CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu

Zawiercie

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu

Opinie o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu

być może hutnik

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV do Waszego zakładu. Właśnie przeczytałem artykuł "Płaca minimalna niepotrzebna w hucie. Tu zarabia się wielokrotnie więcej", w którym wypowiada się Prezes Kozicz zarządzający hutą. Twierdzi że średnie wynagrodzenie w zakładzie wynosi 7 tys brutto (tj. 4,9 tys na rękę wg kalkulatora wynagrodzeń). Czy rzeczywiście jest tak dobrze? Będę wdzięczny za komentarze i uwagi. Pozdrawiam załogę.

On

Gdzie. można sladac cv na hute cmc

Biuro Rozwoju Personelu CMCP
@On 03.09.2018 19:19

Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy na www.pracodawcy.pracuj.pl , www.goldenline.pl, www.cmc.com oraz ogłoszeniami o wolnych stanowiskach pracy. Kandydat/ka zainteresowany/a przesłaniem CV może aplikować poprzez wybrane ogłoszenie zamieszczone na portalach jw. lub przesłać cv do naszej bazy wypełniając formularz https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4b9b3f7f278742b585e9c3af56d56810 Może też przesłać pustą wiadomość mailową na nasz adres praca@cmc.com i otrzyma link do ww. formularza. W trakcie uzupełniania krótkiego formularza kandydat jest proszony o dołączenie pliku z CV oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań i udzielenie niezbędnych zgód na przetwarzanie przez nas jego danych osobowych. Kandydat/kandydatka zainteresowany dostarczeniem cv osobiście również może to zrobić na recepcji Biurowca Głównego CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu (ul. Piłsudskiego 82)- wówczas otrzyma do podpisania i dołączenia do CV niezbędne klauzule i zgody RODO. Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Z pozdrowieniami, Biuro Rozwoju Personelu CMC Poland Sp. z o.o.

Praca

Witam , gdzie składać CV na wózki suwnicę na hucie ?

Biuro Rozwoju Personelu CMCP
@Praca 06.09.2018 14:07

Za

Praca w Cmc, bardzo ciężka fizycznie dochodzi do tego zapylenie i hałas, jak to mówią jeśli kogoś nie lubisz to poleć mu prace w cmc.

Dominika

@bolo, Napisałeś w swojej opinii, ze atmosfera w pracy jest niezła, czy możesz bardziej opisać ten temat? Jako, że wiele osób zwraca uwagę na ten aspekt w pracy, to zachęcam Cię do podzielenia się informacjami w tym temacie. A czy mógłbyś podzielić się swoją opinią co do warunków zatrudnienia na stanowisku ślusarza w firmie CMC Poland? Te wiadomości na pewno przydadzą się osobom, które są aktualnie zainteresowane pracą w firmie CMC Poland.

Kakuś
@Dominika 06.04.2018 16:19

Atmosfera jest ok socjal dodatki Multisport czyli 8 godz miesiecznie siłownia baseny itp. Opieka Medyczna free Wyjazdy oryganizowane ktore wychodzą cenowo jak prywatnie ale ok Tylko jedyny minus na tą chwile zbyt małe zarobki w porównaniu z innymi firmami w tej branży . produkcja 5 tyś ton na dobe Stali gotowej . Mega hałas ponad 110 Db i Zapylenie nie jest adekwatne do zarobków.

bolo

Pracuje w CMC 10 lat jako ślusarz na elektrostalowni zarobki w miare premie i pełny socjal Atmosfera niezła- ciężka praca ale to w końcu huta medicaver ,karty -multisport wczasy Chorwacja z putexu ew.Rowy Polecam

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Niko

W CMC od kilku już lat istnieje nowy wydział planowania konstrukcji zbrojeniowych (żelbetowych), zajmujący się przygotowywaniem rysunków wykonawczych. Wszystko w tym biurze na plus, warunki pracy bardzo dobre, młody zespół. Biuro ciągle się rozwija i zatrudnia co jakiś czas grupy kolejnych pracowników. Polecam

niko

bardzo ważne są koneksje - szczególnie rodzinne- do pracy na stanowiska które wymagają doświadczenia w zarządzaniu konkretnym działem, przyjmuje się osoby bez żadnego doświadczenia, kierują bez pojęcia działem, na którym nie znają się ,a mniemanie o sobie mają bardzo wygórowane. Atmosfera - to jeden drugiego by w łyżce wody utopił, żeby tylko utrzymać się na stołku. Zarządzający w Stanach nie wiedzą nawet połowy jak się pracuje w oddziałach Polsce, co wyrabiają "szefowie" działów - ile czasu spędzają na papieroskach, jeżdżeniu po pizzę itp. A "starych" doświadczonych pracowników pozbywają się- bo "za dużo wiedzą".

Dominika

@Pracownikpiszesz, że polecasz innym pracę w firmie, a szczególnie wspomnianym przez Ciebie dziale. Możesz powiedzieć, czy osoby w nim pracujące mają możliwości rozwoju? Czy mogą one liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia?

Biuro planowania konstrukcji zbrojeniowych istnieje już od ponad 2 lat i ciągle się rozwija zatrudniając nowe osoby. Zajmuje się wykonywaniem żelbetowych rysunków konstrukcyjnych. Bardzo miła atmosfera i praca w młodym środowisku. Polecam!

Zyga

Proszę o opinię na temat pracy na stanowisku Specjalisty ds planowania konstrukcji zbrojeniowych. Firma co jakiś czas wypuszcza nową ofertę pracy na tym stanowisku. Ktoś wie coś w tym temacie?

Dominika

@kam nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy, nie jestem też pracownikiem firmy, tak by posiadać wewnętrzne informacje na ten temat. Jednak nawet w przypadku braku aktywnych rekrutacji, zawsze warto przesłać swoją aplikację do firmy. Kontakt znajdziesz na stronie internetowej CMC Poland w zakładce Kariera.

Dominika

@Bubu niedawno pojawiła się oferta pracy na stanowisko Automatyk Strzępiarki. Czy obecnie jesteś już pracownikiem CMC Poland? Jeśli tak, to co możesz doradzić osobom, które chcą się do firmy dostać? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem aplikacji?

bubu
@Dominika 25.07.2017 11:29

Ta oferta wisi prawie 2 miechy.

kam
@Dominika 25.07.2017 11:29

witam na jakie stanowiska poszukują ludzi?

Bubu

Podobno szykują się przyjęcia do Huty, plotki już chodzą po wydziałach. Ktoś mógłby napisać na jakie stanowiska będą przyjęcia?

anan

Mi sie super pracuje w cmwc

mm

Pracuję od 10 lat na stanowisku administracyjnym i uważam, że w hucie pracuje się ok. Myślę, że zarobki nie są poniżej poziomu rynkowego, premia kwartalna jest i zależy od wyników. Oprócz całkiem spoko socjalu, który był wcześniej od zeszłego roku jest też Medicover i Multisport.

mechanik

A jak praca na niższych szczeblach? Znalazłem ofertę mną stanowisko mechanika. Pisza, ze zarobki dobre, pakiet socjalny, premie kwartalne itp. Jak się pracuje w hucie?

romeik

a co powiecie o ofercie pracy do nich jako Starszy Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej SOX? Wydaje mi się, że maja troche wymagań, ale tylko trzeba mieć np. 2 lata znajomości pracy na podobnym stanowisku.

on

poszukiwani sa pracownicy z doświadczeniem tylko rekrutacja jest prowdzona byle jak, jak nie masz pojecia to sie człowieku nie wypowiadaj

OT

CZĘSTO ZATRUDNIAJĄ BYLE KOGO NIE PATRZĄC NA PRZYDATNOSĆ DANEJ OSOBY DO PRACY, JEJ UMIEJETNOSCI PRZYSTOSOWANIA SIE DO ZESPOŁU, STANOWISKA. TAKI PRZYPADEK NIEODOSOBNIONY BYŁ NIE RAZ. OSOBY, KTÓRE POTEM Z TAKIM KIMŚ PRACUJA MAJA NIELADA ZADANIE BY PRZESZKOLIĆ Z OBSŁUGI SORTOWANIA W EXCELU, ITD. POZA TYM POZBYWANIE SIE PRACOWNIKÓW TO DOMENA TEJ FIRMY. REKRUTACJA NA STANOWISKA ADMINISTRACYJNE NA SŁABYM POZIOMIE I ZWOLNIENIA

golek

wykańczajaca praca na stanowiskach administracyjnych; przełożeni negatywnie, lekcaważąco nastawieni do podwładnych; socjal- nieznany w tej firmie; wynagrodzenenie mizerne;

zazza

Niestety zgadzam się z powyższą wypowiedzią.... Szkoda słów po prostu :(

opl

Nie polecam pracy na stanowiskach administracyjnych związanych ze sprzedażą, księgowością; wykorzystują naiwność młodych myślących że zrobią karierę, a tu praca na wysokich obrotów, wręcz niewolnicza bez odpowiedniej gratyfikacji finansowej; wykorzystywanie człowieka, praca po godzinach, bo przełożony wymyślił za pięć czwarta kolejny raport i udogodnienie dla zarządu brak dodatków socjalnych, które są standardem w innych firmach ciężka, nieżyczliwa atmosfera, nieżyczliwy stosunek wyżej postawionych pracowników wobec tych z niższego szczebla; każdy przemęczony, wściekły natłokiem pracy; brak możliwości awansu, szkoleń, szkolenia poprzez maile jedynie z wytykaniem błędów

do-widzenia
@opl 02.04.2014 17:58

Tylko nieżyczliwi są ci wyżej postawieni? Równorzędni tak samo! (Choć trafiają się też pojedyncze super osoby) Ogólnie mamy podobne obserwacje, pewnie miejsce pracy też. Pomyłka to drugie imię tej firmy, warunki żałosne.

Zostaw opinię o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu