Opinie o Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo w Koszalin

luna Nowy wpis

agroma w slupsku to jedna wielka porażka, robiąc tam zakupy zauważylam nie raz bodajże jest to kierownicza, (usunięte przez administratora),nie mila, arogancka, jeszcze kasierka pani Iwona jest opryskliwa. obsluga sklepu minusowy poziom, emerytów trzymają i sie nie wyrabiaja.porażka

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo odbywa się również w języku angielskim?

Bezimienny Nowy wpis

Dobrze przemyśl tą decyzję czy na pewno tu chcesz pracować załoga wiekowa, plotki gonią plotki, kiepska polityka w firmie z zewnątrz wszystko jak w zegarku. Odnośnie rozmowy to nie wiem

szuka pracy Nowy wpis
@Bezimienny

A skad wiesz o atmosferze? pracujesz tam ? pracowałeś ? Możesz coś wiecej jeszcze napisac? Co to za plotki? po prostu?

Jak w Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Market

Wyższe stanowiska? Jeśli myślisz o zarządzie to 1. Musisz być udziałowcem 2. Musisz znać "Romana" 3. Zapomnij o pierwszym może uda Ci sie z drugim punktem. Co do Kierowników- również liczą sie znajomości odpowiednich osób. reasumując - jeśli jesteś z zewnątrz - poszukaj sobie innego miejsca pracy:)

Natalia
@Market

Okej, czyli praca raczej nie dla ambitnych. A można liczyć na spokój i stabilną pracę czy w tym temacie też nie za bardzo są możliwości?

@Natalia

Tak , jesli nie przeszkadzają Ci ciągłe "grup" grupki , obgadywanie i zazdrość to tak, praca dla Ciebie. Schowasz sie za "karton" i dzień przeleci.

@Market

tak trochę chyba ironicznie to piszesz ? rozumeim ze jak ktos nie będzie w żadnej grupce to będzie mu ciężej w pracy ?

@Halina

Tak , musisz być w którymś "obozie" inaczej bedzie CI gorzej. No chyba ze znajdziesz karton i bedziesz udawać ciezko zapracowaną. Generalnie, proponuje szukać pracy gdzie indziej. Nie polecam ale decyzja jest Twoja. Być może znasz Romana to będzie CI lżej.

@Market

XD Zamiast do pracy z kanapeczką i wodą to ktoś by chodził normalnie ze swoim ulubionym kartonem, żeby się odizolować, no normalnie jak kot. ;p A jak nie zna to może w razie czego jeszcze go poznać co nie? Jakieś porady w jaki sposób dobrze się przykolegować? ;)

@Halina

Roman to udziałowiec, kieruję tą firmą z "tylnego siedzenia" . Pracował wcześniej jako kierowca.

@Market

A łatwo jest się z nim zapoznać czy raczej szarych pracowników nie rusza?

@Halina

Szary pracownika dla Romana jest bez znaczenia, wiec nie będzie Ciebie szukał.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
admin

Macie nowe informacje o Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

Krop-Krop
@admin

Dlaczego admin usuwa opinie pracowników.? czemu i komu służy ta strona

Natalia
@Krop-Krop

Opinie są czasem faktycznie usuwane - ale jeśli naruszają regulamin...

Rol

Czy ktoś wie o ofercie pracy w Sklepie Stargard? Z tego co wiem kierownik był wiele lat dlaczego odszedł?

Zuzanna
@Rol

A skąd masz takie informacje? Może to jakieś plotki? Rozumiem że chcesz zająć jego miejsce dlatego pytasz o ofertę pracy? :)

Rol
@Zuzanna

O zmianach kadrowych w Stargardzie wiem od kuzyna który od wielu lat jest klientem, choć słyszał od załogi ,że od pewnego czasu w firmie panuje zasada- kiedy nie ma kota myszy harcują...czy Zuzanno wiesz jak jest naprawde? pracujesz , pracowałaś w Agromie? powiesz cos wiecej? Moze lepiej wybrać Greene?

Krop-Krop

W/g fila emona - Heniu działa na szkodę firmy - czy to prawda ?

Yorki
@Krop-Krop

To prawda

@Yorki

O jakim działaniu na szkodę firmy piszecie? Nie bardzo rozumiem, co piszecie w tym wątku, więc może będziecie tak uprzejmi i to sprecyzujecie? Szukam ważnych informacji na temat pracy w firmie Agroma, dlatego miło będzie coś się dowiedzieć, Ktoś z Was zechce pomóc? Dzięki.

Świdwin
@Marcin

@Marcin- co chcesz wiedzieć ? pytasz o warunki pracy i płacy czy rozgrywkach Henia i Romka na szczytach władzy tej firemki?

Zostaw merytoryczną opinię o Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo - Koszalin

• Jak się pracuje w Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo?

Zobacz opinie na temat firmy Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agroma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo