Opinie o North Promotion w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy North Promotion. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie North Promotion o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North Promotion w Koszalin

Edyta Nowy wpis

Czy używacie podczas pracy języka angielskiego ?

Demon Nowy wpis

Wiesz co, no nie ma co tak chyba tej firmy szykanować, moim zdaniem bardzo dobra rzecz, firma ma się naprawdę świetnie, trzeba o tym mówić głośno przecież

malinka Nowy wpis

ja również słyszałam takie pogłoski w centrum ostatnio że ta firma nadal działa i zatrudnia ale widać za zielona jestem na ten temat bo nie potrafię żadnego konkretnego info znaleźć w internecie, no chyba że dacie jakieś namiary to by mi zycie uratowało. Romek, prosze napisz co masz na myśli ,mówiąc "paranonormalne sytuacje"

romek Nowy wpis

mi się wydaje, że firma nadal normlanie zatrudnia, bo wydaje mi się, że nie ma tutaj paranormalnych sytuacji za bardzo. Mam nadzieje, ze teraz będzie wiadomo co z zatrudnieniem będzie i tak dalej. Ofert żadnych ciekawych nie widziałem, ale chyba lepiej będzie jak każdy je przejrzy sam i oceni względem siebie.

Firma North Promotion poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
panna łosoś

pół roku minęło i nadal nie ma zadnych nowych komentarzy o North Promotion? trochę to dziwne bo wydawali mi się dość dużą firmą o której zawsze toczyły się gorące i zażarte dyskuje. ja chcę prace u nich znaleźć i liczyłam że dowiem się tutaj wszystkiego aktualnego o nich. ale czy firma nadal istnieje i zatrudnia?

Edward

Ja nie słyszałem najlepszych rzeczy o North Promotion, ale nie wiem ile w tym było prawdy, także jeśli rzeczywiście już nie istnieją, to cóż...

hiks

@korki, bo chyba North Promotion juz nie istnieje, dlatego taka cisza, ale może napisz, gdzie Ci się przewineli ;).

janolek

jedna wielka sciema nie polecam

monia

proponuje zadzwonic do sekretariatu albo przejść sie osobiście i dowiedzieć sie wszystkiego. z tych opinii niczego konkretnego sie ne dowiesz.

ppastusiak

na czym polega ta praca? przez telefon poinformowano mnie ze polega ona na rozmowie z klijentem przez telefon. ale widze jedna opinie ze trzeba jezdzic po domach i namawiac ludzi do podpisania umowy... prosze o pomoc

zyczliwy

Moze i mila sympatyczna atmosfera ale tylko wtedy kiedy sie do nich nie zniechecisz.... Praca jaka oferuja to przedstawiciel handlowy. Jednakze tylko z nazwy. Nazywaja sie tak poniewaz niby daja szanse rozwoju i nie sa nachalni. A w rzeczywistosci chodzi sie po domach i wciska sie umowy. NIE POLECAM i radze uwazac. Tak motaja ludzi, ze w pewnym momencie nie wiadomo o co chodzi !!!!!

blablus

Kodeks karny - menuPostępowanie karne Kodeks Pracy Ujednolicone akty prawne Porady prawne Wzory dokumentów Zobacz także Kredyty mieszkaniowe - porównanieZmiany w prawie Orzecznictwo Serwis Prawo Bazy teleadresowe Kodeks drogowy Kodeks postępowania cywilnego Fundusze inwestycyjne Oferty pracy Kodeks karny - rozdziały I, II, III, IV. Zobacz cały tekst kodeksu karnego 556 USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny. CZĘŚĆ OGÓLNA ROZDZIAŁ I Zasady odpowiedzialności karnej Art. 1. § 1. Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto popełnia czyn zabroniony pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia. § 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma. § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać win

Zablocki

(usunięte przez administratora)zbieraja naiwnych ludzi ktorzy sa uczciwi.. Niby na przedstawiciela albo doradce, a tak naprawde chodzisz po domach i pukasz jak glupek i pytasz czy maja telefon stacjonarny, boze jak to mozna tak klamac? pozatym wyplaty w chyba 5 czesciach sa dzielone.. porazka.. omijac szerokim lukiem

robocop

Nie wiem o co wam chodzi ale praca jest spoko.Polecam

Barbara

NEVERENDING STORY!!!!!

fajny temat

Kodeks karny - menuPostępowanie karne Kodeks Pracy Ujednolicone akty prawne Porady prawne Wzory dokumentów Zobacz także Kredyty mieszkaniowe - porównanieZmiany w prawieOrzecznictwo Serwis PrawoBazy teleadresowe Kodeks drogowyKodeks postępowania cywilnego Fundusze inwestycyjneOferty pracy Kodeks karny - rozdziały I, II, III, IV. Zobacz cały tekst kodeksu karnego 556 USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny. CZĘŚĆ OGÓLNA ROZDZIAŁ I Zasady odpowiedzialności karnej Art. 1. § 1. Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto popełnia czyn zabroniony pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia. § 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma. § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać winy w czasie czynu. Art. 2. Odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi. Art. 3. Kary oraz inne środki przewidziane w tym kodeksie stosuje się z uwzględnieniem zasad humanitaryzmu, w szczególności z poszanowaniem godności człowieka. Art. 4. § 1. Jeżeli w czasie orzekania obowiązuje ustawa inna niż w czasie popełnienia przestępstwa, stosuje się ustawę nową, jednakże należy stosować ustawę obowiązującą poprzednio, jeżeli jest względniejsza dla sprawcy. § 2. Jeżeli według nowej ustawy czyn objęty wyrokiem zagrożony jest karą, której górna granica jest niższa od kary orzeczonej, wymierzoną karę obniża się do górnej granicy ustawowego zagrożenia przewidzianego za taki czyn w nowej ustawie. § 3. Jeżeli według nowej ustawy czyn objęty wyrokiem nie jest już zagrożony karą pozbawienia wolności, wymierzoną karę pozbawienia wolności podlegającą wykonaniu zamienia się na grzywnę albo karę ograniczenia wolności, przyjmując że jeden miesiąc pozbawienia wolności równa się 60 stawkom dziennym grzywny albo 2 miesiącom ograniczenia wolności. § 4. Jeżeli według nowej ustawy czyn objęty wyrokiem nie jest już zabroniony pod groźbą kary, skazanie ulega zatarciu z mocy prawa. Art. 5. Ustawę karną polską stosuje się do sprawcy, który popełnił czyn zabroniony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również na polskim statku wodnym lub powietrznym, chyba że umowa międzynarodowa, której Rzeczpospolita Polska jest stroną, stanowi inaczej. Art. 6. § 1. Czyn zabroniony uważa się za popełniony w czasie, w którym sprawca działał lub zaniechał działania, do którego był obowiązany. § 2. Czyn zabroniony uważa się za popełniony w miejscu, w którym sprawca działał lub zaniechał działania, do którego był obowiązany, albo gdzie skutek stanowiący znamię czynu zabronionego nastąpił lub według zamiaru sprawcy miał nastąpić. Art. 7. § 1. Przestępstwo jest zbrodnią albo występkiem. § 2. Zbrodnią jest czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą. § 3. Występkiem jest czyn zabroniony zagrożony grzywną powyżej 30 stawek dziennych, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności przekraczającą miesiąc. Art. 8. Zbrodnię można popełnić tylko umyślnie; występek można popełnić także nieumyślnie, jeżeli ustawa tak stanowi. Art. 9. § 1. Czyn zabroniony popełniony jest umyślnie, jeżeli sprawca ma zamiar jego popełnienia, to jest chce go popełnić albo przewidując możliwość jego popełnienia, na to się godzi. § 2. Czyn zabroniony popełniony jest nieumyślnie, jeżeli sprawca nie mając zamiaru jego popełnienia, popełnia go jednak na skutek niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, mimo że możliwość popełnienia tego czynu przewidywał albo mógł przewidzieć. § 3. Sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność, którą ustawa uzależnia od określonego następstwa czynu zabronionego, jeżeli następstwo to przewidywał albo mógł przewidzieć. Art. 10. § 1. Na zasadach określonych w tym kodeksie odpowiada ten, kto popełnia czyn zabroniony po ukończeniu 17 lat. § 2. Nieletni, który po ukończeniu 15 lat dopuszcza się czynu zabronionego określonego w art. 134, art. 148§ 1, 2 lub 3, art. 156 § 1 lub 3, art. 163 § 1 lub 3, art. 166, art. 173 § 1 lub 3, art. 197 § 3, art. 252 § 1 lub 2 oraz w art. 280, może odpowiadać na zasadach określonych w tym kodeksie, jeżeli okoliczności sprawy oraz stopień rozwoju sprawcy, jego właściwości i warunki osobiste za tym przemawiają, a w szczególności, jeżeli poprzednio stosowane środki wychowawcze lub poprawcze okazały się bezskuteczne.

pracuś

Jest ok. Polecam. Mój kumpel był na takim dniu ale się nie dostał. Szkoda bo chciał tam pracować. Troche zwała bo do 18 praca ale gdzie teraz pracuje się krócej - Pozdrawiam

melania

Akwizycja, akwizycja i jeszcze raz akwizycja.. wysylaja cie na wioske, jedz swoim autem i chodz po domach i przynos umowy podpisane.. pasozyty

suchy34

Mam pytanie : jaki są godziny pracy??

koleżanka

moi znajomi pracuja w tej firmie.Szef fajny do pogadania,są wyjazdy firmowe na basen w góry itd Pracuja z fajnymi ludźmi..zarobki ok.zawsze wszystko na czas. tak jak inni daje pozytywna opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o North Promotion - Koszalin

North Promotion