Opinie o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novostrat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novostrat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Wschód

Nie wiem co się dzieje z tym zakładem. Pracowaliśmy w pandemii a tutaj tak doceniają pracownika. Człowiek narażał swoję zdrowie i życie a tutaj taki bonus. Premię zabrali to teraz połowę dali. Uważam, że te podwyżki były żeby upodlic nas do końca. Przykre jest to i niesprawiedliwe. Po kierowniku czy dyrektorze od dawna niczego się nie spodziewam. Czy chińska hala dostała więcej żeby skłócić załogę? Czy chcieli poniżyć nas do końca? Wszyscy widzimy co tam się dzieje. Papierosek co 25min i ciągle spacery po zakładzie. Chciałabym napisać coś dobrego przed świętami ale się nie da. Listopad ma 20 dni pracy więc powodzenia Wam życzę w ograniziwaniu świąt za takie pieniądze. Naprawdę niżej już nie można upaść.....

Hh
@Wschód

Czy pewne jest że chińska Hala została potraktowana lepiej? Jeśli tak, to naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Czy byli by na tyle mądrzy żeby się przyznać, przed reszta ekipy, gdzie każdy dostał złotówkę?

Banana
@Hh

Nie wiem czy wszyscy ale słyszałam, że magazyn i przynajmniej część chińskiej otrzymali po 2zl

#&&***
@Banana

Wątpię szczerze, jak wszyscy to wszyscy. Oni tacy sami pracownicy jak my. Mieliśmy nic nie dostać, s dostalosmy po złotówkę. Cieszmy się chociaż w tego. Jak by tych podwyżek nie było, to przynajmniej takiego szału by nie bylo.

Hi
@Hh

Na chińskiej dostaliśmy po 5 zeta. I tak ma być

Obywatel
@Wschód

Co sie może dziać z tym zakladem. No nic i nic sie dziać nie bedzie. Ponizaja nas i ponizać nas beda bo my jestesmy nikim. A to my zarabiamy na tych nic nie wartych kierowników. Oni nic nie wiedza co niektórzy robia zeby wyszedl wmiare dobry produkt, przy tej zjeb.. pianie. A nawiązując do podwyżek to co mozna powiedziec "żenada". Najniższa krajowa idzie do góry to dostalisny podwyżkę 1zl. A najniższa krajowa od nowego roku jest wyższa o 1,3 zl to gdzie ta podwyżka. A kierownikctwo powie ci ze wywalczyłi ja dla nas. Niech sie pierdo... .Niech pilnują swoich stołków i nie pierdo.... glupot po skoncza jak poprzednicy (za roczke i za bramę). A o premi świątecznej to co można napisac. Zakłady w okolicy daja po 500 zl i wiecej na RĘKĘ. A nasz co frekwencja za cały rok 200 zl jak pamietam dobrze. Upokrzaja tylko ludzi. Ina oblizanie sie kalendarz z czekoladkami. Wstyd. Jak komus mozna poleci ten zaklad. No jak. Za najniższa krajowa. Niektórzy pracują kilka lat i dalej maja najnisza krajowa. Wstyd

Zachód
@Obywatel

Widocznie słabo się starają bo niektórzy po kilku latach mają więcej jak krajowa. Nie wystarczy tylko być . Jeżeli ktoś pisze takie komentarze jest nieudacznikiem nie boje się użyć tego słowa . Droga wolna nikt tam Cię z pewnością nie będzie zatrzymywać. Możesz zawsze sobie polepszyc a jeżeli siedzisz i skomlesz to jesteś nieudacznik i tyle. Także do dzieła .

Północ
@Obywatel

Miej trochę godności dla samego siebie i się zwolnij

Alibaba

Brawo. Poniżają się Ci co pod twoim wpisem pisali

A

Żałosny jesteś, 3zl więcej niż najniższa krajowa. Wracaj do uk

@Zachód

Czy ty (usunięte przez administratora)wiesz co piszesz,,, po kilku latach mają więcej niż najniższa krajowa,,, (usunięte przez administratora) jeden po 3 miesiącach należy się podwyżka bo już znasz temat i wiesz jak pracować.

Jam dziki
@Janosik

Szkoda słów na tą błazenadę. Jak nie będzie premii na święta to strajk włoski

Zachód
@Janosik

Tak wiem co piszę. Należy się to papier w kiblu i tyle w temacie .

My
@Jam dziki

Chcesz się sprzedać za 200 zł lub 300 za cały rok frekwencji? Gratuluję . Miej trochę szacunku dla samego siebie chociaż i się nie poniżaj .

@Zachód

Czekaj czekaj, ludzie cie zlinczują.

Szef

Było nie podpisywać jak Wam się nie podoba

Iloraz

Słyszałam z pewnych źródeł że kiero ma nową ksywę,, Złotówa,, ????

Stary

Lepiej iść i zapalić wtedy wpadnie może jakaś podwyżka jeśli ktoś z biura będzie na palarni to może jakieś plotki się dowiem na ten temat

Jano
@Stary

No z tym paleniem to lekka przesada. Ile można łazić

Słaba
@Stary

Fuuu nigdy nie będę paliła papierosów, potem tylko człowiek śmierdzi i ma raka płuc. A po za tym nie wiem czemu w takim zakładzie można palić gdzie jest BHP ? Nie rozumie tego. ludzie co w takim zakładzie nie palą są zle odbierani przez otoczenie rzecz w tym że nie ma ktoś normalej przyszłości tam, chyba że musiał odseparowac się od tych co mają gdzieś BHP i tych ludzi niby ......

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novostrat Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier-Operator Wózka Widłowego.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kar

Gadacie a zamiast premii macie czekoladki. Ciekawe czy i tym razem nie okaże godności i mistrzów przyśle żeby rozdali. Tak jak to było z torbami

Zośka

Kiedyś plus rozdawał lelefony za złotówkę. A nasz kierownik zorganizował pogadanki w konferencyjnej za złotówkę ????????????

Kat
@Zośka

Nie prawda, na chińskiej zdarzyły się po 2zl

Jamnosik

I jak zadowoleni z podwyżek? 5zl więcej to już zacnie

Recykli
@Jamnosik

Ciekawe, kto tyle DOSTAŁ?

My som ze brekaułt
@Recykli

Fap. Reszta czeka bo nasz kierownik to nawet do takiej prostej czynności się nie nadaje jak przyznanie podwyżek. Jest to człowiekniekompetentny, nieslowny. Wymyślił ankiety i co? Gościu niszczy ten zakład czy wy tego nie widzicie? Jedni szczuci na drugich. Tragedia, masakra żenua

Złoty
@My som ze brekaułt

I masz swoją podwyżkę. Zadowolony

Kacia

I znowu wielkie nadzieje, obiecane. A kierownik wszystkich (usunięte przez administratora). Wniosek prosty czy się stoi czy leży 1zl się należy. Żałosne

Eliza

A urlop bez problemu można dostać ?

Ehhh
@Eliza

Jeśli zglosisz wcześniej i dopilnujesz aby został wypisany (to jest w twoim interesie, mistrz może zapomnieć) to raczej nie ma z tym problemów, chyba ze jest sezon urlopowy.

Mh
@Ehhh

Wcześniej tzn. 5 dni wcześniej. Polityka zakładowa.

Ach

Wystarczyło żeby 2 osoby poszły na urlop z formatek i jaki spokój i cisza nastała na hali jak i stołówce.

Ach

To trzeba się cieszyć bo jeszcze tydzień i powrócą złe moce

Moni
@Ach

Weźcie się wrescie za robotę księżniczki a nie wylewanie tekstów na forum te co krzyczą to właśnie opisują stoją przy piłach i obserwują

Kicikicijajadada
@Moni

Która tam tak obserwuje?

@Moni

Lepiej zapalić sobie i posiedzieć niż stać przy tych maszynach ciągle szkoda gadać

pompa ssąca

no i gdzie te nasze podwyżki ,zaraz okaże się że jedyna podwyżka to prądu i gazu

itm
@pompa ssąca

No, to na pewno wina novostratu.

nikt

Jak to wszyscy pięknie piszą i nie mają odwagi przyjść i powiedzieć otwarcie, zaproponować rozwiązanie tylko wszystko źle i źle. Ludzie nie znam takiego kto wszystkim jest w stanie załatwić wszystko. Podejście pracowników jest tylko wymagania, wymagania ale od siebie to już nic. Ci którzy tak bardzo narzekają lub oczerniają niech się zwolnią i idą tam gdzie jest lepiej. Zarobią od razu tysiące i będą leżeć i pachnieć. Szkoda że tacy ludzie pracują w tym zakładzie

@nikt

Tak jak napisałeś jesteś nikim . Zwolnij się będziemy mieć lepiej

Nikt

Czytaj ze zrozumieniem Jezyk polski sprawia Ci ból

Iza

Witajcie, dawno mniej tutaj nie było. Słuchajcie, macie powrót nocek. Stąd moje pytanie kto najbardziej się z nich cieszy? Zachęcam do dyskusji i wymiany zdan.

...
@Iza

Mi pasowały 2 zmiany, ale niektórym zaczęło się nie podobać że parę osób zarabia parę groszy więcej i macie co chcieliście. Naprawdę ten dodatek to jest nic, ja tam wolałbym w nocy spać.

@...

No parę procent od najniższej krajowej na godzinie. Paranoja, a oni się kłucą.

Gustlik
@Iza

Noce są upojne więc są osoby, które mega się cieszą

Fff
@Gustlik

A komentarze tego typu są żałosne i śmieszne, wszyscy znamy tą jedną osoba która je pisze, więc daruj sobie:) hahahaa

Jano
@Fff

Tych osób jest więcej. Pół zakładu się śmieje. Uderz w stuł a nożyce

@Fff

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie , czy Ci się one podoba czy nie ... jak wiesz kto pisze te komentarze to podejdź i powiedz , a nie na forum się anonimowo śmiejesz!

Dabor
@Anonim

Twój wpis zaprzecza sam sobie.

B

Kamera na palarni to totalny brak klasy. To właśnie reprezentuje sobą kierownictwo firmy. Sławku liczymy, że zrobisz porządek

Sławek
@B

Hola Hola, ja nie pale mi ona totalnie nie przeszkadza.

...
@B

Kamera na palarni? Naprawdę?

Maseczki tylko one najważniejsze, ale dlaczego. Jak kawałek (usunięte przez administratora) ma zatrzymać wirusa wielkości 0,3nm w aerozolu wielkości 80-130 nm? Jakoś na górze w biurze nie noszą ich i nikt ich nie kara. A produkcja to co trędowaci czy jak? Co do wykształcenie co niektórych można by napisać książkę. Zamiast męczyć ludzi maseczkami zapewnijcie wentylacje bo takowej nie ma, wystarczy wejść na hale przy odpalaniu maszyn. (usunięte przez administratora) Jeśli nasze szanowne BHP tak się obawia o zdrowie to zalecam przełączyć się na prace zdalna.

Słoma
@Anonim

Człowiek PODOBNO wykształcony , a kutlury za grosz nie ma...

Kafel
@Słoma

Co to za akcja w piątek była?

Jami
@Kafel

Szto akcja?

Laminatory

Art. 108kp Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stosować: 1) karę upomnienia; 2) karę nagany. Gdzie tutaj jest mowa o maskach. Gościu kupił wyższe wykształcenie czy jak, bo nie ogarnia artykułów

Horyzont
@Laminatory

Robią zaocznie studia to tak trochę jakbyś je kupił

Pandemia
@Laminatory

Gościu zna tylko ten jeden artykuł

@Laminatory

"ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy" Tutaj.

Kakało
@1234

W którym punkcie regulaminy nowostratu jest mowa maseczkach?

Patologia maseczkowa powróciła jak bumerang, i to w kolorach to już pewnik mamy jesień. Zrozumiałe jest ze osoby decyzyjne mają za daleko do mózgu, a myślenie sprawia mi niewyobrażalny ból. Mogli by się postawić w sytuacji pracowników, którzy jakby na to nie spojrzeć tyrają na nich. Może by do nich dotarło ze z tymi ścierkami na twarzy nie da się pracować. Niemniej jednak szanowne BHP wymaga noszenia tego dziadostwa. I gdzie tu higiena pracy? Poza tym to wirus pochodzenia zwierzęcego to dlaczego tylko ludzi zmusza się do ich noszenia?

Fafik
@Anonim

Czego Ty oczekujesz po kierowniku produkcji co skończył zentek? Miejmy nadzieję, że duża rodzinę ma bo niedługo będzie musiał sam pracować. Teściową wykończył, ciekawe kiedy teścia wykończy. Resztę (usunięte przez administratora) których zatrudnił musiał zwolnić

Kati

Idę do toalety przy planksach i się zastanawiam czy kierownikowi nie jest wstyd. Kafelki tak jak ludzie pisali już odpadają. Klamka została jedna a o sposobie montażu już nie wspomnę. Za co oni biorą hajs

@Kati

Trzeba zamówić firmę zewnętrzną do montażu klamki.

Gazownik

Po dwóch dniach wkońcu ktoś wyłączył alarm gazowy na 5.Nikt na niego nie reagował ani BHP, ani rokokoko ani Maroko. Skandal skandalem poganiany... Następnym razem nagram film.

Fantastic

Jaką pewność mamy że dostaniemy premie, skoro nigdzie informacja nie została wywieszona?

Kati
@Fantastic

Czy kiedykolwiek Pawka nas okłamał?

Zostaw merytoryczną opinię o Novostrat Sp. z o.o. - Olszyna

• Jak się pracuje w Novostrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novostrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novostrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novostrat Sp. z o.o.