Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

A kopostowni i u r to pochowani jak szczury tylko żeby dniuwa zleciał..

DZIWNE

Jak ktoś coś napisze co się dzieje na Kasprzaka od razu jest kasowane naprade dziwne. Czy prawda w oczy kole A przecież to tu się zaczyna to koło zamachowe tej firmy Pozdrawiam wszystkich pracowników z Kasprzaka

Rafal
@DZIWNE

Co sie dzieje? Spokoj jest.

Tak zgadzam się

Oczy

Zamontować kamery na warsztacie z utrzymania ruchu to się wezmą do pracy a nie narzekać tak samo w sterowni skończy się palenie papierosów bo zadymione jak w kotłowni nic nie widać drugą sprawa niech przestaną siedzieć na telefonach w nocy co kierownik pisze wiadomości po nocach do pracowników zająć się sortowaniem i odzyskiem .

@Oczy

Popieram

W Albie jest karta multisport.???

@Zainteresowany

A po co w tej firmie? Nie masz czasu na jedzenie, trzeba (usunięte przez administratora) to schudniesz.

Kiero.
@Cienias TY

To zmien prace jak Ci tak zle.

multis.
@Cienias TY

Co daje pracownikom karta MultiSport? Dzięki posiadaniu karty MultiSport pracownik może korzystać z licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych. Różnorodność zajęć w ofercie na pewno nie sprawi, że osoba będzie narzekała na nudę. Miejsc, gdzie ta karta jest akceptowana, jest w Polsce bardzo dużo, dlatego każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki temu możemy wybierać dogodne ze względu na lokalizację, sprzęt, godziny zajęcia - nie ma pod tym względem ograniczeń. Z kartą MultiSport można zaplanować cykl regularnych treningów. Świadomość posiadania karty oraz tego, że co miesiąc wspólnie z pracodawcą za nią płacimy, w pewien sposób mobilizuje do działania. Dzięki posiadaniu karty MultiSport pracownik może korzystać z licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych. Różnorodność zajęć w ofercie na pewno nie sprawi, że osoba będzie narzekała na nudę. Miejsc, gdzie ta karta jest akceptowana, jest w Polsce bardzo dużo, dlatego każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki temu możemy wybierać dogodne ze względu na lokalizację, sprzęt, godziny zajęcia - nie ma pod tym względem ograniczeń. Z kartą MultiSport można zaplanować cykl regularnych treningów. Świadomość posiadania karty oraz tego, że co miesiąc wspólnie z pracodawcą za nią płacimy, w pewien sposób mobilizuje do działania.

Ciekawy
@multis.

No to w końcu jest ta karta w tej firmie i kto ją daję z Kasprzaka

???
@Ciekawy

Po co tobie ta karteczka na siłownię za którą i tak płacisz z wypłaty nie widząc tego na pasku, wystarczy pojechać na rejon i to jest już siłownia pełną twarzą.

Max
@???

Karta multisport to nie tylko silownia. Wystarczy wejsc na strone i poczytac.. . A moze relaks na basenie po ciezkim dniu? na rejonie.

Sport
@Zainteresowany

Jest medicover sport. Info na tablicy oraz w kadrach.

Mruczuś

Pensja dla pracownikow fizycznych to jakas kpina jak ktos ma komornika to nawet najnizszwej krajowej nie zarabia bo tak jest sformułowana umowa ze dodatki np za brak l4 czy szkodliwe sa doliczane do podstawy a nie do najnizszej krajowej czyli lacznie wychodzi najnizsza krajowa lecz dodatek moze zabrac komornik caly wiec sobie policzcie ... nie polecam byly pracownik :-)

Porwany
@Mruczuś

Zgadza sie zarobki tragedia podstawa 2.200 brutto czyli ok 1.756zl na reke jak doliczyc dodatki to akurat na styk krajowa wychodzi tylko ze kazdy zaklad daje dodatki od najnizszej krajowej a nie na odwrot haha to tylko tak na Albie po chinsku

@Mruczuś

A co to alby wina jest że masz komornika trzeba było myśleć w życiu i sobie radzić znam takich co jeszcze na garnuszku mamusi mieszkają trzeba było kredyty spłacać w terminie bądź alimenty płacić w terminie to by się kłopotów nie miało

@Hahaha

Tak to nie wina alby ze ktos ma komornika ale wina alby ze (usunięte przez administratora) ludzi na pieniadzach czytaj ze zrozumieniem widac kogo tam zatrudniaja i z jakim wyksztalceniem ;-)

@Mruczuś

Więc trzeba sobie poszukać innej pracy jak nie pasuje i dać innym pracować przecież dookoła jest pełno zakładów tym bardziej w tucznawie powstają zakłady mnie tam pasuje bo kasa idzie na konto a w domu jeść mi dadzą nic mnie nie obchodzi jedynie to trochę śmierdząca pracą ale woda jest na zakładzie to człowiek się ogarnie najważniejsze że 10tego są pieniądze a tobie radzę wziąść się za pracę a nie mruczeć i dojść w życiu do czegoś i zacząć myśleć o życiu .

@Hahaha

Widze ze znalazl sie fan zakladu alba skoro jest to twoje spelnienie marzen i ambicji to gratuluje takich ludzi im trzeba moze cie odznaczy kierownik usciskiem dloni i cieplym slowem bo napewno nie premia hahaha kasa wprawdzie wplywa na konto ale nie taka jak powinna dlatego sobie znalazlem cos innego bo u oszustow i wyzyskiwaczy sie nie da pracowac moze tobie pasuje robota bo mozna nietrzezwym byc w pracy i zgarniac z tasmy alko za free ;-) pozdrawiam pracownika roku hahaha

@Mruczuś

Mnie ta praca odpowiada trzeba było w życiu myśleć a nie narzekać jak się nie umie myśleć to się teraz ma komorników a pieniędzy brak więc weź sobie kredyt jak ci dadzą a w innej pracy to miliony zarobisz hahaha i przestań mruczeć jak kot jak znajdę na taśmie mleko to ci zostawię na ochronie żebyś mógł się napić a nie drugim zazdroscisz

@Hahaha

Hahaha szkoda strzepic jezyka na osobe ktora jest bez ambicji i alba uratowala mu zycie bo do innej pracy sie nie nadaje ale nie boj sie o posade kiero cie nie zwolni za picie bo by musial sam na tasmie stanac jakby wszystkich wyrzucil zero kontroli itp. Mnie na szczescie juz tam nie ma to mleko zostaw komus innemu tylko sam nie pij bo ci zaszkodzi bo ma najwiecej 3.2 % to za slabe hahaha aha a na albie to co drugi ma komornika jak juz sie tak go czepiles ty pewnie tez masz ale nie masz wyboru pracowac musisz bo w innej firmie cie nie chca hahah powodzwnia w szukaniu mleka ;-D

@Mruczuś

Skoro tyle wiesz to musiałeś mleko łaciate pomylić na taśmie z alkoholem i pewnie zostałeś zwolniony z tego powodu takich nieudacznych ludzi co mają komorników powinni zamykać jak alimenciarzy skoro nie unią myśleć w życiu nikt im długów nie narobił czy dzieci a zarobki nie są złe.

Pracownicy

Proszę się przyjrzeć operatorowi z nocnej zmiany jak pracuje to jest jakieś nie porozumienie chodzi gdzieś 5:30 wyjeżdża zakładu a linia idzie mamy łopatami sypać na taśmę a ochrona nawet go nie sprawdza a nas pracowniköw sprawdzają

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Spawacz, praca w delegacji-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Sławek

Śmiech na sali te podwyżki pr,y takiej pracy powinno się zarabiać te 3500 złotych ale ludzie sie chowają sami za soba i siedzą cicho jak mysz za miotła więc zarabiamy jak zarabiamy.

Cymbał
@Sławek

Bo to prawda,2340,10 płacą zasadnicza .To jakąś masakra,a te zmiany brygadzistów ,brak słów

Nie pijący

W nocy sobie pracownicy alkohol popijają i nikt z tego nic nie robi a wchodząc na zakład dmuchają przy wyłończonym alkomacie bądź ochrona dmucha porażka ktoś myśli że nie czuć alkoholu niech dyrektor weźmie sie za to bo jak wyczuje zadzwonię po policję i wtedy odpowiedzialna brygadzistka za zmianę i dyspozytor będzie miał kłopot.

Wuju
@Nie pijący

Oj grabisz sobie za takie oszczerstwa jak się dowiemy prędzej czy później o tobie pamiętaj mamy pojemny bagażnik i dołek sobie wykopiesz sam w lesie

@Wuju

Hahahahah straszysz ludzi ? Chyba coś ci się pomyliło . Kierownik sam pozwala wchodzić pod wpływem alkoholu jeśli nie ma kto pracować wiec daruj sobie te teksty . Wszyscy siebie warci w tym zakładzie ????

@Wuju

To jak pojemny bagażnik to gdzie wynosisz te rzeczy które zabierasz z taśmy ?

Strajk

Wypłatą szkoda gadać powinniśmy zrobić strajk na zakładzie a wy się jeszcze godzicie przychodzić w soboty bądź w niedzielę za te grosze niech sobie emeryci robią bo im ciągle mało jest

Chciałem żłozyć życzenia pani Danusi brygadzistce że zmiany (B) WSZYTKIEGO Najlepszego z okazji Dnia Kobiet to już tyle lat na tym śmietniku jak ten czas leci buziaki przesyła wielbiciel lipówki.

Tej pani co chodziła w męskich niebieskich butach to powinny się kamery przyjrzeć na zakładzie bo wszystko przepuszcza a po krana umie sięgnąć powinni dać ja na szkło tam się nie narobi a nic przynajmniej nie przeleci a zmiana będzie miała dobry odzysk.

Lipówka

Teraz przyjmijcie sobie ludzi z ukrainy siły roboczej wam nie braknie a emerytów po zwalniać bo maja wysłużone emerytury wiec komuś innemu dać zarobić

@Lipówka

Zwolnił trochę ludzi to Ukrainę przyjmie

A
@Alba

Dziwne ze prawdziwe komentarze o tej firmie zostają usunięte :)

Reksio
@A

Prawda w oczy kole to usunęli tam każdy robi co chce

oko

Dlaczego pani J w okularach stoi tylko na 4 razem z brygadzistkom rudom a nie chodzi gdzie indziej ,stojom,gadają a towar przelatuje chyba ze jakis kran to nie przepuszcza,a brygadzistka M nie szanuje ludzi .

Wz
@oko

Tą panią to powiniście dać do szkła zobaczyła by iak się pracuje jak się ma 6O+ to się siedzi w domu ?

Były
@Wz

Bo to prawda

Ja2022

Pani Gosiu a co Pani powie o sobie??? :)

Związek

Związki patrzą na swoje kieszenie, nie patrzą na pracowników. (usunięte przez administratora) Podwyżki w tej firmie nie idą w parze razem z panującą inflacją oraz z branżą śmieciową w której zarabia się znacznie więcej. Rozmowa z pracownikami po zebraniu z zarządem kończy się na kilku złotowej podwyżce, zarząd czyli firma nie ma pieniędzy tak mówią rok w rok a firma przynosi wielomilionowe zyski z informacji ogólnodostępnych w internecie i urzędach.

Podwyżka
@Związek

Masz rację jak dochodzi do podwyżki no to rozmowy zaczynają się od 800zl a kończy się 100zl brutto a wszcsy wiemy jak branże śmieciowe stoją.Milonowe przetargi i grosze dla pracowników nowy zielony nic nie wiedzacy pracownik na wyższa podstawę od starego pracownika żadnego starzowego albo wyrównania pensji. A co do tych związków to jedna farsa koperty pod stołem i teksty typu firma nie ma pieniędzy. Pozdrawiam wszystkich pracowników ALBY

Lipówka

Niech ktoś się w końcu weźmie za brygadzistki ciągle tylko są na telefonie przez całą dniówke a drudzy mają chorować niech sobie kierownik po ogląda na kamerach jak pracują.

Nie ma

(usunięte przez administratora)!!! Trzymanie nieróbstwa na wolnym albo L4 ! Wyjazdy w niepełnych obsadach, ważne że auta sa wysłane na tzw.rejony i czysty zysk dla firmy bo premii żadnej albo znikoma dla tych co (usunięte przez administratora) nie liżą gdzie trzeba ! Same wynagrodzenia fantastyczne, jedni mniej a drudzy więcej za to że liżą dupska pod biurkiem.

Kiero.
@Nie ma

Jedzie kierowca z 1 ładowaczem.albo sam bo nie potrafia zatrudnic i zatrzymac pracownika. Potem na sile nadgodziny...

Były
@Nie ma

Dokładnie te wyjazdy jako 1 ładowacz na prywatki dramat dyspozytorzy są ok wiadomo aktualny"lider" nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu i próbuje gwiazdorzyć ale już niedługo brak szacunku dla stałych pracowników wyjdzie bokiem już ludzie uciekają także samo to powinno dać im do myślenia Samochody w agonalnym stanie technicznym po zgłoszeniu do dyspozytora odpowiedz brzmi : skoro auto jest wystawione na rejon to jest sprawne ja chyba lepiej wiem... łyse opony wycieki płynów dużo by można wymieniać Atmosfera między pracownikami dobra jeśli tylko wykonujesz swoją prace jak powinieneś nikt się nie czepia Niestety jeśli zajdziesz panom dyspozytorom za skórę trzeba liczyć się z karą najgorsi pracownicy do załogi lub zbieranie worów z BIO nauczy pokory haha tylko tak myślą niestety każdy kto ma coś w głowie śmieje się z tego...

LIDER
@Były

Co do tego chrzanu to nie Wiem czy by dał radę.On by muchy w kiblu nie trafił a jak idziesz do niego z jakimś pytaniem o od razu łączy się monitorem i udaje że jest strasznie zarobiony na polityka się nadaję bo granie mu wychodzi

Niunia
@LIDER

Wybitny Lider pracy dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku LIder chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Karol Brygadzista
@Nie ma

Nie podoba się proszę się Zwolinic pracowników jest dużo .. więc nie chcesz (usunięte przez administratora) Od świtu masz ladowac się i jechać

@Karol Brygadzista

Człowieku patrz co wypisujesz. Gdzie są ci pracownicy? Nie ma ich, wiecznie braki w ludziach są. Zbierają z pod Biedronki na sztukę i do pierwszej wypłaty, później L4. Zarobki są zróżnicowane. Akordzisci ponad 3200 do ręki ładowacze, kierowcy ponad 4000 i płaczą że wiecznie małe wypłaty i żebranie z rana o papierosa albo "coś" bo suszy a codziennie zawsze coś do kieszeni u nich wpadnie. Zwykły pracownik ładowacz aż 2300 a kierowca 3200 złotych. W MPGK każdy powinien zarabiać podobnie! Wstyd że taki (usunięte przez administratora) jest na zakładzie! Będzie dalej tak się dziać, związki nic nie zrobią to zwykli ludzie wam du (usunięte przez administratora)dobiorą się!

lolek
@Cienias TY

a ile zarobi gościu na wózku widłowym pytam bo jesteś w temacie

Józek
@Karol Brygadzista

Zapraszam na logistyke w DG zobaczymy co powiesz ile aut wyjezdza w pojedynczych obsadach konkretni i rzeczowi ludzie uciekają z tego (usunięte przez administratora) wiec nie opowiadaj ile to ludzi jest...

Bajery
@Nie ma

Niech związkowcy wezmą się za pracę i patrzą na pracowników, narazie nic nie robią aby było lepiej ewentualnie chcą aby było gorzej dla tych bez akordu.

...
@Bajery

JE... akordowców!!! Nie tylko im należy się godna wypłata, niech nie zapominają o innych.

Pieszy

Proszę zwrócić uwagę kierowcom śmieciarek jeżdżą za szybko idąc do pracy na lipówke na popołudnie człowiek nie został o mało potrącony następnym razem zgłoszę sprawę na policję z nagraniem telefonu mają szczęście że auto było brudne i nie było widać numeru bocznego i tablicy rejestracyjnej niech ktoś za to weźmie inni kierowcy jeżdżą wolniej a pracownikom alby ciągle się spieszy.

@Pieszy

przecież te auta tam są codziennie nie masz odwagi podejsc zwrocic uwagi tylko ryczysz tutaj? wszyscy na tej lipowce tacy wyszczekani a na zakladzie leb w asfalt i ucieka czym predzej

Przez panią brygadzistke człowiek dzisiaj musi robić od 14 tej bo mało jest jej pieniedzy zamiast siedzieć z rodziną to człowiek (usunięte przez administratora) musi wybierać.

Czy w ALBA-MPGK poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Cienias TY

Tak są, to co dorwiesz ze śmietnika.

Maja
@Cienias TY

Pewnie drwisz sobie, ale ja się pytam naprawdę, bo mówią, że przy sortowaniu naprawdę można znaleźć fajne rzeczy. To prawda jest?

Nie wiem czy to jest istotne ale od nie których pracowników czuć jest alkohol a to znaczy że nie wszyscy dmuchają na bramie bądź piją w pracy.

Sortowacz lipówki

Brak słów co się dzieje na tej lipówce jedna pani chodzi w niebieskich butach męskich do pracy a drugi pan wydmuchał na bramie i pewno pójdzie to bez żadnej kary.

Maślanka 0.7
@Sortowacz lipówki

A trzeci (usunięte przez administratora)robi (usunięte przez administratora), zajmując się tym co nie potrzeba. (usunięte przez administratora) cie to obchodzi kto w czym chodzi i kto ile wydmuchał, robota się zajmij to nie jest portal plotkarski pajacu. Nie pozdrawiam :)

Bolko
@Sortowacz lipówki

Heh nie tylko tak jest u ciebie w pracy w Hanex też są cyrki a dokładniej w serwisie sprzątającym. Wychodzą do domu kiedy chcą w większości jeden odpowiedzialny za plac, inny co jakiś czas najeba.. wchodzi na teren zakładu pracy jak by nigdy nic koledzy z ochrony wpuszczają go mało tego od 5 lat tam pracuje i wciągu roku więcej go nie ma niż jest i go jeszcze nie zwolnili

Bolko
@Maślanka 0.7

Co prawda w oczy kole?

kandydat

W związku z dynamicznym rozwojem ALBA poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Operator wózka widłowego Miejsca pracy: Dąbrowa Górnicza ZPOK Lipówka II na jaki zarobek można liczyć ? Ktoś coś ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 72 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK