Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Wodzisław Śląski

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Paulina

@anonim - co masz na myśli? Czy masz doświadczenie zawodowe z pracą w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią o pracodawcy - należy jednak pamiętać o wartości merytorycznej wypowiedzi.

Nervosol to za malo ????

Paulina

@Zainteresowana zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Taki aspekt jak np. atmosfera może różnić się w zależności od docelowego działu.

Zainteresowana

No właśnie, jak??

Paulina

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. wyznają zasadę Muszkieterów: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego“ Jak prezentuje się atamosfera w miejscu pracy?

arek

a gdzie sa te rekrutacje bo nie ma żadnych ofert? Ciekawe'

Ciekawe

...bo cały czas są rekrutacje. Znajma była.

I raczej nic nie napiszą, ani nie powiedzą. W zeszłym roku było to minimalne wynagrodzenie ;)

Hehe, a to jakie "dobrodziejstwa" oferuje nasz rynek pracy? Taki bogaty jest, że coraz więcej ludzi woli wyjechać za granicę do pracy. No cóż, grunt to pozytywne myślenie :)

Nurek

Nervosan do kapsy i wszyscy dadzą radę, jak wszędzie.

Oferty pracy ukazują się na ich stronie w zakładce praca i często są to jedne a te same stanowiska, co "daje" do myślenia. Niestety taki jest nasz rynek pracy. Więcej chętnych niż wolnych miejsc pracy, a tacy to wykorzystują niskim kosztem.

Ja mam spore zastrzeżenia. Wymagania duże, a oferują minimalną krajową :/ Pracy też dużo. Rekrutacja ciągle jest prowadzona, bo pracownicy sami rezygnują ze względu na warunki pracy i wynagrodzenia.

Zuzu

odradzam!! Jeśli macie ofertę pracy gdzieś indziej to nie ma co się zastanawiać tylko mijać ich szerokim łukiem. Mają wysokie wymagania (co można zaakceptować), po zakwalifikowaniu się i podjęciu pracy, na początek umowa zlecenie, a po niej następna miała być umowa o pracę, ale..... wyszła propozycja stażu z PUP :| Jakieś nieporozumienie, żeby stawiać takie wymagania dla stażu! Swoją drogą samo to świadczy o firmie, że ciągle jest prowadzony nabór i ciągle przewijają się nowe osoby....

Pysia

Nie jest aż tak źle, w każdej pracy coś nie pasuje. Jak dla mnie współpracownicy byli w porządku. Fajerwerków nie ma, ale da się przeżyć.

( usunięte przez administratora ) Mój staż pracy w G&G był długi, nie żałuję ani jednego dnia, choć przeżyłam tam wszystko (usunięte przez administratora ). Jestem wdzięczna tym ludziom, którzy tworzą tą firmę za obycie , którego nabyłam w kontaktach z różnymi ludźmi, za wielorakie umiejętności: od przycinania wykładziny- do instalacji programów. Jak powiedziała pewna mądra kobieta: większość byłych pracowników tej firmy piastuje aktualnie kierownicze stanowiska- czy to o czymś nie świadczy ???

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Zostaw opinię o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.