Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

byly pracownik

Klika zamknieta kilku pol debilnych osob, ktore dostaly wladze zza granicy i rzadza jak potrafia, niszczac wszystko po drodze. Nie polecam powaznej osobie co szuka pracy. Cebulandia 3000, gorzej niz w biedronce. OMIJAC !!! Jezeli nie chcesz sie rozwijac, udawac ze pracujesz, knuc i donosic za plecami na kolegow kolezanki, to jest to miejsce !!! Tutaj (OpusCapita) trafiaja odpadki, ktore nie dostaja normalnej pracy. Dno ! Moje sugestie dla OpusCapita: Zmienic kadre zarzadzajaca, zaczac selekcjonowac pracownikow przy zatrudnianiu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: skoczyc z mostu

Ryszard

A czy te wszystkie swoje wywody moglibyście przenieść na stronę właściwego pracodawcy? Od roku pracujecie w innej firmie i nawet o tym nie wiecie. A ci co chcą podjąć pracę nie znają waszych wypowiedzi, bo nie kojarzą, że rok temu firma nazywała się inaczej. Także zapraszam na strony firmy Exela Technologies.

Hahaahahahah
@Ryszard

Bo co? Firma smrod po sobie rozniosla jako Opus i tak juz pozostanie. Idz pultasic sie dalej :*

Ryszard
@Hahaahahahah

Bo storna służy temu, żeby nowi pracownicy wiedzieli do jakiej firmy idą. Jak zlustrujesz Exelę to zrozumiesz.

Lewatywa

Opuski/Exelki zadowolone ze zmian w systemie premiowania? :) "Będzie więcej produkcji - będzie więcej pieniążków. Nie ma limitów" - tak mówili. I tak pewnie się zadośćuczyni w pierwszych miesiącach. A potem... jak świnia niebo, bo oto targety, które miały być nie ruszane, ew. z lekka korygowane napędzają słupki, aż Adasiowi miejsca na monitorze nie starcza. Pokazaliście, że potraficie po kilkaset % normy wyciągnąć - bądźcie więc konsekwentni :) Cyrk dopiero się zacznie, bo (gdyby ktoś zapomniał) pracujecie w korpo, a to niesie za sobą specyfikę wyduszania ile się da z wyrobnika, przy minimalnym wkładzie ze strony pracodawcy. W chwili obecnej dajecie świadectwo, że można więcej, ale ocieracie się o absurd. Ok, jeśli ten układ wam pasuje, to taki pro tip ode mnie: zainwestujcie w pampersy. Po co do kibla chodzić? Proszę tylko o jedno; nie żryjcie przy biurku :/ Pielucha (o ile nie przecieka) ujdzie, ale te zafajdane klawisze, myszka, okruszki na biurkach... a te paluchy na monitorach? "Patrz, tu je moms" nie oznacza, że podatek ma się w tym miejscu karmić tłustym odciskiem. Jestem na tę chwilę zafascynowana zmianami i tylko z racji tego, że na szczęście opuszczam wkrótce ten okręt widmo nie biorę udziału w wyścigu szczurów. Ok, też podkręciłam wynik pod 130%, ale bardziej z ciekawości. Ilości mam spisane, przelicznik jest dość jasny. Zobaczymy, na ile uczciwie firma się wywiązuje z ustaleń. Z tego miejsca nie tyle prośba, co propozycja: podzielcie się wrażeniami po pierwszej premii i jak kształtowała się sytuacja w tym temacie do końca roku :) Aha. Warto też pomyśleć nad zakupem monitora ultra panoramicznego (taki zakrzywiony) dla Adasia (... rosnące słupki). Może fundusze z majówki? A nie, to już było (nie było). To może paczka na święta? Nie, wróć... tego też już nie ma od 2 lat chyba. To ja już nie wiem :( Ale grudzień wkrótce, będzie z czego ciąć fundusz socjal i zamawiać paszteciki z barszczykiem.

Jojojojojo
@Lewatywa

Uhuhu, co się pozmieniało?System naliczania premii? Gadaj :D

SmutnaAnia

Nie polecam. Nędzne wynagrodzenie, uwsteczniajaca praca, chore zatoki - wielka trójca dla pracujących w Exeli. Chyba jedyny plus to wynagrodzenie na czas, aczkolwiek czy możemy mówić o plusie skoro nam jako pracownikom należy się to jak psu micha? Bez wydziwiania. Praca dobra dla osób które mają gorszy okres w życiu i przysłowiowy niż na gardle - zawsze lepiej mieć te 1600 a nie mieć. Jednak długofalowo może się to bardzo niekorzystnie odbić, na zdrowiu czy poszukiwaniach innej pracy. Pracuje tu już rok, od 2 miesiąca pracy zaczęłam szukać czegoś innego - i cisza... Obawiam się że to nie chodzi o moje kwalifikacje (które stale podnoszę i mam całkiem niezle), a Exelowy epizod w życiorysie... Slyszalam historię, a i tu na forum się przewijają,, jak inni pracodawcy patrzą na Exele jako pracodawcę a na nas jako pracownikow...Więc trzeba dalej klepać i klepać faktury. Zamkniety duszny krag. Ale, z drugiej strony, jak już zamieniać pracę to naprawdę na coś lepszego - odkąd tu pracuje dwie osoby szumnie odchodziły ale bardzo cicho do pracy wracały, po miesiącu czy dwóch. To jest najwieksza tragedia tej pracy - jest tragiczna ale jest, a za coś trzeba żyć.. Eh, życzę sobie i Wam wszystkim drogie Opieki byśmy znaleźli coś normalnego. Żeby było choć trochę więcej niż najnizsza, i żebyśmy nie czuli się jak śmiecie.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
wszystkie nicki moje

Ooo, ależ się dyskusja rozwinęła, jestem z Was dumna, drogie dzieci! Z pasją do sukcesu! Together we make it! W kupie siła!

Natalia

Kolejny raz muszę Was upominać i prosić by dyskusja na forum stała się merytoryczna. Zaglądają tu osoby, które poszukują informacji o pracy w firmie OpusCapita i chciałby pewnie się czegoś stąd dowiedzieć, a jest im to uniemożliwione, bo forum jest "zaspamowane" bezsensowną wymianą zdań. Takie wpisy również administrator ma prawo usunąć. Powiedzcie coś ciekawego o firmie.

Zejamuszetakierzeczytlumaczyc
@Natalia

Przepraszam, ale jedyny spam jaki tu widze pochodzi od ciebie. O tej firmie nic ciekawego nie mozna powiedziec, wszystko zostalo zawarte w komentarzach ponizej. Znajdujesz tu jakies, jak to nazwalas, merytoryczne opinie ktors wskazuja na fakt iz w tej firmie jest dobrze? Bo ja nie. Jest za tu multum merytorycznych odpowiedzi jak to w Opusie/Exeli jest zle (gorzej byc nie moze bo to koniec skali). Takze prosba bys to ty przestala tutaj spamowac, o madrych-inaczej pytaniach nie wspominajac. W kolko to samo - "co mozesz powiedziec dobrego o firmie", "czy firma placi na czas", "jak wyglada praca" itepe... To dopiero SPAM. Kobieto, czas wyciagnac wnioski z tego co masz ponizej - nie jest to takie trudne na jakie wyglada ;)

Bajabongo
@Zejamuszetakierzeczytlumaczyc

Bulwersujesz się, a do tępej dzidy nic nie dotrze. Wierzy w korpo boga i swojemu szefowi oddaje pokłon pod jego biureczkiem. Tylko Sratalko natalko nie zapomnij po tym ust wytrzeć, bo sperma na tle szminki będzie się odróżniać.

Obiektywny_obsrywator
@Natalia

Poczułem się upomnięty :/ Jak żyć :( Ale! Żeby nie było, napiszę coś ciekawego o firmie: w damskiej ubikacji ktoś napisał "głupi kaowiec". Usuń to. Zadanie - wyzwanie. Aha, przy okazji umyj okno i opróżnij popielniczkę, bo wstyd na pół Grudziądzkiej przez ten (usunięte przez administratora)

Natalia

@Nozki rozumiem, że teoretycznie powinniście chodzić w długich spodniach, ale nikt nie zwraca Wam uwagi jeżeli przyjdziecie przy takich temperaturach w krótkich spodenkach? Możesz to doprecyzować?

Nozki
@Natalia

Po prostu mamy w nosie jak nam zwracają uwagę. Rządzić to mogą sobą.

@Natalia

Komentarz Nozek - "@nickt 01.08.2018 01:56 Chodzimy po prostu w krótkich?? Te swoje zakazy mogą sobie włożyć i pogmerać! Moje nogi, mój wybór! Uwolnić Nogi!!!" Nie wiem gdzie to wyczytalas, ale z tego komentarza JASNO wynika, ze jest zakaz chodzenia w krotkich spodenkach - i upaly powyzej 30st.nic tu nie zmieniaja. Kobieto, naucz sie czytac ze zrozumieniem... nie chce rzucac niezbyt eleganckimi okresleniami ale IDEALNIE nadawalabys sie do pracy w Opusie :) :D

Obiektywny_obsrywator
@Natalia

Cóż, jakby to może mało kulturalnie, ale merytorycznie i obrazowo wyjaśnić: (usunięte przez administratora) w to, w długie spodnie znaczy się. Paniała? Czy z capslockiem napisać?

Natalia

Chciałabym wszystkim przypomnieć, że na forum obowiązuje regulamin, który zabrania obrażania innych osób. Takie wpisy może administrator usunąć. Zatem proszę o kulturę słowa, przestrzeganie regulaminu i merytoryczną dyskusję na temat firmy OpusCapita.

Dysmozgia to ty

Uuuuuu, bo co?

prof. dr hab. inż. Op. Danych
@Dysmozgia to ty

Bo pani cię skarci. Gotowa nawet wpis usunąć! Nie wiem jak ty i reszta komentujących, ale ja bym źle to zniósł. Depresja, stany lękowe, nieefektywne leczenie farmakologiczne, konsylium medyczne, oddział półotwarty, lewatywa, następne konsylium i oddział zamknięty. Potem elektrowstrząsy, lewatywa, wlewki, izolatka, kolejne elektrowstrząsy, lewatywa, znów izolatka... finalnie już łatwiej, prosta droga w stronę światła na końcu tunelu. Także nie bagatelizuj słów Natalii! Gotowa serio wpis usunąć i będzie dramat. Nawet jeśli przejdziesz udanie terapię, to zostaniesz wrakiem człowieka. Zwichrowana psychika, depresja, brak pomysłu na dalsze życie, "tumiwisizm"... jedynie co ci pozostanie, to lewatywa i pójść pracować do opusa.

Natalia

@bajabongo możesz swoje zdanie wyrazić bez obrażania innych osób. Nawet jak się z kimś nie zgadzamy to możemy rozmawić kulturalnie i o to Cię proszę. Czy ktoś ma odmienną opinię o firmie OpusCapita niż ten użytkownik forum?

Inny uzytkownik
@Natalia

Czy ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem? To jest głos tłumu, nikt nie ma innej opinii o tej firmie. Ba, nasz opinia o tobie jest podobna. Zamilknij lepiej, bo nic nie wnosisz do dyskusji.

Natalia

@Natalia proszę o niepodszywanie się pode mnie. @Nozki i nie macie żadnych problemów z nierespektowania zasad obowiązujących w firmie OpusCapita. Bo z tego co pisze @nickt to jednak mogą być problemy. @Cooooooo no właśnie raczej wynika z tego to, że są osoby, które nie respektują tego.

bajabongo
@Natalia

Będziemy się podszywać dopóki to forum będzie tak skonstruowane, że przed postem wybiera się nick. Nie, nie mamy żadnych problemów, BO MOGĄ NAM SKOCZYĆ... Nie ogarniasz, że są osoby, które w "czterech literach" mają to, co mówi adamus albo teamliderzy? Gratuluję, że jesteś posłusznym barankiem, który grzecznie żyje tak jak mu każą, ale wybacz, nie każdy jest tępą masą i robi to, co wymyślą osoby o niższym poziomie IQ... Nawet w (usunięte przez administratora) trzeba mieć swoją godność!!!

nickt

Jak tam sie czujecie w długich spodniach...? W taki upał? :-D

Nozki

@nickt

Cooo? Sa jakies zakazy i nie mozna w krotkich chodzic? :D Pewnie jest to motywowane obawa o Wasze zdrowie - wszak klima zapewne caly czas dziala preznie ;D

nickt
@Cooooooo

kilka razy różne osoby były na dywaniku przez to ;-)

@nickt

Ale serio? Serio-serio? To grubo... Pamietam ze podczas rozmowy bylo jakies pie****elenie o dress-codzie (xd), ale kazdy mial to w powazaniu i chodzil jak chcial. Jedyne to ze ludzie przychodzacy na poranna zmiane faktycznie chodzili bardziej "okutani" ale oni to raczej z powodu klimy ;D Rozumiem ze jedyny-czcigodny zarzadzil czy jego podnozki teamleaderzy?

Natalia

Ech, muszę to wreszcie przyznać - jestem głupia, wybaczcie.

Adamus

Dys ysss ałer prodakszyn xD

Adam Sz
@Adamus

Nie naśmiewaj się :( pani w zawodówce mówiła, że ładnie muwiem... :(

@Adamus

A o co chodzi ?

Łomatko

O ten tramwaj co nie chodzi xD

Jak się tu pracuje? Przymierzam się do aplikowania i szukam info.

Jaajajajaja
@Piotr

Nizej masz wszystko opisane

Maciek ja tylko żartowałem
@Piotr

lepiej daj sobie spokój.. chyba że lubisz być murzynem

chłopek roztropek

Powiadam Wam "hłe hłe hłe"

Natalia

@XXX i jak wrażenia po rozmowie? Podziel się proszę nimi z innymi użytkownikami forum. Dzięki opiniom osób takich jak Ty pomagamy innym osobom rozważającym aplikację do firmy OpusCapita. @TomBlack - podpowiedź proszę, piszesz o najniższej stawce. Czy ta stawka jest przedstawiana podczas rozmów rekrutacyjnych? Czy to jest coś zaskakującego? Pytam pod tym kątem, czy pracownik od początku jest świadomy za ile pracuje.

XXX

Pracownik biurowy - weryfikacja dokumentów Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i chciałabym się dowiedzieć, jak aktualnie wygląda praca w Exela Technologies? Czy coś się zmieniło, bo komentarze nie są zachęcające.

TomBlack
@XXX

Weryfikacja dokumentow - ponizej w wielu komentarzach masz ladnie opisane na czym ta praca polega - wciskasz tab przez 8 godzin lub wiecej. Nic rozwijajacego niestety. O ile masz noz na gardle, albo perspektywe pewnej zmiany pracy za jakis czas - mozesz sprobowac. Uwazaj jednak, bo ktos trafnie to okreslil jako firma-pulapka. Nie ukrywam, ze ciezko tez znalezc pozniej sensowna prace, firma swoja "renome" juz ma, naprawde ciezko zmienic po niej prace gdy pracujesz dluzej niz rok - w opinii innych pracodawcow nie swiadczy to najlepiej o pracowniku. Niestety nic sie nie zmienilo. Sam szukam pracy juz 2 lata, mimo wyksztalcenia i dodatkowych kursow utknalem :/ osobiscie nie polecam, ale jesli nie przeszkadza Ci odmozdzajaca praca za najnizsza stawke, to mozesz zaryzykowac.

Jacek

To bardzo dobrze, że są ludzie szczęśliwi dzięki firmie!!

Natalia

@Zniesmaczona myślę, że nie wszyscy muszą mieć jednakowe opinie. Warto rozmawiać i wymieniać się poglądami. @Bylu_operator2018 Podzielisz się swoją opinią o firmie OpusCapita? Czy po zakończeniu współpracy stwierdzasz, że nauczyłeś się czegoś nowego dzięki temu pracodawcy? Jeśli miałbyś okazję, to chciałbyś wrócić do tej pracy?

Byly_operator2018
@Natalia

Moja opinia o tej firmie jest fatalna - dodam tylko, ze dzien odejscia wspominam jako jeden z najszczesliwszych w zyciu. W tej pracy NICZEGO sie czlowiek nie nauczy - jest to tzw.produkcja biurowa - siedzisz po 8h lub wiecej przed komputerem i wciskasz Tab. Naprawde, jest sie czego nauczyc, nie ma co. Oczywiscie, ze NIGDY bym tam nie wrocil - majac noz na gardle wolalbym isc do Maka lub jako kasjer gdziekolwiek, byleby tam nie wracac. Ta firma to jedna wielka tragikomedia. I serio, jak widac po (szacuje) ok.98% komentarzy, ludzie maja identyczne odczucia. Pozostale 2% to osoby "przy korycie", im po prostu glupio sie przyznac ze ta robota jest po prostu glupia i dalej kulaja ta kulke z gow..guanu. Tak wiec - co do tej firmy kazdy normalny czlowiek ma takie odczucia i opinie. Kolchoz, zepsuta klima (co za tym idzie ludzie wiecznie chorzy a "wyzej" ma to w powazaniu), marne pensje, kiepska atmosfera. Pamietam jaki podminowany i poddenerwowany bylem pracujac tam, obecnie, niemal pol roku po zmianie pracy - czuje sie jak zupelnie inny czlowiek, odzylem. Wszystkich zastanawiajacych sie nad podjeciem tej pracy - stanowczo odradzam. Moze nieco necic wizja pracy w biurze i wzglednej monotonii (w kontrze do pracy w np. sklepie), ale to bledne myslenie. Poczytajcie ponizsze komentarze, wyciagnijcie wnioski - Opus to pulapka. Inni pracodawcy BARDZO NIEPRZYCHYLNYM okiem patrza na osoby z wpisem w CV z Opusem. Mnie udalo sie zmienic prace dopiero albo az po roku, wiem ze mnostwo osob szuka po 2 lata i wiecej i znalezc nie moze - i to nie ze wzgledu na brak kwalifikacji, tylko na smrod ktory ta firma po sobie roznosi.

Natalia

@ITOPEX, długo pracowałeś w OpusCapita? Wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) - wypowiedzi w wulgarnym tonie nie będą tu tolerowane. @hłe hłe, rozumiem, że pracujesz w OpusCapita. Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Łomatko, czy prowadzone były jakieś negocjacje w sprawie podwyższenia wynagrodzeń? Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi na temat pracy w OpusCapita!

Zniesmaczona
@Natalia

Przepraszam, to pisze bot czy prawdziwy człowiek? Bo sądząc po pytaniach (a mając poniżej na nie odpowiedzi, wystaczy poczytać) WIADOMO, że nie ma mowy ANI o podwyżkach ANI o ŻADNYCH plusach tej pracy. Warunki są kiepskie, jest to praca na przetrzymanie, jeśli ktoś ma nóż na gardle. Z przełożonymi nie ma negocjacji - ale to też już ludzie pisali. Polecam dłużej się nie kompromitować takimi pytaniami widząc jaka jest opinia nt.firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.