Złomrex Metal

Opinie o Złomrex Metal

Iwan Nowy wpis

Normalna firma, praca jak najbardziej w porządku i przyzwoite zarobki, polecam!

. Nowy wpis

Jakieś 7,5k wyszło może więcej

???? Nowy wpis

Mało, na wczoraj... z tym to jupi jop. Wy lewiznę ciągniecie... ja nie... No chyba ze w czym innym hehhaha

loI Nowy wpis

Jaka jest wasza prowizja ?

Aplikowałeś do firmy Złomrex Metal? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Oj

Przestańcie oglądać dajecie kasę wyżej. Produkcja i tylko produkcja, nie zwalajcie na nic na 4 b :D

złomrex olsztyn

na rozmowie obiecują jedno(kasa) a w rzeczywistoci jest co innego(zwykłe kanciarstwo), tyle w temacie, sprzet pozostawia wiele do zyczenia, ale z barku laku można próbować

Ryszard
@złomrex olsztyn

Mógłbyś napisać nieco więcej na temat tych niezgodności w wypłacie wynagrodzenia pomiędzy tym, co było ustalane, a tym jak wygląda to w rzeczywistości? Próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego w Twoim przypadku wynagrodzenie wyglądało inaczej? Proszę o więcej informacji na ten temat.

Dlaczego poprzednie wpisy zniknęły ?

hghj

@ikno handlowcow juz znaleźli bo teraz na tapecie jest stanowisko Dyrektora Oddziału prawie do całej Polski. Troche, a nawet bardzo to dziwne, że nagle poszukują na tak odpowiedzialne stanwoisko do rpawie całej Polski, to raczej dobrze o firmie nie świadczy

Były

złomrex Wrocław nie polecam płace 2100. Zero sanitarki flota złom koparki złom człowiek smiec wyzywany i popychany.

note

pracujący;ubrania bez atestów śmieć;wynagrodzenie średnio 2200brutto dla kierowcy na hakowcu. żadnych premi ani innych profitów ,z pracy ;odradzam.

kabu

Firma biedaków mało płacą i sknerają na wszystkim bez socjalu i minimalne stawki odradzam .

Zostaw merytoryczną opinię o Złomrex Metal - Poraj

Złomrex Metal