Złomrex Metal

Poraj

Opinie o Złomrex Metal

hghj
użytkownik zarejestrowany

@ikno handlowcow juz znaleźli bo teraz na tapecie jest stanowisko Dyrektora Oddziału prawie do całej Polski. Troche, a nawet bardzo to dziwne, że nagle poszukują na tak odpowiedzialne stanwoisko do rpawie całej Polski, to raczej dobrze o firmie nie świadczy

Były

złomrex Wrocław nie polecam płace 2100. Zero sanitarki flota złom koparki złom człowiek smiec wyzywany i popychany.

note

pracujący;ubrania bez atestów śmieć;wynagrodzenie średnio 2200brutto dla kierowcy na hakowcu. żadnych premi ani innych profitów ,z pracy ;odradzam.

kabu

Firma biedaków mało płacą i sknerają na wszystkim bez socjalu i minimalne stawki odradzam .

Zostaw opinię o Złomrex Metal - Poraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złomrex Metal