COGNOR S.A. Oddział Złomrex

Opinie o COGNOR S.A. Oddział Złomrex

ktos tam

po pierwsze wyrolować pracownika!

Zdzich

Rosną w siłę i dobrze, lepiej u Polaka pracować niż u Francuza, Włocha czy Hiszpana, zarobki?.. mogło by być lepiej, ale nie ma tragedii.

kierowca

Zatrudnij sie zobaczymy jak długo będziesz chwalic. Nigdy wiecej moja noga nie przekroczy bramy złomrexu. to nie firma to porażka, pracownik jest tam nikim!! Za psie pieniądze!

siwix

W tym temacie akurat (usunięte przez administratora)nie mam zielonego pojęcia. Życzę tej firmie upadłośći, tylko ludzi szkoda.

Firma COGNOR S.A. Oddział Złomrex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
siwix

Dokładnie tak jak baziu piszesz. Pracownicy zamiast podwyżek dostali obniżki. (usunięte przez administratora) Odpowiedzialność zwykłych pracowników za stan magazynu. (wszystkich uważają za złodziei) Konkurencja zmiata ich na każdym kroku. Dodatkowo pracowników mają za nic.

baziu

Sztuczkowski się przeinwestował do poki była koniunktura na złom szło mu rewelacyjnie po 2009 ostro w dół i nie ma szans na poprawe sytuacji jego majątek skurczył się prawie 3 razy teraz w firmie przewodnim tematem jest ciecie kosztów oszczędzają na wszystkim głownie na pensajch pracowniczych brak inwestycji w nowy sprzet stary się sypie nic nie remontują ogolnie padaka w lutym 2014 musi splacic akcjonariuszy jest to kwota przewyzszająca jego szacowany majątek szuka banku żeby mu zrolowal zadluzenie jak to sie skończy hmm zobaczymy

siwix

Potwierdzam że firma tonie. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie.

baziu

Statek zwany ZŁOMREX tonie! Kto może niech się ratuje:)

Nie czytam i nie akceptuję regulaminu

Pracowałem w tej firmie na oddziale w Olsztynie. Nie wiem do końca jak jest na innych oddziałach i w centrali (pewne jest jedno w każdej innej firmie jest lepiej) ale nikomu nie życzę pracy z kierowniczkiem (usunięte przez administratora). Ten człowiek ma za nic ludzi i jakiekolwiek przepisy, bezpieczeństwo, zdrowy rozsądek. Ma tak płytka wyobraźnię co daje się odczuć po krótkiej konwersacji z nim. Ogólnie firma bardzo dobrze prosperująca co niestety w żaden sposób nie przekłada się na zarobki i najgorsze, na stan techniczny taboru. Każdy pracownik jest tak mocno dołowany spadkami cen surowców na rynku że rodziny pracowników więcej dyskutują o cenach złomu (w obawie o pracę) niż sam właściciel całej firmy G! Atmosfera spie...na na maxa gdzie ten (usunięte przez administratora)się uchował? Na to pytanie na dzień dzisiejszy niestety nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Po wysłuchaniu tysięcy opowieści z jego ust i obserwując jego poczynania obawiam się że jest to OBCY! Ale nawet chory człowiek tak nie postępuje rozkazując kierowcy jechać po ciężki ładunek bez hamulców!!! Sytuacje kiedy kierowcy rzucali kluczykami domagając się serwisu pojazdów jest tak wiele odkąd jest kierownikiem. Innym przykładem kiedy kierowca nagminnie zgłaszał nadmiernie zużyte ogumienie aż w końcu wystrzeliła opona na przedniej osi! Chore klimaty, przykładów można by mnożyć bez końca. Transport nie tak działa!!! A to wszystko za psie pieniądze:(

lepiej pracowac u konkurenci za płotem mają 4300 brutto za tą samą robotę

najgorsze płace w branży złomu

lupo

ty to chyba jesteś jakiś przydupas albo zatrudniony ubek wali w kocioł cały zarząd i to dobrze jeżdzą sam wiesz gdzie i za czyje pieniądze,pracownicy traktowani są osły do roboty i niczego więcej tylko ich karać z dala od tej firmy, (usunięte przez administratora) dno

Nie dajcie sie naciągnąc na tą firme! Odradzam przyjmować sie do pracy u nich ponieważ za przekręty, które są na wadze obciążają kierowce, a potem zastraszają ludzi sądami i ogromnymi karami! Najgorsza firma na opolszczyźnie!

Zdziwiona
@Anonim

Od kiedy to Poraj leży na opolszczyźnie?

pytanie

Zamierzam starać się o pracę Jeżeli ktoś wie proszę powiedzieć jakie zarobki ma kadra kierownicza i specjaliści. ( rząd wielkości ) jaka atmosfera panuje w firmie?

Wróg złotych krów

Pamiętam drogę Sukcesu Złomrex i ich Właścicieli, trudno jest żyć w napięciu i Cieniu i konfrontacji. Ale to był dobry poligon i doświadczenie. Ale to co wydoili "finanściści" i po. "prawnicy" może doprowadzić do takiego napięcia, jak opisywane sytuacje. Powiem tak - kto jest bez grzechu niech krytykuje albo sam ciągnie to brzemie. Trudna ocena - moim zdaniem należy mówić o Krezusach z banków i Kancelarii, którzy za nić nie odpowiadają - a wciąż są Świętymi Krowmi, bo Głowny Szef jest już ich zakładnikiem . Quo vadis ....

były/a/

No i co z tego, że gemba u niego czerwona a oczka szklące???? Wierz mi, że ma inne "walory" rekompensujące te drobne niedociągnięcia z nawiązką!!!!!! Wiem co mówię.........

pracownicy biura

(usunięte przez administratora) Od zwykłych meneli wystających pod sklepem różni go tylko to, że ma mnóstwo kasy i może sobie pozwolić na lepsze trunki i wystawne jedzenie w restauracjach ale gęba (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)e nawet zwykły pracownik może poklepać go po plecach bo i tak na następny dzień dyrektor nie będzie tego pamiętał. Wchodząc do gabinetu dyretora czasami daje się wyczuć intensywny zapach (usunięte przez administratora) Praca w Złomrexie jest ciężka, atmosfera podła, ludzie są obładowani obowiązkami i siedzą charytatywnie po godzinach. Szeregowi pracownicy wogóle nie są doceniani a to dzięki ich ciężkiej i pełnej poświęceń pracy ta firma tak prężnie się rozwinęła. Zarobki są słabe jak na tak rozwiniętą firmę. Zaznaczam, że firma prosperuje świetnie na rynku. Oczywiście jeśli chodzi o sekretariat to pracownicy przyjmowani są tam na dzieńdobry za wyższe pensje niż kilkuletni pracownicy z wyższym wykształceniem z innych działów. Gdyby nie kryzys i beznadziejna sytuacja na rynku pracy wielu pracowników dawno by już odeszło.

Amber

Zarobki- takie sobie, zważywszy że to duża firma.

może być mogliby by więcej placić

Zostaw merytoryczną opinię o COGNOR S.A. Oddział Złomrex - Poraj

• Jak się pracuje w COGNOR S.A. Oddział Złomrex?

Zobacz opinie na temat firmy COGNOR S.A. Oddział Złomrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

COGNOR S.A. Oddział Złomrex