Opinie o Huta Pokój Profile Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Huta Pokój Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Huta Pokój Profile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Pokój Profile Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Ślusarz

Byłem na rozmowie w tej firmie i pytania były do rzeczy i krótko zwięźle i na temat rzeczowo i konkretnie. Mało jest takich nie nadetych korpoludkow jak tam. O decyzji mojej nie piszę ale polecam.

Mari
@Ślusarz

Czyli tylko jedna rozmowa na stanowisko Ślusarza? Możesz powiedzieć ile ona trwała, jakie pytania zadawali i czy długo czekałeś na odzew po aplikacji? No i podasz jaką stawkę oferowali, bo chciałbym wiedzieć czy to prawda, że oferują 4000 brutto tak jak piszą tutaj :)

Estera Nowy wpis

Hej. w ofercie dla pracownika torowo-budowlanego jest napisane, że prócz wynagrodzenia brutto dodawana ma być jeszcze usługa lat. możecie mi przybliżyć jak teraz jest liczona? Partner spełnia wymogi i zastanawiam się czy można polecić mu pracę

MZ Nowy wpis
@Estera

1% wynagrodzenia brutto za każdy rok pracy czyli wynagrodzenie 4000 PLN, staż 10 lat. dodatek = 400 PLN

suwnica załadunek i .. Nowy wpis

... robota jest poukladno, szkoda ze ostatnio jest mało, na zakladzie jest corez lepszy porządek. kierownictwo musi uczyc i przyjac młodych bo strasza kadra odchodzi pozytywnie!!!!

Witajcie. Jak została dodana oferta dla specjalisty ds. compliance to było w niej napisane, że otrzymuje się umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. po pierwsze to często dają tu jakieś niepełne etaty, że to tak podkreślają? I druga sprawa to ta umowa tak czy siak będzie na czas określony czy już na stałe? To dla mnie istotna sprawa

Chce się zapytać jaka jest atmosfera w pracy wśród pracowników

Jak teraz wyglądają zarobki na produkcji? Lata temu wspominano tu o najniższej krajowej, ale może już były podwyżki tej podstawy? Umowa o pracę jest od razu czy trzeba najpierw okres jakiś przepracować na zleceniu? Spotkania integracyjne faktycznie są również dla osób z produkcji? Ile razy do roku?

Huta

Mam pytanie jak wygląda praca na suwnicy czy suwnice są sterowane z kabiny i czy praca jest ciężka i czy czeba szybko pracować jeździć suwnicą

Ślusarz

Mari
@Ślusarz

Adaś

Dysponuję wymaganym na stanowisku elektryka wykształceniem, jak też uprawnieniami kwalifikacyjnymi G1-E. Jakie więc dalsze uprawnienia mógłbym z pomocą firmy zdobywać i czy pracownik musi coś z własnej kieszeni wypłacać na nie? Choć piszą w ogłoszeniu o rozwoju zawodowym i poszerzania wiedzy, to kluczowe mogą się okazać szczegóły. Fajnie byłoby też wiedzieć, jak jest realizowane dofinansowanie do wypoczynku, czy wsparcie w okresie zwiększonych wydatków w sezonie świątecznym? Skoro podaje się to, jako atut?

Pracownik Huty

Sytuacja w zakresie poziomu wynagrodzeń i organizacji pracy poprawiała się. Zakład nie boryka się już z brakiem dostępu do wsadu produkcyjnego.

@Pracownik Huty

Chyba już nie aktualne bo zakład oflagowany i pogotowie strajkowe. Zarobki na poziomie najniższej krajowej i nie pewna sytuacja robi swoje.

Dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przemysł hutniczy, jak i inne gałęzie przemysłu, borykają się aktualnie z wyzwaniami związanymi m.in. z zieloną transformacją, jak i napływaniem wyrobów spoza Unii Europejskiej, co potwierdzają media. Niemniej naszemu Zarządowi, jak i pracownikom, zależy na dobru firmy. Jeśli chodzi o podwyżki, pierwsza tura podwyżek jest już za nami. Jeśli jesteś naszym Pracownikiem, zapraszamy do rozmów z kierownictwem, aby przedyskutować Twoje wątpliwości.

Najniższe wynagrodzenie w Hucie Pokój Profile w 2021 roku wynosi 3600 brutto, do tego dochodzi dodatek za nocki i premia 200 zł. Czyli min 4 000 zł brutto. To jest na początek dla osoby bez doświadczenia.

Masakra
@Marek

W tym roku tyle samo wynosi więc szału nie ma

realista

powiedzmy sobie szczerze Hutę Pokój rozwaliły od środka związki zawodowe to banda zwykłych (usunięte przez administratora)którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu o przychodach , dochodach , kosztach, budżecie , planowaniu do (usunięte przez administratora)bez szkoły , tłu...any współczuję jedynie pracownikom huty , że jak zwykle dali się omamić

Wanda
@realista

Skoro tego typu problemy są widoczne to nie można po prostu zasugerować zmianę? Raczej ludzie mają na to wpływ?

@realista

Robotą ogólnie spoko atmosfera tak samo ale te zarobki to masakra

prawda

zwiaskowiec z sierpnia 80 mądrala , co hutę rozwala

Olga
@prawda

Co robi? Przydałyby się jakieś aktualności, co tam się dzieje. Myślisz, że będą w ogóle zatrudniać nowych ludzi do huty, czy wszystko obstawione? Mąż się interesował ostatnio.

lojalny

roboty nie znoszę więc do związków się zaproszę

To jak z tym wynagrodzeniem? Jedni piszą ze spoko wynagrodzenie, a inni ze najniższa krajowa :(

Jakie godziny pracy obowiązują w Huta Pokój Profile Sp. z o.o.?

Pracownik WPG

System 3 zmianowy

Pracownik HPP

To jest zależne od zajmowanego stanowiska

Dzień dobry, godziny pracy są zależne od zajmowanego stanowiska, natomiast na odcinkach produkcyjnych obowiązuje system 3 zmianowy.

Hutniczka

Szykują się dobre zmiany i podwyżki

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork.pl poszukujących informacji o spółce „Huta Pokój Profile”!

Utworzyliśmy profil dla naszej spółki na starym wątku, który dotyczył całej grupy kapitałowej Huty Pokój. Spółka „Huta Pokój Profile” jest już częścią grupy kapitałowej Węglokoks S.A.

Od razu chcemy nadmienić, że nie wszystkie komentarze na tym profilu dotyczą naszej spółki. Dziękujemy jednak za dotychczasowe wyrażanie swoich opinii i zachęcamy do pozostawiania nowych komentarzy. Musisz wiedzieć, że nasza firma przechodzi wewnętrzną transformację. Zachęcamy do zadawania pytań i dzielenia się pozytywnymi opiniami na temat naszej firmy. Konstruktywne opinie są również dla nas bardzo ważne. Twoja obecność tutaj jest dla nas sygnałem, aby wyciągać wnioski z Waszych uwag. Zanim jednak wciśniesz enter, zatwierdzając swoją negatywną opinię czy komentarz, prosimy o zastanowienie się czy dany problem nie jest do przedyskutowania z nami, wewnątrz firmy. Wszelkie tematy wymagające wyjaśnienia prosimy kierować na adres: hpp@hutapokoj.eu

Tylko dzięki wspólnym rozmowom możemy coś zmienić!

Prosimy, aby pamiętać, że wypowiedzi naruszające prawo, czyli takiego typu jak np. zawierające treści obraźliwe, zniesławiające, obrażające czy zawierające pomówienia, jak również wypowiedzi naruszające tajemnice przedsiębiorstwa i regulaminu serwisu będą archiwizowane przez administratora.

Zachęcamy do przeglądania naszego profilu, ofert pracy, a jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania związane z rekrutacją pisz śmiało na adres e-mail: bozena.rasinska@hutapokoj.eu

Chętnie na nie odpowiemy!

Pozdrawiamy!

Huta Pokój Profile
Eł general

Na załadunku u Was fajna ekipa jest. Szczególnie taki straszy charpagan . 23tony w prawie 40min. czolem.

@ciekawy

Jak wygląda praca na profilach lub na suwnicy? Jakieś konkrety czy (usunięte przez administratora) dna?

Pracownik WPG
@@ciekawy

Praca na suwnicy jest ok zapraszamy jeśli posiadasz papiery na suwnice a się przekonasz

Stefek

@Franio a jaki rodzaj umowy jest?

Jo

Cześć, wiecie może czy przyjmują tam teraz na frezarki albo tokarki, w tym CNC?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Pokój Profile Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Huta Pokój Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Pokój Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Pokój Profile Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Pokój Profile Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Huta Pokój Profile Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Pokój Profile Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Piotra Niedurnego 79
    41-709 Ruda Śląska

Huta Pokój Profile Sp. z o.o.