COGNOR S.A. Oddział Złomrex

Opinie o COGNOR S.A. Oddział Złomrex

Kamil

@didi a później umowa o prace czy zlecenie?

Jaka umowa obowiązuje w COGNOR S.A. Oddział Złomrex podczas okresu próbnego?

Didi

Umowa na okres prubny 3 miesiące.

Mistrz

Opowiadacie głupoty. Lierzy, dbają o kontrachentów. Oni też na czymś musza zarobić. Później materiał jest przetapiany i inżynierki mogą się wykazać konstruując swoje genialne maszyny to robienia kolejnego złomu. I koło się zamyka

Bożena
@Mistrz

Rozumiem, że wypowiadasz się w charakterze pracownika firmy COGNOR S.A. Oddział Złomrex? Na forum nie ma zbyt wielu aktualnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie, dlatego zachęcam Ciebie, jak i innych pracowników firmy, do podzielenia się opinią na ten temat. Informacje będą przydatne zwłaszcza dla osób rozważających zatrudnienie w firmie, ponieważ właśnie trwa rekrutacja: https://www.praca.pl/725276,cognor_s_a_oddzial_zlomrex_we_wroclawiu,poraj,firma.html

Bronisław

Na publicznym forum Gowork.pl nie wolno podawać prywatnych danych osobowych innych osób, także numer telefonu nie powinien być upubliczniony. Odwiedzasz ten wątek, więc może jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://www.praca.pl/725276,cognor_s_a_oddzial_zlomrex_we_wroclawiu,poraj,firma.html jest kilka ofert. Daj znać jeśli będziesz chciał złożyć CV.

Firma COGNOR S.A. Oddział Złomrex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Batman

Byłem kanciarze nie polecam

Bronisław
@Batman

Skoro pracowałeś w firmie COGNOR to może będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz, dlaczego w taki sposób wyrażasz się o tej firmie? Na pewno coś sprawiło, że masz takie zdanie, więc chciałbym poznać co. Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź.

Klient

Dlaczego nie działa wyświetlacz wagi odział Olsztyn za każdym razem auto waży inaczej choć nic się nie zmienia w aucie ?

Izydorek

To, że ZŁOMREX METAL jest dobrym pracodawcą to wiedziałem od dawna ale, że jest tak dobrze to nie. Od lipca nikt nie pisze co potwierdza moje informacje.

Kierowca
@Izydorek

Firma kant jak wszystkie od złomu

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje dla kierowców? Jakieś wskazówki dla chętnego??

@Jacek

Witam. W chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja na stanowisko kierowcy oraz operatora. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Borys

Nie polecam tej firmy najwiekszemu wrogowi. Maszyny wyeksplatowane to końca swoich możliwości od początku jesteś kierowca, operatorem,mechanikiem,a nawet palaczem. Odradzam

Edyta

@viki a wynagrodzonia jak wyglądają na tle konkurencji? Czy firma zapewnia jakieś dodatkowe benefity dla swoich pracowników? @sam ta informacja jest potwierdzona przez pracowników ZŁOMREX METAL? Może od czasu Twojej wypowiedzi sytuacja uległa zmianie?

sam

Firma Zlomrex obciąża kierowców za to ze wskazała kto kierował samochodem w przypadku mandatu z fotoradaru.lux firma

Luiza

Czy są jakieś zmiany na korzyść, że przestaliście pisać?

viki
@Luiza

muszę przyznać, że wiele się zmieniło i to na lepsze; nowe auta zarówno osobowe jak i ciężarowe; jak jeszcze trochę pomyślą nad wynagrodzeniami to jestem spokojny o swój byt w obecnym COGNOR S.A. Oddział Złomrex - bo tak teraz się nazywa firma;

Ostrzeżenie

Izydorek - pracowałeś w złomrexie ze do takich wniosków doszedłeś? Ja z własnego doświadczenia szczerze odradzam pracy w tej firmie (doświadczenie zdobyte na własnej skórze) i nie zależnie o jakim stanowisku byśmy nie mówili.

Edyta

Czy ktoś z Was obecnie pracuje w ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.? Dostępne są nowe oferty pracy i opinia o aktualnej sytuacji w firmie byłaby pomocna dla osób chcących aplikować na dane ogłoszenia.

To forum o pracodawcach czy forum odnośnie oleju, spalin itp? Może odwiedź stronie tvn turbo a nie tą... Chłopaki czy któryś z was pracował dla nich jako kierowca? Dajcie znać jak z kasą i umową. Pozdrawiam

Doom

Hej witajcie chcialem wam opowiedziec moja historje zwjazana z tom firma tez poszedlem w sprawie pracy zobaczylem samchody to sie przerazilem no ale cuz pojechalem z kierowca oczywiscie ja prowadzilem samochód i jak zobaczylem jakie luzy na kierownicy brak hamulcow olej wycieka nawed kierowca powiedzial nie uzywaj czesto hamulca bo olej wylatuje i chlapie na tarcze to musialem zadko hamowac bo inaczej hamucle by mi sie zapalily jednym slowem panowie samochody to maja wraki nie wiem jakim cudem one przechadza przeglad i pod wieczor prezes mnie sie pyta czy bede u niego pracowal a ja powiedzialem wie pan co jeszcze mi zycie mile jeszcze chcem zyc wiedz jak komus zalezy na wlasnym zdrowiu i zyciyu to kategorycznie odradzam pracowania tam chyba ze ktos jest kamikadze i lubi ryzyko

KIEROWCA Z DAWNYCH LAT
@Doom

GAMONIU JAKI OLEJ W HAMULCACH CIEZAROWEGO AUTA TAM JEST POWIETRZE NIE MA OLEJU WIDAC JAKI Z CIEBIE DRAJWER MOZE JESZCZE MAGNETO BYLO LUZNE A I DYNAMO MIALO LUZ NA KOLE

xXx

Firma na pewno nie dla tych co idą do pracy aby się (usunięte przez administratora) Nie ma tu miejsca dla leniuchów, cwaniaków i ,,paniuś" z biura. Tutaj bardzo często kobiety muszą mieć większe jaja niż przeciętny facet. Pracuje w tej firmie od kilku lat na różnych stanowiskach i nie mogę narzekać. Premie są- oczywiście jeśli ktoś na nie zasłuży. Sprzęt- to prawda mógłby być lepszy, ale co rok są jakieś inwestycje (w tamtym roku nowe sam. cięż., w tym nowe auta służbowe na oddziały) Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania- postaram się na nie odpowiedzieć. P.S. Nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja w grodzisku, ale polecam ten oddział ze względu na osoby tam pracujące.

siwix

ze swojego doświadczenia powiem że w tej firmie każdy pracownik oddziału skupu złomu z góry jest traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora) Zarobki bieda, sprzęt hmm anioł stróż musi czuwać. Ogólnie mam wrażenie że ten skup złomu to przykrywka jakaś, kasę chyba robią na akcjach całego cognora.

babel

praca w takiej firmie jak zlomrex to nie praca a bardziej niewolnictwo 21 wieku,brak inwestycji w sprzet,maszyny i urzadzenia w stanie takim aby to sie krecilo-wszystko,glowne zadanie to zysk,zysk i wyzysk,o takich rzeczach jak podwyzki plac lub premia nalezy zapomniec,tylko co poniektorzy dostaja wieksze wynagrodzenie za zaslugi dla firmy

ktos tam

po pierwsze wyrolować pracownika!

Zostaw merytoryczną opinię o COGNOR S.A. Oddział Złomrex - Poraj

• Jak się pracuje w COGNOR S.A. Oddział Złomrex?

Zobacz opinie na temat firmy COGNOR S.A. Oddział Złomrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

COGNOR S.A. Oddział Złomrex