ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

Poraj

Opinie o ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z Was obecnie pracuje w ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.? Dostępne są nowe oferty pracy i opinia o aktualnej sytuacji w firmie byłaby pomocna dla osób chcących aplikować na dane ogłoszenia.

Adam
użytkownik zarejestrowany

To forum o pracodawcach czy forum odnośnie oleju, spalin itp? Może odwiedź stronie tvn turbo a nie tą... Chłopaki czy któryś z was pracował dla nich jako kierowca? Dajcie znać jak z kasą i umową. Pozdrawiam

Doom

Hej witajcie chcialem wam opowiedziec moja historje zwjazana z tom firma tez poszedlem w sprawie pracy zobaczylem samchody to sie przerazilem no ale cuz pojechalem z kierowca oczywiscie ja prowadzilem samochód i jak zobaczylem jakie luzy na kierownicy brak hamulcow olej wycieka nawed kierowca powiedzial nie uzywaj czesto hamulca bo olej wylatuje i chlapie na tarcze to musialem zadko hamowac bo inaczej hamucle by mi sie zapalily jednym slowem panowie samochody to maja wraki nie wiem jakim cudem one przechadza przeglad i pod wieczor prezes mnie sie pyta czy bede u niego pracowal a ja powiedzialem wie pan co jeszcze mi zycie mile jeszcze chcem zyc wiedz jak komus zalezy na wlasnym zdrowiu i zyciyu to kategorycznie odradzam pracowania tam chyba ze ktos jest kamikadze i lubi ryzyko

KIEROWCA Z DAWNYCH LAT
@Doom 30.05.2016, 10:08

GAMONIU JAKI OLEJ W HAMULCACH CIEZAROWEGO AUTA TAM JEST POWIETRZE NIE MA OLEJU WIDAC JAKI Z CIEBIE DRAJWER MOZE JESZCZE MAGNETO BYLO LUZNE A I DYNAMO MIALO LUZ NA KOLE

xXx

Firma na pewno nie dla tych co idą do pracy aby się (usunięte przez administratora) Nie ma tu miejsca dla leniuchów, cwaniaków i ,,paniuś" z biura. Tutaj bardzo często kobiety muszą mieć większe jaja niż przeciętny facet. Pracuje w tej firmie od kilku lat na różnych stanowiskach i nie mogę narzekać. Premie są- oczywiście jeśli ktoś na nie zasłuży. Sprzęt- to prawda mógłby być lepszy, ale co rok są jakieś inwestycje (w tamtym roku nowe sam. cięż., w tym nowe auta służbowe na oddziały) Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania- postaram się na nie odpowiedzieć. P.S. Nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja w grodzisku, ale polecam ten oddział ze względu na osoby tam pracujące.

siwix

ze swojego doświadczenia powiem że w tej firmie każdy pracownik oddziału skupu złomu z góry jest traktowany jak potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zarobki bieda, sprzęt hmm anioł stróż musi czuwać. Ogólnie mam wrażenie że ten skup złomu to przykrywka jakaś, kasę chyba robią na akcjach całego cognora.

babel

praca w takiej firmie jak zlomrex to nie praca a bardziej niewolnictwo 21 wieku,brak inwestycji w sprzet,maszyny i urzadzenia w stanie takim aby to sie krecilo-wszystko,glowne zadanie to zysk,zysk i wyzysk,o takich rzeczach jak podwyzki plac lub premia nalezy zapomniec,tylko co poniektorzy dostaja wieksze wynagrodzenie za zaslugi dla firmy

ktos tam

po pierwsze wyrolować pracownika!

Zdzich

Rosną w siłę i dobrze, lepiej u Polaka pracować niż u Francuza, Włocha czy Hiszpana, zarobki?.. mogło by być lepiej, ale nie ma tragedii.

kierowca

Zatrudnij sie zobaczymy jak długo będziesz chwalic. Nigdy wiecej moja noga nie przekroczy bramy złomrexu. to nie firma to porażka, pracownik jest tam nikim!! Za psie pieniądze!

siwix

W tym temacie akurat (usunięte przez administratora)nie mam zielonego pojęcia. Życzę tej firmie upadłośći, tylko ludzi szkoda.

siwix

Dokładnie tak jak baziu piszesz. Pracownicy zamiast podwyżek dostali obniżki. (usunięte przez administratora) Odpowiedzialność zwykłych pracowników za stan magazynu. (wszystkich uważają za złodziei) Konkurencja zmiata ich na każdym kroku. Dodatkowo pracowników mają za nic.

baziu

Sztuczkowski się przeinwestował do poki była koniunktura na złom szło mu rewelacyjnie po 2009 ostro w dół i nie ma szans na poprawe sytuacji jego majątek skurczył się prawie 3 razy teraz w firmie przewodnim tematem jest ciecie kosztów oszczędzają na wszystkim głownie na pensajch pracowniczych brak inwestycji w nowy sprzet stary się sypie nic nie remontują ogolnie padaka w lutym 2014 musi splacic akcjonariuszy jest to kwota przewyzszająca jego szacowany majątek szuka banku żeby mu zrolowal zadluzenie jak to sie skończy hmm zobaczymy

siwix

Potwierdzam że firma tonie. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie.

baziu

Statek zwany ZŁOMREX tonie! Kto może niech się ratuje:)

Nie czytam i nie akceptuję regulaminu

Pracowałem w tej firmie na oddziale w Olsztynie. Nie wiem do końca jak jest na innych oddziałach i w centrali (pewne jest jedno w każdej innej firmie jest lepiej) ale nikomu nie życzę pracy z kierowniczkiem (usunięte przez administratora). Ten człowiek ma za nic ludzi i jakiekolwiek przepisy, bezpieczeństwo, zdrowy rozsądek. Ma tak płytka wyobraźnię co daje się odczuć po krótkiej konwersacji z nim. Ogólnie firma bardzo dobrze prosperująca co niestety w żaden sposób nie przekłada się na zarobki i najgorsze, na stan techniczny taboru. Każdy pracownik jest tak mocno dołowany spadkami cen surowców na rynku że rodziny pracowników więcej dyskutują o cenach złomu (w obawie o pracę) niż sam właściciel całej firmy G! Atmosfera spie...na na maxa gdzie ten (usunięte przez administratora)się uchował? Na to pytanie na dzień dzisiejszy niestety nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Po wysłuchaniu tysięcy opowieści z jego ust i obserwując jego poczynania obawiam się że jest to OBCY! Ale nawet chory człowiek tak nie postępuje rozkazując kierowcy jechać po ciężki ładunek bez hamulców!!! Sytuacje kiedy kierowcy rzucali kluczykami domagając się serwisu pojazdów jest tak wiele odkąd jest kierownikiem. Innym przykładem kiedy kierowca nagminnie zgłaszał nadmiernie zużyte ogumienie aż w końcu wystrzeliła opona na przedniej osi! Chore klimaty, przykładów można by mnożyć bez końca. Transport nie tak działa!!! A to wszystko za psie pieniądze:(

lepiej pracowac u konkurenci za płotem mają 4300 brutto za tą samą robotę

najgorsze płace w branży złomu

lupo

ty to chyba jesteś jakiś przydupas albo zatrudniony ubek wali w kocioł cały zarząd i to dobrze jeżdzą sam wiesz gdzie i za czyje pieniądze,pracownicy traktowani są osły do roboty i niczego więcej tylko ich karać z dala od tej firmy, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dno

Anonim

Nie dajcie sie naciągnąc na tą firme! Odradzam przyjmować sie do pracy u nich ponieważ za przekręty, które są na wadze obciążają kierowce, a potem zastraszają ludzi sądami i ogromnymi karami! Najgorsza firma na opolszczyźnie!

Zdziwiona
@Anonim 15.06.2012, 15:42

Od kiedy to Poraj leży na opolszczyźnie?

pytanie

Zamierzam starać się o pracę Jeżeli ktoś wie proszę powiedzieć jakie zarobki ma kadra kierownicza i specjaliści. ( rząd wielkości ) jaka atmosfera panuje w firmie?

Wróg złotych krów

Pamiętam drogę Sukcesu Złomrex i ich Właścicieli, trudno jest żyć w napięciu i Cieniu i konfrontacji. Ale to był dobry poligon i doświadczenie. Ale to co wydoili "finanściści" i po. "prawnicy" może doprowadzić do takiego napięcia, jak opisywane sytuacje. Powiem tak - kto jest bez grzechu niech krytykuje albo sam ciągnie to brzemie. Trudna ocena - moim zdaniem należy mówić o Krezusach z banków i Kancelarii, którzy za nić nie odpowiadają - a wciąż są Świętymi Krowmi, bo Głowny Szef jest już ich zakładnikiem . Quo vadis ....

były/a/

No i co z tego, że gemba u niego czerwona a oczka szklące???? Wierz mi, że ma inne "walory" rekompensujące te drobne niedociągnięcia z nawiązką!!!!!! Wiem co mówię.........

pracownicy biura

(usunięte przez administratora) Od zwykłych meneli wystających pod sklepem różni go tylko to, że ma mnóstwo kasy i może sobie pozwolić na lepsze trunki i wystawne jedzenie w restauracjach ale gęba (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)e nawet zwykły pracownik może poklepać go po plecach bo i tak na następny dzień dyrektor nie będzie tego pamiętał. Wchodząc do gabinetu dyretora czasami daje się wyczuć intensywny zapach (usunięte przez administratora) Praca w Złomrexie jest ciężka, atmosfera podła, ludzie są obładowani obowiązkami i siedzą charytatywnie po godzinach. Szeregowi pracownicy wogóle nie są doceniani a to dzięki ich ciężkiej i pełnej poświęceń pracy ta firma tak prężnie się rozwinęła. Zarobki są słabe jak na tak rozwiniętą firmę. Zaznaczam, że firma prosperuje świetnie na rynku. Oczywiście jeśli chodzi o sekretariat to pracownicy przyjmowani są tam na dzieńdobry za wyższe pensje niż kilkuletni pracownicy z wyższym wykształceniem z innych działów. Gdyby nie kryzys i beznadziejna sytuacja na rynku pracy wielu pracowników dawno by już odeszło.

Amber

Zarobki- takie sobie, zważywszy że to duża firma.

użytkownik zarejestrowany

może być mogliby by więcej placić

Zostaw opinię o ZŁOMREX METAL Sp. z o.o. - Poraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.