votum w nowej soli to masakra najgorsza firma jaka znam,a kierownictwo !tego nie da sie opisac!20 osob na szpitalu i tylko 8kurtek ha ha dobre

byly pracownik

Witajcie.. Pracowalem w tej firmie kilka lat temu na stanowisku instalatora i powiem tyle ze nie polecam tego pracodawcy. Pensja z miesiaca na miesiac obcinana bez podania przyczyny, kierownictwo obiecuje zlote gory i na tym sie konczy. Pensja na czas, ale dlamnie to zaden argument na plus poniewaz to wynika z kodeksu pracy i jest OBOWIĄZKIEM kazdego pracodawcy aby wypłacić wynagrodzenie w terminie. Jedyne co BARDZOOO MIŁO wspominam to ludzie (mowa o instalatorach) wsród ktorych dane mi bylo pracowac, stara ekipa z (usunięte przez administratora). na czele. Niestety Pan (usunięte przez administratora)nie potrafił tej ekipy uszanowac i z tego co mi obecnie wiadomo zaden z nich nie pracuje.. Raz jeszcze odradzam kolegom instalatorom tej firmy !

Krzysztof K.
@byly pracownik

"Szanowny panie", były pracowniku. Z formy wpisu sądząc, ma pan jakieś zapiekłe żale, przykro mi bardzo. Czuję się osobiście urażony pana oceną, gdyż ja ludzi szanuję i dbam o nich. Praca w tym dziale oparta jest na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Skoro ma pan takie wspomnienia-używa takich zwrotów, to nasuwa się wniosek, że pan kiedyś obu tych czynników nadużył. A, to nie daje panu powodu by wystawiać nieprawdziwe świadectwa, opinie i by za ich pomocą wprowadzać ludzi w błąd. Zamykając temat, jeśli używa pan mojego nazwiska wypadałoby się podpisać – tak z szacunku i dobrego wychowania. Krzysztof K. (obecny pracownik)

tercet 12
@byly pracownik

dodatki socjalne ???/ o czym Ty piszesz czlowieku ??????

marketing@votumochrona
@tercet 12

Pracowniku szkoły jazdy to co Pan pisze to zwykłe pomówienia a może konkurencja chce wystawić złą opinię, bo chyba INSTRUKTOR szkoły jazdy nie byłby id-ta i przede wszystkim powiadomił by policję oraz kierownika WORDU. Chyba że sam na co dzień jest pijany i wypisuje takie bzdury.

Wojtas.o

Jestem pracownikiem firmy "VOTUM" w Bydgoszczy Jest to najlepsza firma w której pracowałem a wiem co mówie bo mam 16 lat pracy w Ochronie . Firma "VOTUM" dba o pracownika to są dodatki socjalne i wypłaty przed czasem . Mili ludzie z samym Prezesem na czele nie ma tu wykorzystywania ludzi . Pensje są niskie ale na warunki jedne z najwyższych w Bydgoszczy . Polecam tu prace W.O

pracuś2

Szefostwo stara się aby było ok lecz różnie to im wychodzi. Ja jestem zadowolony szanują pracownika- szkoda że pensja niska 1380 zł netto, ale ważne że w terminie. Pozdrawiam

pracuś

troszeczkę w tej firmie pracuję i nie narzekam.Każdy się musi sam przekonać a ocena uzależniona jest od podejścia do pracy.

children

Firma i ludzie w niej pracujący, ok :)

Zenek

Potwierdzam dobrą opinie Henryka. Dbają o osoby niepełnosprawne.

henryk

Firma nawet, nawet. Mi refundują leki jak złoże wniosek we firmie. A że dostałęm juz kilka razy to postanowiłem odwdzięczyć się pozytywną opinią.

smolik

ja sami uczciwi pracownicy w tej firmie i było tak źle że 10 lat musiał palec trzymać prosto w 4 literach. Jak było tak źle to kolego mogłeś odejść z tej firmy. Masz racje Pilot teraz zebrało się na użalanie. Ja pracowuje w tej firmie 3 lata i w miare. Z pensją szału nie ma 1530 zł netto, ale pracy nie ma wiele- taka jest prawda.

PILOT

użalnie się biednych pseudo ochroniarzy sami pefronowcy w tym kraju normalnego zdrowego ochroniarza spotkać nie można to co zrobili inwalidzi z tą branża to o pomstę woła won do domów reksia oglondac

uczciwy dyżurny i durny

Witam-pracowałem w Votum w Bydgoszczy około 10 lat przeszłem wszystkie szczeble włacznie dyżurny bazy monitoringu zawsze dyspozycyjny trzymający palec w dupie panów Bączkowskich zero przekraczania regulaminu ale jak na obiekcie przy Fabrycznej odkryłem kradzierze euro-palet przez dozorce i magazyniera z obiektu i picie alkoholu na nocnych słózbach zgłosiłem to kierownikowi Jaskulskiemu to ja w nagrode byłem poniewierany w firmie a pijak i złodziej Stasiewski został kierownikim obiektów-zostałem zwolniony z dnia na dzień po wykorzystaniu urlopu ktury wziołem za namowa kierownika Dhalke bo miałem zwolnienie lekarskie jestem inwalidą 1 grópy poprosiłem o urlop bezpłatny na slub mojej córki-fakt pensje płacone mielismy po bozemu regolarnie ale refundacje leków urlopy fczasy zdrowotne tylko dla rodziny p.BBączkowskiego refundacja na samochody to dla brata i rodziny dalszej a byłem jednym z pierwszych pracowników w załozonej firmie z biurem na ul. Poznańskiej-i eta wsio cmok :)

stan56

Jest ok, idzie spokojnie pracować w porównaniu z innymi Agencjami Ochrony.

felek

Nie zgodzę się z opinią powyżej , bo pracowałem w niejednej Agencji Ochrony, ta firma jest zdecydowanie lepsza od pozostałych zawsze wiadomo sa rzeczy ktore mi sie nie podobają ale mam pieniązki na czas i z kierownictwem akurat zawsze się dogadauje chłopie ty to chyba podpadłes niezle co ?-albo nie pracowałes tam gdzie ja .????????????????

uczciwy dyżurny i durny
@felek

Poza wypłatami w terminie to nie zgadza się żadna pozytywna opinia o firmie Votum (a jest to spowodowane dopłatami z PFRON), Te wszystkie super laurki! to wystawia sobie wielmożne państwo z Bydgoszczy. Nie dajcie się zwariować, ktoś kto miał kontakt z właścicielami to już więcej nie będzie chciał z nimi rozmawiać! a kierownictwo jak ktoś ma jakiś problem osobisty to się odechciewa żyć! I żadnych uzgodnień na gębę! I tak zostaniecie oszukani. Nie jest to dobre miejsce do pracy. Pozdrawiam

Norbert
@Michał

Tak tylko piszą o votumie alkocholicy co pijackiego nie dali ( UŻ ) pracóje tu już 8 lat i znam firmę od podszefki oczerniać łatwo za darmo nikt kaski nie da a wolne by chcieli wszyscy pozatym praca siedząca nie narobisz się rąk se nie urywasz jak to w ochronie h.....j mnie szczela jak widze takich oczerniaczy co piszą nie prawde jak ktoś pisze tak jak ty to tylko za chlanie poleciał z chukiem z firmy ciesz się tylko z tego że z paragrafem nie poleciałeś bo ja będąc kierownikiem odrazu bym z paragrafu zwalniał bo za takich pijaków ja musze jeb....ć fakt mam płacone ale nie rozumie (usunięte przez administratora) takich jak ty bo ok jest praca po 12 godz po 16 ale między służbami jest wolne można pić do woli . A jeśli się nie podobało idz na produkcję zarób więcej pracując tak jak w firmie Votum tam posiedzieć co nie dadzą śniadanko w locie będziecie jedli a z właścicielem nie masz do czynienia chyba że ostro przeginasz to jak wszędzie rozmowa końcowa i dowidzenia

LUKASZ Z INOWROCLAWIA

JESTEM PRACOWNIKIEM W FIRMIE PRAWIE 2 LATA I PRACA JEST OK.TYLKO GLUPCY I NIE NORMALNI I TYM CO NIE CHCE SIE PRACOWAC TAK OCENIAJA CALE SZEFOSTWO FIRMY VOTUM.PENSJE SA WYPLACACANE NA CZAS,NAWET GODZINY JAK KTOS MA ZA DUZO SA WYPLACANE DO PENSJI.Z NIE KTORYMI KOMENTARZAMI BYM SIE NIE ZGODZIL TUTAJ,JAK BY KAZDA FIRMA CHCIALA TAK NA CZAS PLACIC WYPLATY.A DO SZEFOSTWA MAM WIELKI SZACUNEK A TYM CO NIE CHCA PRACOWAC A OCENIAJA TO DLA MNIE LENIE ZWYKLE.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM