Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Czy zdarzają się nadgodziny w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.?

Była

Witam wszystkich ,którzy chcą się zatrudnić w firmie Graczyk ,to od razu odradzam wykorzystanie człowieka na maksa wymogi za torebkę (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@Była

Dla przypomnienia: warunki pracy zawsze są uzgadniane przed jej rozpoczęciem, a na ogólnie przyjętych zasadach jakie panują na rynku pracy oczekujemy, że za określone wynagrodzenie będzie wykonana określona praca. Pozdrawiamy

Była Nowy wpis

Zapieprzasz pełne 8 godz i tak cię nie docenią, a stawka najniższa krajowa i to na umowę zlacanie,a i tak na ciebie znajdą haka .Nic dziwnego że wszystkie kobiety ,które pracowały razem to się pozwalniały.Firmo pdatkowa to nie Chiny ,i nie pracyję si,e u Was za worek Ryżu.ODRADZAM WSZYSTKIM NIE PODEJMUJCIE W TEJ FIRMIE PRACY BRAK POSZANOWANIA WYZYSK

Nowy wpis

Pracodawca

@Była

Jeśli szuka Pani pracy gdzie nie trzeba pracować 8h to polecamy przyjąć pracę na mniejszy wymiar czasu pracy, np. na pół etatu (4h); dla przypomnienia: godziny pracy, stawkę wynagrodzenia, zakres obowiązków oraz rodzaj umowy zawsze są uzgadniane przed rozpoczęciem pracy - ale to Pani wie bo przecież rozmawialiśmy o tym przed podjęciem pracy i trzeba podkreślić, że bez zastrzeżeń zdecydowała się Pani na współpracę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Mateusz

Wielu pracowników nie wytrzymuje atmosfery i niskich zarobków. Mile widziane jest donoszenie a wrzaski czasem słychać nawet na sekretariacie. Nie polecam- połowa Wodzisławia i okolic tam już pracowała. Jeśli kto może to ucieka. Pozytywne opinie wiadomo kto pisze i to widać.

Dominika
@Mateusz

@Mateusz aktualnie nie widzę ofert pracy do tej firmy, więc może nie jest tak źle. Atmosfera w pracy i pozytywne nastawnie do pracownika jest bardzo ważne. Trzeba pamiętać, że i nastawienie pracownika jest istotne. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. na stanowisko Kadrowa/y? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Duża jest rotacja ludzi w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. na Asystent? Znowu ukazało się ogłoszenie 9 lutego na Praca.gov.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Klient
Klient

Nie polecam. Zero profesjonalizmu.

On

Najgorszy pracodawca z tej branży z jakim miałem do czynienia.

Waldemar

Może oskarżenia firmy poprawiają własne samopoczucie? Firma jak najbardziej ok więc polecam pracę.

Iza

Zawsze uważam, że jak człowiek pokaże jak się pracuje dobrze to i podwyżkę ma!!

księgowa
@Iza

Podwyżkę dostają tylko szpiedzy albo lizusy... Prosze Cie... za długo tam pracowałam żeby nie wiedzieć jak to wygląda od środka

zaintersowana
@księgowa

A jak tam dokładnie wygląda. jaka jest atmosfera w pracy jaki jest stosunek do pracownika chciałbym wiedzieć gdyż chciałam tam składać cv

Danka
@księgowa

A jak długo tam pracowałaś

Kinga

mam pytanie a jak jest tam z wynagrodzeniem po okresie próbnym

Andrzej
@Kinga

Skąd masz informację o tym, że na początku zatrudnienia w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk obowiązuje okres próbny? Może masz jeszcze jakieś informacje, które nie pojawiły się na forum. Jeżeli tak to chętnie przeczytam coś nowego na temat tego pracodawcy.

Gustawson

Podwyżki dostają przeważnie ludzie lepsi w pracy od niektórych "złośliwych pisarzy"

Paulina

@Maria Maria, jakie stanowisko bezpośrednio zajmujesz w Doradztwie Podatkowym Graczyk? Napisałaś, że warunki proponowane przez pracodawcę są dobre. Możesz je krótko innym użytkownikom przedstawić? Jak długo trwa ścieżka uzyskania awansu w tej firmie?

@Paulina

Uczciwe wynagrodzenie, stanowisko pracy bez zarzutu, miła atmosfera, zarówno wśród pracowników jak i w relacjach z szefostwem, miejsca do wspólnych posiłków, jasne zasady działania - dotyczy wszystkich stanowisk

@Paulina

Jeśli chodzi o awans to zależy od stanowiska oraz kompetencji i determinacji pracownika. Ja dostałam po dwóch miesiącach

Anabela
@Maria Maria

Smiechlam

Paulina

@Maria Maria, awans po dwóch miesiącach zatrudnienia świadczy o tym, że Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. dosyć szybko zauważa potencjał swoich pracowników, w związku z czym umożliwia im wykonywanie obowiązków adekwatnych do ich umiejętności. Czy wraz z awansem zmieniły Ci się warunki zatrudnienia? Możesz je krótko na tym forum opisać?

Maria Maria

Polecam pracę w Doradztwie Podatkowym Graczyk jeśli nie boisz się wyzwań i pracy często pod presją czasu, nastawiony jesteś na rozwój i chcesz zdobywać doświadczenie, które przekłada się na awans. Warunki bardzo dobre, jasne zasady i miła atmosfera. Jeśli szukasz pracy, w której kombinujesz jak przetrwać do końca szychty to nie to miejsce.

Czy w firmie Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Bartek

Idealnych firm nie ma. Szkoda, że niektórzy tylko narzekać potrafią.

Tymo

Odradzam każdemu. Mobbing, bardzo zła atmosfera, kontrola kazdego kroku i słowa. Coś strasznego omijajcie to miejsce szerokim lukiem, oszustwo na kazdym kroku jak mozna w dzisiejszych czasach tak traktować pracowników? nic dziwnego, ze wszyscy stamtad uciekają

Jak wyglądają aktualności firmy Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Ewelina

Czy tylko ja nie mogę znaleźć ich ofert czy firma nie potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie, jakieś wskazówki?

Paulina

@anonim - co masz na myśli? Czy masz doświadczenie zawodowe z pracą w Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.? Warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią o pracodawcy - należy jednak pamiętać o wartości merytorycznej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. - Wodzisław Śląski

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.