Odlewnia "Cema-Mystal"

Myszków

Opinie o Odlewnia "Cema-Mystal"

majean

muniek, szczerze to bym sięnie spodziewał. każdy w przedsiębiorstwie zna swoje miejsce i raczej nie ma szasnu awansu. Powiedzcie mi lepiej czy firam daje pracownikom jakieś dodatki motywacyjne do pensji albo benefity / zniżki / cokolwiek ? będę wdzięczny za info.

osioł

to co jest napisane to tylko czubek góry lodowej,po prostu niektórzy mają lepiej jak reszta.

haha

zgadzam się z tym w 100%

nick

to prawda pracowałem tam to wiem,poza tym to zakład kolesi znajomości to podstawa,

osioł

odradzam wszystkim 10 zł na godzine WYZYSK CAŁKOWITY lepiej buc czarnym

Zostaw opinię o Odlewnia "Cema-Mystal" - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia "Cema-Mystal"