Player Sklep Komis Komputerowy Janina Kulpa

Koszalin

Opinie o Player Sklep Komis Komputerowy Janina Kulpa

hah no właśnie i wyszło szydło z worka, można tak powiedzieć... czyli jednak to potwierdza to, że firma działa profesjonalnie i że wszystkie negatywne opinie to po prostu obłuda. mnie w komisie bardzo pomogli również z moim laptopem, gdzie każdy inny rozkładał ręce

klient

player
@klient 16.12.2015 15:50
Nie polecam serwisu dałem konsole psp do naprawy zamiast nią naprawić to usunęli z niej system operacyjny....

Jestem pracownikiem w tej firmie i nie pamiętam w żeby ktoś w grudniu przynosił PSP do naprawy.

klientka

Mogę polecić ten sklep i serwis - szybka, miła i fachowa obsługa!

Zostaw opinię o Player Sklep Komis Komputerowy Janina Kulpa - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Player Sklep Komis Komputerowy Janina Kulpa