Odlewnia Żeliwa S.A.

Zawiercie

Opinie o Odlewnia Żeliwa S.A.

formierz

Dajcie sobie spokój z taką pracą i za takie pieniądze . Ja teraz zarabiam 40 zł /h jako formierz odlewów żeliwnych. Jeśli chcecie porozmawiać na temat pracy i godnych warunków zarobkowych to zapraszam do kontaktu na priv. zwiadowca@onet.pl

lio

Tak związkowcy się tutaj wypowiadali ,a gdzie jesteście teraz ? Nikt z was nie widzi co się dzieje w zakładzie ?

taratak

1400 zl na reke...porazka.W tym miescie wszedzie tak podle placa.NIe oplaca sie robic w takich warunkach.Sprzataczka na dworcu centralnym w stolicy zarabia wiecej....trezba szukac pracy za granica..w tym miescie jest syf.zmowa pracodawcow zatrudniac ludzi za darmo. Jestem bardzo rozczarowany.

taratak

Nie bylo by tak zle gdyby nie przestarzaly sprzet na ktorym trzeba pracowac osobna kwestia pozostaje wyplata wynagrodzen.Co uwazam za skandaliczne..Zeby pracownik w dniu wyplaty o 14.30 jeszcze wlasnej kasy nie dostal na konto.TO JEST SKANDAL.Na zachodzie cos takiego jest nie dopomyslenia!!!!!! Nie dosc ze podle wynagrodzenie to jeszcze laskawcow trzeba prosic zeby wyplacili .Srodki powinny byc dostepne najpozniej rano a nie popoludniu jeszcze wlasnej kasy nie mozesz pobrac z konta.Zenada.

Iwona

@Banan czyli na miejsce osób, które idą na urlop firma będzie potrzebować tymczasowych pracowników? Kiedy w Odlewni Żeliwa rozpoczyna się sezon urlopowy?

Iwona

@Bananmożesz powiedzieć coś więcej na temat tego co obecnie dzieje się w firmie?

Banan
@Iwona 04.04.2017 10:14

Dziewczyny z KJ wybierają urlopy. Czeka 20 nowych wakatów :P. Ot polityka prezesa Jarosława.

Banan

No i po strajku pierwsze zwolnienia. Zlikwidowano KJ, 10 poszło ajci, już dostali wypowiedzenia.

M. Janosz wracaj......

WSZYSCY ALBO NIKT....PAMIETAJCIE,...

Zagubiona Owca

6 Stycznia strajk, z założenia 2 dni.

PXCLL

Dno

POM

Syf kiła i mogiła. Kierownictwo z nadania, nie ma pojęcia o swojej robocie. Koło 10 sty. referendum strajkowe, normalnie Kudłaty osiwieje ze szczęścia.

pok

Doświadczenie u nich zdobyte jest rzeczywiście dość cenne @wsed, a wypłata?

ocen

Jeżeli chodzi o te zarobki na prawie europejskim poziomie to chciałem powiedzieć ze prawie w tym przypadku robi bardzo duza roznice bo jak inaczej nazwac wynagrodzenie wysokosci 11,50 zł na godzine w tak ciezkich warunkach pracy. Dlatego dolanczam sie do pytania "lio"

lio

Wymień kwotę tego przyzwoitego poziomu europejskiego w tym zakładzie. Pracownicy też chcą się pośmiać.

Bengal

Pewnie ta (usunięte przez administratora) N. odebrała telefon. Normalka. Codzienne życie w zakładzie. Pozmieniali połowę załogi przez 3 lata i większość po znajomości. A szefowa kadr włazi prezesowi tak głęboko, że już światło tam nie sięga.

Dyla

Ja chciałam się dostac tam na praktyki i kiedy zadzwoniłam odebrała pewna pani i zapytała mnie po chamsku czego chce. Ja mówię czy jest możliwość odbycia bezpłatnych praktyk - potrzebne mi były na studnia. Zapytała mnie czy mam tu jakieś znajomości. Opowidziałam, że nie. Rozłączyła sie.

Tom

Czy ten truciciel zamilknie,kto pozwala na takie bezprawie

lorek

1200 złotych dublonów czyli mniej od sprzątaczki.

wacek

A co uważasz że nie po znajomości??dlaczego w dziale handlowym pracuje pani tzw.pomyłka która sadzi niesamowite błędy i jest niedorąbana jak kilo gwoździ?oczywiście protegowana z góry krórej nie można ruszyć bo to święta krowa.Ruda następna krowa i jej świta która leży u stóp prezesa jest nietykalna a pojęcia do roboty zero.Przerost formy nad treścią i tylko tyle.Oby upadek jej był bolesny.I rychły mam nadzieję.

lolo

odlewnia to jeden z tych zakładów co wszelkie gówna kryją w wewnątrz kto tam zapierniczł wie jak jest wszystko wyglada ładnie ale z zewnątrz natomiast po kilku dniach roboty człowiek ma poprostu ochote olać ten zakład kierowniczek wojtuś i jego przydupasy to cała szumowina nic więcej taka prawda

greg

Zarobki dno. Totalna jałmużna. Ludzie zatrudnieni po znajomosciach na stanowiskach o których nie maja pojęcia. Na stanowiskach wyższych ludzie bez znajomości obsługi komputera w XXI wieku. Ciągła nagonka medialna ,że podwyżki zaraz będą ( ta sama gadka od lat ). Jak ktoś już wcześniej tutaj napisał o przyjezdnych to niestety prawda. Pierwsi do pieniedzy ,a jak przyjdzie ktoś to czas średniowiecza wiesniak klęczy król mówi. Ręce opadają.

umieram ze śmiechu

Oj, oj nowakowa o jakim ty niebogo rozwoju piszesz:))))))))))))))))))))))

zosia

praca cały czas jest z tego co widze, w dodatku pojawiają się też nowe ogłoszenia teraz i to w dodatku z różnych działów, chyba warto aplikować, skoro firma się rozrasta - zastanawiam się konkretnie nad asystentką

Zbyszek

Chyba nic nie staneło, na stronie Odlewnia Żeliwa S.A. ma oferte pracy na stanowisko Technologa, czy jakas praca jest.

ktoś

witam ja pracowałem w odlewni i fakt nie jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale kto powiedział że tak musi być obecnie na rynku pracy jest lipa tak nie ma co wybrzydzać no ale każdy by wolał tylko narzekać ale robić nie ma komu (usunięte przez administratora) no ale puki co odlewnia nadal powoli sie podnosi i może jeszcze bendzie ok

JA

Niestety to prawda.W odlewni tylko szef ma rację,a kto mówi otwarcie co mu się nie podoba , co trzeba zmienić, albo że posunięcia dyrekcji to zmiana na gorsze ,nawet to udowadniając - nie ma tu czego szukać.I wcale nie chodzi o rady laików, tylko ludzi wykształconych i z dużo wiekszym stażem w tej branży niż Pan Prezes.W ocenie ogólnej - brak skali w dół.

inżynier

dostałam propozycję pracy w odlewni "na kierowniczym stanowisku" niestety po tym co zauważyłam odmówiłam.. nie może być dobrze w zakładzie w którym szef nie rozumie że doświadczeni pracownicy produkcji to podstawa firmy i należy sie im szacunek albo chociaż szczerość jak firma ma problemy.. jeśli ktoś ma problemy z wypłatami prosze poczytać o funduszu świadczeń gwarantowanych to często jedyna możliwość odzyskania zaległych wypłat kiedy komornik sobie nie radzi.

qwerty

Pewnmie prawda co piszecie. Byłem raz w tym zakładzie w sprawie pracy. Zrezygnowałem jak zobaczyłem, że na niektórych maszynach widać "klauzulę komorniczą" .

Mi sie tu podoba! Bez nazwisk ludzie tylko o was to swiadczy:) prezes super kadra super............. Grupa Kapitałowa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pszczoła-czy jakiś inny owad :)

Spoko ,swietna kompania , wspolpraca ,zrozumienie,harmonia. Dołącz do Nas.

mlody

Pełna zgoda z twoją opinią na temat tego zakładu

Gajowy

Być może kiedyś było lepiej, to już historia. Teraz rządza tu wysokiej klasy "fachowcy" wraz ze sforą swych wysko opłacanych informatorów. Dziadek Ernest przewraca się w grobie widząc jak w majestacie "prawa" marnuje się jego dorobek.Obecny właściciel będący GWARANTEM prowadzenia gospodarki rabunkowej i upodlenia pracowników jest zainteresowany jedynie kupnem nowych samolotów a nie troską o kondycję Odlewni.

Dziwne ,pracowalam tam kilka lat temu i wtedy premie byly po 1000 zl,a nawet wieksze. Bardzo dziwne.

Nastek

Pracuję tam juz pare lat. Generalnie wszystko prawda. Dodam jeszcze tylko, że gospodarka rabunkowa jest tam prowadzona. Inwestycje marginalne. Dojenie na maksa w warunkach pracy jak 100 lat temu.

Odlewnik - 2009-09-16 20:24:40 Banda rządzaca w odlewni!!! Zarobki dno!!! Łączniki sprowadzają z Chin a naszym wciskają kit że niema zamówień!!! (usunięte przez moderatora) Za dużo wiesniaków tam robi utrzymujących się z pola a mieszczuchy tyrają za 1200 w warunkach obozowych! Masz całkowitą racje ja też tam pracuje i tak jest,ludzie się boją odezwać,tu niema jedności za dużo wieśniaków.

opinia o pracodawcy

To co się dzieje w odlewni jest absurdalne,zwalnia się pracowników z długoletnim stażem pracy a na to miejsce przyjmuje się nowych z ulicy na umowę zlecenie.Najlepszym wybrykiem Zarządu jest podwyższenie wynagrodzeń dla kierowników o 800zł a pracownikom fizycznym nie wypłaca się od początku roku premii tłumacząc że musimy oszczędzać żeby przetrwać w czasach kryzysu.Fizole zarabiają tu po1000 lub1300 a kierownicy 3000zł.Trzeba się natyrać i nic nie wolno mówić bo cię zwolnią

Odlewnik

Banda rządzaca w odlewni!!! Zarobki dno!!! Łączniki sprowadzają z Chin a naszym wciskają kit że niema zamówień!!! (usunięte przez moderatora). Za dużo wiesniaków tam robi utrzymujących się z pola a mieszczuchy tyrają za 1200 w warunkach obozowych!

Zostaw opinię o Odlewnia Żeliwa S.A. - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Żeliwa S.A.