Biuro Rachunkowe "Agasta"

Tychy

Opinie o Biuro Rachunkowe "Agasta"

pani ka
użytkownik zarejestrowany

wiesz jkak jest w życiu, w branży takiej jak właśnie biura rachunkowe raczej zatrudnienie jest bardzo stabilne. załogi są zgrane, warunki zadowalające i rotacja przez to wydaje się być minimalna, szczególnie że miejscowość Mikołów jest mała i drugiej takiej roboty dobrej tutaj nie ma w branży

łajka

nie polecam

byly

nie polecam za żadne skarby tego biura rachunkowego , kompletna olewka

Praca w godzinach od 8-mej do 16-tej, to chyba unormowany czas pracy!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Biuro Rachunkowe "Agasta" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna, solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .. .bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i uczciwi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5 zł Najbardziej podobało mi się w Biuro Rachunkowe "Agasta":możliwość rozwoju Najbardziej nie podobało mi się w Biuro Rachunkowe "Agasta": niska płaca oraz nieunormowany czas pracy

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe "Agasta" - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe "Agasta"