Opinie o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu w Zawiercie

Wieczny kandydat

Ponad 20 lat ubiegania sie o prace pomimo iz przedstawialem dokumentache elektryka hutniczego po szkole hutniczej, w tym skorumpowanym (usunięte przez administratora) przyjaciol wzajemnie sie wspierajacych.. Dla obcego z ulicy tam pracy nie ma.. Sa i tacy ktorych wyksztalcenie nie ma nic wspolnego z hutnictwem a praktyki tez nie mieli..i prace dostali.. Bez szczegolow jak. Po ponad 20 latach skladania podan ktore ladowaly w koszu za kazdym razem dalem sobie spokoj. Mam swoja opinie na temat towarzystwa ktore obdarowywuje sie stanowiskami pracy. Dla naiwnych to niepolecam.. Szkoda marnowania czasu..

Lub
@Wieczny kandydat

Prawda w 100%. Niektóre elementy co się zatrudniły to pewnie nigdzie by normalnej pracy nie znalazły gdyby nie znajomości. Na szkoleniach ładnie gadają o bhp o zasadach , etyce a w praktyce jest zupełnie inaczej. Doczepią się o okulary , sweter , podkoszulkę nawet jak nie masz kontaktu z gorącym czy z maszynami , że na drabinę wszedłeś bez zabezpieczeń a po suwnicach (remonty , naprawy) czy dachach latają bez niczego i jest OK. Zgłoś problem to jesteś zły i czego ty człowieku chcesz. Wszystko ładnie tu wygląda w gadce i na papierze. I jak pisali tutaj pieniądze nie zawsze idą w parze z tym co robisz bo robisz dużo mało zarobisz , robisz mało dużo zarobisz.

Były Pracownik

Ludzie omijajcie dział zb4 były ecostil jestem kolejną osoba którą zablokowali całkowicie przejście na inny dział nie rozumie kierownika P.P utrudnia wszystkim przejścia powinno cmc się tym zająć jestem kolejną osoba bez pracy nie ma żadne możliwej kariery aby się rozwijać w cmc i w ostatnim momencie wypad tak Jak P.P powinni na zbity pysk wypierniczyc albo podwinąć rękawy i niech się wykaże jak on zrobi 60 ton i żeby ktoś po nim jechał jak po dzikiej(usunięte przez administratora)tego mu życzę ja i moi koledzy których tam samo potraktował

Yxm
@Były Pracownik

Problem blokowania nie jest tylko na tym wydziale z tego co wiem.

Ciekawy
@Były Pracownik

Też tam robiłem. Dąbrowa to jedna wielka (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)8 h z jedną przerwą. Na krążkach normy z kosmosu. Ledwo idzie wyrobić. Tragedia za taką kasę biegać w robocie.

Yxm

No jak po znajomościach to nie ma problemu gorzej jak ich nie masz to wyjście tylko jedno rezygnacja z pracy.

To u kogo najlepiej mieć plecy? Wtedy dostaje się posadę mimo braku odpowiednich kwalifikacji? Na jakie stanowiska w ogóle jest możliwe to przejście, bo zastanawiam się czy wtedy o dużo zmienia się pensja.

Szukacz

Ile się zarobi na strzępiarce? Co to za robota ? Podobno do cmc trudno się dostać ,(usunięte przez administratora)

laik

też się chciałem przenieś z inne7go wydziału na inny i co ty zapomnij musiałem zrezygnować z pracy ale są przypadki że się pracownicy przenoszą bo mają plecy na hucie jawna dyskryminacja tych co nie maja znajomości ale dla pani Barbary dyrektor personalnej HR liczy się wnętrze hahahahhahahahahahahhahahahhahahahha

Gonzo

(usunięte przez administratora) Podam taki przykład na zmianach rannych i popołudniowych nawet nie ma za bardzo gdzie siąść i zjeść bo ludzi dużo a on pozamykał kontenery stołówkowe co były używane podczas pandemii dlaczego???(usunięte przez administratora)ludzie będą siedzieć za długo a może pójdą spać kto wie (usunięte przez administratora).Na kontenerach napisał sala narad (usunięte przez administratora)

radca
@Gonzo

Interpretacja art. 22 punkt 2 kodeksu pracy. Zgodnie z paragrafem drugim wspomnianego przepisu, co do zasady, monitorowanie na terenie zakładu pracy pomieszczeń takich jak pomieszczenia sanitarne, szatnie, stołówki, palarnie oraz pomieszczenia udostępnione zakładowej organizacji związkowej jest zabronione. Wyjątkiem od tej zasady jest instalacja kamer wizyjnych m.in. w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony ich mienia.

Gonzo
@radca

Widocznie nie dotyczy to strzępiarki.U nas na stołówce kamera już jest od kilku dobrych lat .I każdy ma to w głębokim poważaniu związki BHP czy zarząd tak sobie terrorysta z Blanowic wymyślił i tak jest .Najwyżej będzie cyganił że to nie on tylko Baśka mu kazała bo zawsze tak mówi. Niby tłumaczyli się tym że to nie stołówka bo są tam dwa biurka gdzie siedziała planistka kiedyś a teraz tam mistrzowie mają swoje komputery ale to chyba wtedy kamera powinna patrzeć na tamte stanowiska czy chłop nie zasłabł albo co ale kamera patrzy na ludzi przebywających na stołówce. Tak ma cmc w poszanowaniu prawa pracowników.Więc moje pytanie gdzie w takim razie jest stołówka??!.Może ktoś z cmc odpowie bo terrorysta to chyba nie odpowie

Rodzina

Kiedyś zabroniono pracować na jednej zmianie czy brygadzie krewnym. Znam przypadki że dwoje czy troje z jednej miejscowości musiało dojeżdżać każdy osobno bo ich rozrzucono po różnych brygadach żeby nie było jak to powiedziano np. kombinacji. A są przypadki że bezpośrednim przełożonym jest Tata , Wujek , Szwagier , Teściu itd. Czy to jest zgodne z zasadami CMC ? Tutaj nie ma problemu ? Widać to w rozdziale prac. Jedni latać tu i tam a drudzy są nietykalni.

Aplikowałeś do firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zniesmaczony

Czy ktoś powie coś więcej co słychać w Dąbrowie ?? Byłem na rozmowie i zastanawiam się czy tam podjąć pracę. Jaka atmosfera? Czy kierownikami idzie się dogadac jak człowiek z człowiekiem? Po rozmowie mam nie najlepsze zdanie.

młody
@Zniesmaczony

zapytaj się jak potraktowali ludzi w DG i na Zawierciu przed świętami na siatkach

@młody

A co się stało ? Z tego co słyszałem to że bardzo obcięli premie kwartale itp. I to też jedna z rzeczy która wpływa na to że po rozmowie narazie się wstrzymuje i zastanawiam nad pracą w tym miejscu.

Roger
@Zniesmaczony

Nie przedłużyli umów z tego co mi wiadomo przed świętami ludziom

@Roger

Czyli na hucie możesz robić za 3 a i tak nie przedłuża Ci umowy. Fajnie bardzo fajnie. Dużo takich osób było na DG? Może dlatego mnie proponowali tam pracę.

@Roger

Umowa jak się komuś kończyła przed świętami a często do niego pan lekarz dzwonił że ma dla niego zaległe l4 to co się dziwić kto będzie trzymał pracownika który w pół roku 4 razy chorował

Były przygotowywacz produkcji.

Pracowałem za tzw. "rozdzielcę" wsadu na Walcowni. Robota jak się patrzy z boku to niby dobra ale w rzeczywistości musisz całą dniówkę albo zasuwać na suwnicy , ładować do pieca , przyjmować w tym czasie też wsad , pilnować żeby nie poszło coś innego niż ma iść do pieca a do tego jak jesteś na "dole" zaplanować całą produkcję , sprawdzić czy wszystko jest , nerwów czasem stracisz tyle za dniówkę co inny za 3 miesiące i za tą pracę 3 chyba najniższa w hucie możliwa grupa zaszeregowania. Jeszcze kazali chodzić drukować metki i rozładowywać wagony jak jeszcze przychodził wsad z zewnątrz. Pracy nie brakowało. Obiecywali 4 grupę i na tym się skończyło. Niech sobie sami robią za te pieniądze. Powodzenia. Powinni jeszcze otworzyć kilka takich zakładów jak ten np. Elemental.

@Były przygotowywacz produkcji.

ile zarabiałeś?

Zasady

Tak. Znam ludzi po Technikum z uprawnieniami na różne sprzęty co złożyli CV kilka razy i zero odzewu a znam też takich co liczyć dobrze nie umieją ,w robocie też nie są orłami i ich przyjęli. Więc jakie zasady rekrutacji tu obowiązują to sobie pomyśl sam ?

Jeszcze jest chwila na aplikację podczas rekrutacji na posadę specjalista ds. systemu zarządzania jakością i certyfikacji. Firma napisała, że praca jest od zaraz. I ciekawi mnie, czy zanim podpisze się właściwą umowę, aby pracownik zwalniając się ze starej pracy, miał pewność zatrudnienia, to podpisywana jest umowa intencyjna?

Niki

Tak podpisujesz list intencyjny w którym jest zawarta stawka system zmianowy i od jakiegoś dnia zaczynasz pracę

Jak wygląda praca i klimat w cm?

Brygadzista
@Kandydat

Patrząc obiektywnie na to co się dzieje w firmie,jest ŹLE. Godziwych pieniędzy dla pracownikow nie ma ,premii nie ma,za to na siatkarzy ,na nowe samochody ,na remont „rozlatującego „się Pentagonu worek pieniędzy .Ta Firma schodzi na (usunięte przez administratora).

@Kandydat

Praca i klimat w CMC jest(usunięte przez administratora) , ludzie mają (usunięte przez administratora) ale wobec siebie są w porządku, jak tak dalej pójdzie to się pozwalniaja, bo za taką kasę takiej ciężkiej roboty na elektro, walcowni czy strzepiarce nie będą robić.

Karolka

Teraz w grudniu mieli ją wypłacać? Ile wynosi taka premia i czy jest równa dla wszystkich pracowników? Co zwykle mieliście w tych paczkach np. w zeszłym roku? One są dla dzieci pracowników czy dla samych zatrudnionych?

Mar

Powiem tak. Pracuję w CMC już jakiś czas i wiem jak to wszystko wygląda. Ale strona GoWork nie jest stroną zamkniętą dla CMC, tylko służy ona pracownikom, byłym pracownikom, klientom oraz kandydatom na pracowników. Sam szukając pracy posiłkowałem się opiniami na temat zakładu na temat firmy tej czy innej właśnie na tej stronie. Może to odczytać każdy z zewnątrz. Widziałem nawet komentarze kierowców ciężarówek odbierających stal. Więc tego typu odpowiedzi "nie pracujesz tu to co cię to obchodzi" świadczy tylko o kulturze pracowników tam zatrudnionych. Pomyśl bo może kiedyś ty będziesz szukał pracy w tej czy innej firmie.

Ach.

Kiedyś byłem o pracę w Hucie Katowice przez pośrednika chyba nazywała się ta firma ABC. Na dzień dobry a było nas troje czy czworo dostaliśmy zadania z psychotestów i zanim z nami wogóle zaczęto rozmowę jednemu po sprawdzeniu wyników testu podziękowano za przybycie na dzień dobry. Tutaj nie wiem jak niektóre jednostki przechodzą rekrutację ale tam by odpadli na wejściu do biura. Tutaj wystarczy niestety Tata , teściu , mama , teściowa , brat , siostra , wujek , ciocia , piłkarz i pracujesz. Możesz być dobry ale i tak pierwszeństwo mają znajomi. To widać i nikt temu nie zaprzeczy.

Ci co pracują powyżej 3 m , nie muszą robić psychotestow, i tyle w temacie

mieszkaniec

mam pytanie ile wieś-niaków pracuje po znajomościach na hucie a ile os z Zawiercia ?

Pastor.
@mieszkaniec

Po co zaraz taką nienawiść każdy chce pracować . Przecież praca pozostanie a my i tak kiedyś umrzemy. Człowieku wyluzuj. A ilu zawiercian pracuję w Myszkowie i nikt z tego powodu nie płacze .

Damian
@mieszkaniec

A co z tego że ktoś pracuje po znajomości? Boli Cię to?

Robert
@mieszkaniec

Widocznie wieśniaki nadają się dużo bardziej do pracy niż niektórzy inteligenci z metropoli Zawiercie , którzy wynosząc śmieci w czasie dniówki do kosza po jej skończeniu są bardzo zmęczeni!!!!!!

Mirka do mieszkanca
@mieszkaniec

Ty mieszczuchu przyjdziesz, z pracy i leżysz jak kolek.a ci wieśniacy jak ich nazywasz muszą dalej (usunięte przez administratora) żebyś mógł rano zjeść chleb.Z ciebie jest jednak straszny osioł.

StaloNe
@Mirka do mieszkanca

Mirka. To nie w tą stronę trzeba rozumować. Skąd wiesz co i gdzie kto robi i dlaczego jeśli mieszka w mieście to od razu "leży jak kołek" po pracy w twoim mniemaniu? W mieście ludzie nie tylko mieszkają w blokach, też mają swoje domy i jak wiadomo, przy domu i rodzinie zawsze jest robota. Z moich obserwacji na wydziale wynika że ci tak zwani "wieśniacy" znają się na robocie w przemyśle ciężkim czasami lepiej od tych "mieszczuchów", OK . Trzeba tylko rozróżnić "wieśniaka" czyli człowieka mieszkającego na wsi od rolnika, który mieszka na wsi i jeszcze dupi przed robotą czy po niej w polu, w chlewie itp. Ten pierwszy przychodzi do roboty i daje z siebie wszystko, a drugi (jak na rolnika przystało, wiecznie pokrzywdzony) przychodzi do pracy odpocząć i pościemniać, bo albo jest umęczony na popołudniówce po porannym wyrzucaniu (usunięte przez administratora) albo oszczędza siły na rance, bo popołudniu trzeba łapać za motykę i kopać kartofle w upale. Z dwojga obojga oczywiście wiadomo, który jest bardziej produktywny. Nie szufladkujmy więc ludzi, bo "każdy Pan ma swój kram", a ile ludzi, tyle charakterów i obowiązków.

Joanna
@mieszkaniec

W dziale, w którym ja pracowałam wszyscy

@StaloNe

To tacy mieszczuchy ludzi szufladkują. Jak gadanie kto głosował na (usunięte przez administratora) to mówiące że wieś a teraz nagle widzisz różnicę rolnika od mieszkańca wsi. W w twoim porównaniu raczej odwróć rolę. Bo pracowałem w kilku firmach i w każdej ( łącznie z tą tutaj) każdy mnie musiał hamować żebym za dużo nie robił. Żeby normy nie dźwigali, żeby nie widzieli że się da. Maszyny wysprzątane i każdy mi mówi po co tak pucuje. Dopiero tu ludzie "szanują" se robotę. Człowiek z roli decydując się iść do pracy to znaczy że jej potrzebuje da z siebie jak najwięcej, bo nie straszna mu ciężka praca, brud czy upał. A ja ciągle słyszę że temu zimno a tamtemu gorąco albo że znów trzeba do pracy.

Kazik
@mieszkaniec

Są i tacy że awans dostali przynosząc gęsi i kaczki jest taki jeden nawet i pracuje na CMC siatki były ecosteel można? Oczywiście ,źe można i się da !!

Haha
@mieszkaniec

Z Zawiercia sezonowo. Celowo biorą alkoholików żeby potem gadać ze nei ma wartościowych pracowników. Zostają ci ci kury, świnie i inne rzeczy soinworujs6

on
@mieszkaniec

ty jesteś wieśniakiem ze wsi, burakiem, więc w Zawierciu nie mieszkasz a tym bardziej znajomości w hucie nie masz, bo jesteś wieśniakiem, dlatego w niej nie pracujesz!

Grzes

Widzisz kolego ,czas Ci odpowiedział wystarczy spojrzeć na buźki 57do 11

mieszkaniec
@Grzes

Gdyby nie huta to wieś nie miała by pracy taka prawda

Mar

Bardzo ciekawa odpowiedź. Jakoś mi nic nikt nie dał a dom buduje....co dziwniejsze zatrudniając się nie znałem nikogo. Nawet nie było się kogo zapytać jakie stawki są na wydziałach żeby wiedzieć co powiedzieć na rozmowie o pracę przy magicznym pytaniu o oczekiwania finansowe.

rośnie konkurencja

https://dziennikzachodni.pl/w-zawierciu-planuja-budowe-huty-miedzi-i-metali-szlachetnych-za-400-mln-zlotych-poznaj-szczegoly-inwestycji/ar/c1-18040143 Grupa Elemental Holding planuję budowę huty miedzi i metali szlachetnych w Zawierciu za 400 mln złotych

Nicky
@rośnie konkurencja

@rośnie konkurencja. Krążą plotki że sporo ludzi w hucie złożyło wypowiedzenia i że właśnie tam ma wielu iść pracować. Czy to rzeczywiście prawda to się wkrótce pewnie przekonamy. Plotki w firmie mówią o minimum 150 osobach. Nikt tego oficjalnie nie potwierdza ani nikt nie zaprzecza ale dużo osób o tym głośno mówi. W hucie dobre czasy już niestety za nami. Są oczywiście takie stanowiska że za nic nie robienie zarabiają podobnie jak ci co zapylają na produkcji całą dniówkę. Ci co pracują po 25 - 30 i więcej lat gdzie teraz pójdą i będą już tu siedzieć. Młodzi za te pieniądze bez premii nie chcą tutaj tak chętnie robić świątek-piątek.

Walcownik
@Nicky

Na jakim wydziale są tę stanowiska co się nic nie robi?

Januszek

Myślę Albo Elemental albo CMC Slyszalem od wielu pracowników ze na Stalowni są miejsca ale jest duży rygor i (usunięte przez administratora) od strony Kierowniczej i wyżej. A o Elemental jakieś Opinie macie..??

maniek
@Januszek

z tego co widziałem to Elemental na start daje 7000-8000 tyś stawkę pewnie brutto także jak na Zawiercie

Nie polecam nikomu tej firmy!!!!zero premii dla fizycznych pracowników,obiecują tylko w ogloszeniach o pracę,same zakazy,przywileji żadnych,pracować trzeba pod presją na 4 brygady,weekendy i święta,za marne pieniądze!!

Walec

No panowie już wpłynęła kwartalna zapomoga wstydzili by się.No ale piknik będzie trza się cieszyć i święta wolne pan prezes tak serdecznie życzy ''liczy się wnętrze '' hehe

Tader
@Walec

Takie premie to lepiej żeby już nie dawali. Jestem za włączeniem jej do stawki.

Nicc
@Walec

Jałmużna wpadła, piknik na pokaz, masakra. Ludzie polecą i będą się cieszyć. Co innego jak ktoś ma dzieci to chociaż one będą miały zabawę.

NIK
@Tader

Czy to była ostatnia premia kwartalna ?

Pracownik kk

(usunięte przez administratora) wszystkich z premia firma zarabia kokosy a pracowników (usunięte przez administratora) kierownictwo też dostało dobre premie ale frajerom robolom głupoty się wmawia

ile obecne wynosi?

Nicc
@mikk

To zależy od twojego brutto, jedni dostali osiemset, inni tysiąc, inni jeszcze mniej lub więcej.

@Nicc

a premia swiąteczna?

Wiesiu
@mikk

Zrozum to, że tu nie ma czegoś takiego jak premia świąteczna.

A macie wolne w Dzień Hutnika, czy to tak nie działa? I nie licząc premii kwartalnych, czy tych 300 zł z okazji święta zawodowego, to ile się zarabia na co dzień?

Wiesiu
@Marcin

Z okazji święta zawodowego ma być impreza, pójdzie ten komu wypada wolne z grafiku bo tu jest czterobrygadówka więc się pracuje świątek piątek i w niedzielę. Pensje są różne, zależy od stanowiska. Aplikuj to się dowiesz.

B29

Potwierdzam , obiecanki i nic więcej, a związki zamiast walczyć o załogę , wchodzą w (usunięte przez administratora) pracodawcy, żeby związkowcom rodziny nie zwolnili , albo związkowcy mający firmy nie dostaną zleceń na terenie cmc

@Wiesiu

A kiedy ta impreza zawsze jest? Ci pracownicy, którzy ze względu na zmianę nie mogą wziąć udział w imprezie, mają jakoś to wynagrodzone, jakaś premia czy coś? W miesiącu pracuje się na każdej zmianie? Ile wcześnie jest układany grafik na następny miesiąc?

Art

Cześć, chciałem wysłać CV do CMC, słyszałem że są bardzo dobre warunki płacowe( co kwartał premia ponad 3 tys. ). Czy nadal otrzymujecie premie kwartalne? Czy opłaca się aplikować ?

Andzia

Nie opłaca się aplikować czy nie ma już premii, bo to spora różnica? Jeśli faktycznie nie ma już premii to z jakiego powodu zostały zabrane, wiesz coś? Jest coś innego, dlaczego nie polecasz tu pracy? Oczywiście poza czynnikami finansowymi?

Art

A ta premie kwartalna to zabrali na stałe czy teraz nie ma ?

@Art

Premia kwartalnych narazie nie ma, ponieważ nie ma takiej ilości zamówień. Liczmy, że po nowym roku wszystko wróci do normy.

Nadzieja matką głupich. Były premie półroczne STAŁE przed wakacjami i przed świętami. To je zabrali dając 100 zł. rekompensaty miesięcznie oczywiście Brutto. Teraz "z serca" dali 1000 brutto tj. ok. 700 na rękę. Jak były duże zyski gdy stal była bardzo droga to pracownicy nic Extra nie dostali , teraz słabiej i też nie dostają. Rzucili ochłap i niech się robole cieszą. 1000 to powinno być Netto. Ogólnie jak obserwuję atmosfera robi się coraz gorsza w pracy w tej firmie. Jak kto chce ale warto się zastanowić bo są ludzie od roboty i od udawania że się robi.

Medal, ale nawet nie z brązu

Teraz dadzą na święta medal, pamiątkowy. Żeby każdy pamiętał, kiedy w cmc skończyły się premie, a co za tym idzie, godziwe pieniądze. Chcesz? To chętnie ci oddam ten medal. Smacznego.

Francja Elegancja
@Medal, ale nawet nie z brązu

Również oddam ci medal Dobrze ze w Zawierciu pojawia się takie coś jak Elemental Huta urosła bardzo, prezesi (usunięte przez administratora) cieszą że myślą że Huta is the beast A prawda jest taka że jest coraz gorzej xddd pieniędzy nie ma bo pieniądze trzeba wydawać na bezmyślne rzeczy kosztem ludzi (Remont Pentagonu) bo to jest wizytówka firmy nie ludzie Ale taki Prezes myśli że dalej jest 100 pracowników na każdego miejsce i bd można wybierać A prawda jest taka że przyszłość jest w ludziach młodych A założę się że z roku na rok bd ich przychodzić coraz mniej A ten medal nie wiem który (usunięte przez administratora) wpadł na ten pomysł ale serio by se darowali

Hutnik

Z zamówieniami nie ma tragedii. Górka z ceną za stał się skończyła i zjazd do rzeczywistości szefów zabolał, a najłatwiej odbić sobie to na pracownikach...

Janusz
@Art

Premii takiej nie było od roku

Dwr

Opłaca się aplikuj

Art

Już znalazłem pracę w Dąbrowie też na hucie. Na pewno z czasem sytuacja wam się poprawi. Wszędzie stawki idą do góry. Wszędzie się teraz zarobi 5tys. na ręke, nie martwcie sie. Pozdrawiam

B 29

Tyle lat pracy, za marne pieniądze. Firma godna pogardy , (usunięte przez administratora)na każdym wydziale, (usunięte przez administratora)i dziadostwo. Szczególnie na walcowniach u pana władcy dyrektora B. Na kierowników poszczególnych działów wsadził ludzi niekompetentnych , nie znających się na pracy . Pieniądze w cmc już się skończyły . Ludzie młodzi powinni omijać ten zakład.

Tak
@B 29

A na jakiej podstawie prawnej każą brać urlopy skoro czas jest do 30 września ? Nie mówię o całym ale np.10 dni. Jak spojrzysz na nazwiska to często synowie , córki , zięcie itd... Kompetencji często brak ale ...

Edek
@Tak

Ale w regulaminie pisze że nie może być zależności rodzinnych, ja się zastanawiam że skoro jest to amerykańska firma czy nie można tam wysłać zawiadomienia co się tutaj wyprawia np (usunięte przez administratora)itp

Super

Super Kiedy bd tak ogólnie wypłacona ta premia??

Walcownik
@Super

Najprawdopodobniej do piątku, jeśli się nie uda to do końca roku.

Dąbrowa

Witam. Jak tam w Dąbrowie ? Dalej taka lipa ? Z kasą widzę też nie najlepiej ? Premie już wszystkie zabrali ?

Janusz bryg

Premi nie było od roku kwartalne tok temu też zabrana i wrzucona w stawkę premia półroczna.. Noi co nie zapowiada się żeby była ta premia w najbliższym czasie.. Na 20 lecie CMCdali ochłapy 600 zł po roku przerwy Robi się tu Virtu....

Xyz
@Janusz bryg

Ciekawe czy to prawda że sporo ludzi złożyło wypowiedzenia z pracy ? Takie plotki krążą. Wcale bym się nie zdziwił. Dobrze to już tutaj było. Na święta też nic się nie zapowiada bo już by było a te 680 to było podobno z okazji 20 lecia CMC w Polsce. Zostaly gołe wypłaty.

20 lecie

Zamiast tych monet by dali lepiej ludziom fajne kalendarze z okazji jubileuszu.

Zostaw merytoryczną opinię o CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.

CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu