Opinie o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

P52

Witam mam pytanie czy jak podpisze umowę na stałe to dają jakąś podwyżkę

Ta
@P52

Tak owszem ale podwyżkę ilości wykonywanej roboty bo jak pokażesz że coś potrafisz to będziesz robił za trzech a kasa za jednego. Dziwne rządy tutaj są. Są tacy co nic nie robią praktycznie przez 8 godzin nic i mają stawki znacznie wyższe niż ci co robią kilka rzeczy jak nie jedno to drugie że im dniówki brakuje. Tutaj idzie raczej ku coraz gorszemu dla pracowników. Zobaczymy co firma pokaże w grudniu na święta dla ludzi ?

Jak wyżej
@P52

Jak wyżej ktoś napisał podwyżkę dostaniesz ale zadań kasę dźwigna tylko jak im się pali bo już nie ma kto robić, a zależy im na obsadzie czyli nie licz że trafi akurat na Ciebie no albo jak będziesz chciał odejść

@Ta

To od czego zależy wysokość ustanowionego wynagrodzenia? Może od stażu pracy? Skoro piszesz, że niektórzy pracownicy nic nie robią, a mają większe wynagrodzenie od tych pracowników, którzy bardzo się starają, a mimo tego brakuje im czasu, aby się wyrobić.

L3 Logistyka UR

Nieudolne kierownictwo

Mieli dzwonić z odpowiedzią o pracę czy tak czy nawet jeśli nie w ciągu 2 tygodni . Nie zadzwonili a zapewniali że nawet jeśli odpowiedź negatywna to zadzwonią.

John

Tak zadzwonią napewno. Ludzi po zostawiali na lodzie przed świętami że nie będą mieli co do garnka włożyć. Mieli przedłużać umowy do ostatniego dnia i wypad taka firma

Rafał

Cześć. Chciałem zapytać opracę w utrzymaniu ruchu. Jestem własnie na etapie szuknia. Mam aktualie 10 letnie doświadczenie w innej firmie. Na jakie zarobki na poczatek mozna realnie liczyć?

Aplikowałeś do firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Tk

Mam nadzieję że w Zawierciu powstanie jakas dobra firma i wszyscy z huty tam pójdą,może wtedy się nauczycie szanować pracownika a nie zabraliscue wszystkie premie i chcecie żeby ludzi pracowali w święta i weekendy to jakaś kpina

Radek
@Tk

Cześć czy w hucie macie jeszcze premie kwartalne ?

@Tk

Ale jak to, o co chodzi z tymi odebranymi premiami? Firma zabrała premie czy po prostu ich nie przyznała premii? Jest jakiś powód, firma powiedziała, dlaczego zabrane są premie i czy wszystkim, czy tylko pracownikom fizycznym huty? Biuro ma premie normalnie?

Roger

Witam jak warunki płacowe i ogólne czy opłaca się składać CV czy lepiej odpuścić tą firmę?

Interesant

Dzień dobry. Jak z stanowiskiem na operatora CNC tokarki? Zarobki lepsze niż na Hucie Katowice?

Allah

Nie polecam działu zb4 czyli byłego ecostilu wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk liczą się tylko tony a jak nie zrobisz to pany majstry chodzą posrani tam żeby było dobrze to cmc powinno się postarać o zmiany kadrowe bo panowie to żyją jeszcze czasami ecostilu i zacząć od pana kierownika i całą resztę wtedy ten wydział by normalnie działał nie przedłużają umów nie powiedzą wcześniej żeby pracy sobie szukać tylko z dnia na dzień wypad i zostajesz na lodzie także nie polecam nikomu tego działu i panowie pewnie jeszcze nie jedna osoba poleci a kadry powinny się wziąść za ten dzial bo to naprawdę jest porażka

Mobi
@Allah

Zgadzam się z kolegą porażka i nic więcej nie polecam nikomu nie pozwalają przejść na inny wydział tylko trzeba się pracownika pozbyć porażka

Kasa zero.

Brak wczasów po gruszą , pieniędzy na Święta zero tylko premie które wszystkie zniknęły. Inne firmy to mają. Ta praca staje się tutaj coraz bardziej mało atrakcyjna

@Kasa zero.

Jak to brak wczasów pod grusza, przecież Ci wypłacają kasę po odbytym urlopie ?

Aleksandra
@Kasa zero.

No a wcześniej płacili takie dodatki? Czemu te premie zniknęły, jakie to wcześniej były kwoty?

Irena
@Kasa zero.

Hm, to jak nie ma takich benefitów, to co trzyma tu pracowników, że nadal pracują? Czy kasa, w sensie pensja, jest taka fajna, że dla nie warto? Czy jeszcze z innych powodów warto tu pracować? Macie info o tym?

rob-ot
@Irena

większość ze wsi roboty na wsi nie ma więc siedzą w hucie

bil
@Mar

tak za dwie zmiany dostałem 60 zł

Ad
@rob-ot

Dokładnie jak piszesz. Gmina Kroczyce , Pilica , Ogrodzieniec , Szczekociny a z Zawiercia muszą do Dąbrowy Górniczej. W Ogrodzieńcu mieszkańcy gminy mają bezpłatne wejściówki na Krępę , zamek a Zawiercie tylko każdy ma za miejsce pracy. Pierwszeństwo powinni mieć mieszkańcy Gminy Zawiercie do pracy w hucie i innych bo tutaj jest ten zakład.

Walcownik
@Ad

Idąc twoim tokiem myślenia to pierwszestwo powinni mieć Amerykanie, bo przecież to Amerykanska firma.

@Ad

Idąc dalej twoim tokiem myślenia to mieszkańcy Zawiercia powinni mieć pierwszeństwo w sklepach w Zawierciu bo przecież są z Zawiercia. Przyjęcia do pracy powinny być na podstawie uprawnień i umiejętności a nie miejsca zamieszkania.

Dnio

Ale to nie było 1200 złoty podwyżki od września

@Dnio

Możesz doprecyzować? Nie było 1200 złotych podwyżki od września? To miała taka być?

Dnio

Tak słyszałem od znajomych którzy tam pracuja zw co roku we wrześniu podwyżka a tym razem 1200 brutto Choć zawsze była po 100 brutto

Dokładnie jak można naprzyjmować ludzi i po pół roku nie przedłużać umow co to za firma totalne (usunięte przez administratora)chyba u pruwaciarza jest lepiej

Cienko

Niedługo Grudzień i Święta. W dużych firmach pracownicy dostają kasę lub karty , bony itp. Tutaj były te niby premie. Jedne zabrali całkowicie a drugie nie wiadomo kiedy wrócą i jakie. Zostały gołe pensje i kaszanka , piwo na hutnika za ok.50 zł. bo w hurcie więcej to chyba warte nie jest na osobę. Teraz najważniejsze w CMC jest nowe logo i na to trzeba wydać kasę. Kryzysu jakoś tu nie widać tylko ludzi się strzyże. Kilka lat temu wyplata była coś warta a teraz szału nie ma przez inflację.

Szkoda ze do tego zakładu liczą się tylko znajomości. Mam wieloletnie doświadczenie,jestem poukładaną osobą a dojeżdżać muszę do pracy 60km bo na cmc musiałabym miec znajomości zeby mnie przyjęli a jak słyszę ze przyjmują bez kursów żadnych bez doświadczenia jeszcze takie co mają kilkanaście lat do emerytury i w życiu pracy nie znali albo alkoholiczki bo mają' chody' to aż się przykro człowiekowi robi. Potem się dziwią ze co drugi na L4 i nie ma kto robić jak takich ludzi mają.

Kkkk
@Ania

Nie zawsze liczą się znajomości ja nie mam znajomości i pracuje człowiek z ulicy patrz na ogłoszenia i składaj liczy się spryt do pracy i podejście do ludzi ale trzeba być twardym

@Ania

Też dostałem się 2 lata temu nie znając nikogo.

Znaj

Witsm. Chciałam zapytać o pracę planisty. Czy wymagany jest język oraz jakie warunki ?

Cichy Dajec

Premia kwartalna 0% Firma marzeń ♥!!!!!!!!!!!!

Mari
@Cichy Dajec

Wiecie, czy ta premia kwartalna to zawsze była, czy to pierwszy raz, kiedy jej nie ma? I jak normalnie jest taka premia, to ile wynosi? Może dzięki temu premia roczna będzie większa, po prostu zapłacą raz a dobrze??

Wiesiu
@Mari

Jaka premia roczna ? Nigdy nie było nic takiego więc nie pleć bzdur

Bambuko

Taki mają plan. Premia kwartalna 0% i o tyle samo powiększona będzie stawka. Czego nie rozumiesz.

Sabrina

Jest tam jakaś kobieta pracująca jako automatyk strzępiarki? Szukam pracy raczej typowo fizycznej, bo tak zawsze robiłam, a tu było ogłoszenie kiedyś. Tylko nie wiem, czy temu akurat podoła kobieta?

Orjetalny
@Sabrina

Kobiety nie ma. Ale jak masz w głowie dużo to dasz radę. Liczy się wiedza i co potrafisz

Cichy Dajec

Nie polecam CMC a w szczególności działu Ekostil Jedno wielkie nie porozumienie Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Walcownik
@Cichy Dajec

Jak to (usunięte przez administratora)? Przychodzisz do pracy i nie chcesz pracować, czy każą ci robic ponad to co masz w umowie?

@Walcownik

Każdy dobrze wie że trzeba robić więcej niż norma i nikogo nie interesuje że się nie da Inaczej kierownik jest nie zadowolony Teraz jeszcze bez premi to tym bardziej straciło rację bytu, do końca umowy i (usunięte przez administratora)

Covid
@Cichy Dajec

Nie polecam również dość że (usunięte przez administratora) 0 jakich kolwiek odwiewów każdy pracuje w tym kurzu jak (usunięte przez administratora) Latem kiedy temperatury sięgają ponad 30 stopni a już nie pow jak jest goretszej na hali panuje ponad 50 stopni i (usunięte przez administratora) każdego to interesuje że jest ciepło Wiatraków nie dadzą bo pył do oczów wpadnie to na (usunięte przez administratora) pracujemy w okularach??? Kierownictwo SB siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu a my jesteśmy gorzej niż (usunięte przez administratora) bo nawet (usunięte przez administratora) ma jakieś prawa a my zwykli pracownicy zero Liczy się norma a premi 0% Kasy nie ma na premie? To skąd kierownictwo stać na auta jakie mają?

Tersu

Proszę o informację dotyczącą warunków pracy, wynagrodzenia itd. w oddziale w Katowicach i stanowisku kierowcy c+e. Ktoś może się wypowiedzieć w tej kwestii, z góry dziękuję

Janusz
@Tersu

Stawke podadzą dopiero przy podpisaniu umowy wczesniej nie masz sie co ludzic ze usłyszysz jakies konkrety. A o warunkach beda opowiadać jak tam cudownie nie jest :)

Malwa
@Janusz

Ale jeszcze przed podpisaniem, prawda? Czemu wcześniej nikt nie może znać za ile ma przyjść do pracy, to jakaś tajemnica?

Dwarf
@Janusz

Ciekawe, ja wiedziałem o stawce i warunkach zatrudnienia na 3 miesiące przed podpisaniem umowy, czyli zanim złożyłem wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy. Kwestia chęci zadania takich pytań.

Czy dostaliscie juz aneksy do umowy z podwyzka? Ile wyniosla?

malik

Przez brak premii czy tam obniżenie do 8% zarobki wróciły gdzieś do poziomu sprzed 3-4 lat?

@@@
@malik

Trzy lata temu przy tamtym brutto było mnie na więcej stać niż teraz, przy teoretycznie wyższym brutto teraz a zanim wejdą te podwyżki od września tego roku to ceny za towary i usługi zdążą się zmienić parę razy tak że nie odczujemy tych podwyżek. Robią z nami co chcą.

PO

Tak, i wrócić do umów śmieciowych i agencyjnych, gdzie połowa hutników była zatrudniona.

Witam, Czy jest tutaj może ktoś pracujący w działach konstrukcyjnych? Chce poznać Wasze opinie o pracy, atmosferze, premiach, kontakcie z przełożonymi?

Zostaw merytoryczną opinię o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu