TV Gryf

Szczecin

Opinie o TV Gryf

Słowa kojarzące się z TV Gryf (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...średni Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...różni Od jakiej stawki można negocjować pensję? to zależy ile pracujesz i co robisz Najbardziej podobało mi się w TV Gryf : możliwość realizacji własnych planów Najbardziej nie podobało mi się w TV Gryf : zawiść drugiego człowieka do tego że jesteś lepszy od drugiego w tym co robisz

Zostaw opinię o TV Gryf - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TV Gryf