Opinie o Laudam w Roosendaal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laudam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laudam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laudam w Roosendaal

stanior73

stanior73.Pracowałem w firmie Laudam prawie 5 lat z przerwami.Bywało różnie,raz lepiej raz gorzej.Ogólnie moja ocena na plus.Pozdrawiam.

Smerfetka - 2009-09-25 09:43:19 Przeczytaj moją wypowiedź.Inne negatywne wypowiedzi są w 100% prawidziwe!!! Jeśli chcesz być traktowany jak tania siła robocza i napędzać kasę firmie LAUDAM to ok jedź.Ja bym radziła zrezygnować i poświęcić czasu na znalezienie pracy w firmie gdzie będziesz lepiej traktowany .A Ci co tam pracują i chwalą to nieliczni co albo są zdesperowani albo poprostu lubią być traktowani jak śmiecie... Firmie moze wiele brak ale pracowałem przez wiele roznych innych nie jest zle. Jak ktos jest księciem lub księżniczka to niecj w zamku siedzi i nie pracuje...Co do samej pracy zalezy jak sie trafi raz jest lepsza raz gorsza,w domu jak sobie poscielesz tak sie wyspisz... a sam standard mieszkania nie jest zle, sa wyplacalni, opiekunowanie nic nie zalatwia. pzdr

sonia.6

Rzeźnicy - Wotton (Anglia - Norfolk) (...)jak to mówią, że za granicą to nawet Polak Polaka je....... Kończąc mogę z odpowiedzialnością napisać, że Laudam jak i Jark to oszuści, którzy wykorzystują naiwność ludzi dla własnej korzyści. więcej na: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,87203,0,0

Smerfetka

Aplikowałeś do firmy Laudam? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
handlowiec

postanowiłem jeszcze raz napisac bo chce sie z kims skontaktowac kto pracował w tej firmie laudam ,bo moi znajomi rozwazaja wyjazd który jest kontrowersyjny

handlowiec

czesc czy jestes w holandi jeszcze czy juz wróciłas bo chce sie wwiecej dowiedziec cos o tej firmie laudam bo chce (chciałem)tam pojechac ale jak przeczytałem opinie na forum to jestem w szoku !!!prosze o szybkie odpisanie pozdrawiam

Holland Crop w Ossendrecht

Zakład znajduje się w miejscowości Ossendrecht przy ulicy Laagstraat 54 . Z wielu stron otacza go las w którym są komary i kleszcze. Jeden z pracowników pojechał do lekarza bo kleszcza miał w ciele. [usunięte przez moderatora]

BK

Ja nikomu nie ubliżam , podaję fakty jak i inni. "Dumny pracownik Laudam" tak mógł napisać ktoś kto siedzi na stołku w tej firmie i czerpie korzyści z ciężkiej harówki innych mając ludzi za nic o czym świadczy treść posta. Bo tak tam właśnie są ludzie traktowani przez "opiekunów" i wyżej postawionych.

pracownik laudam-u

czy ty jestes normalny...? bo jak dla mnie to analfabeta z ciebie a z tego co cie pamietam to cie z kazdego zakladu wyrzucali bo nie nadajeszv sie do zadnej pracy ..... pracownik laudamu -dumny ze pracuje w laudam nl

pytanie

Mam pytanie: Czy jest taki przepis, że jak jest sie zatrudnionym w Polsce dostaje sie mniej pieniedzy????? Firma za pośrednictwem której trafilam do LAUDAMU zapewniała,że bede dostawała 6 euro na godz a dostaje zaledwie 4.5! Co z tym robić? Z góry dzieki

xxx

CHlopcy tak mozna sie rozpisac... tylko i wylacznie jezeli sie nie chce pracowac i sie mysli ze euro z deszczem spada...

Smerfetka

To co tu napisano chcę potwierdzić , że jest w 100% prawdą - praca 16 godz.na dobę , potem do 5 godz odpoczynek i spowrotem.Pracowałam na Hollandzie, potem na polu przy kwiatach a na koniec na cebuli.Potem ośmielilam sie poprosić o przeniesienie do innej pracy (wiem , że bylo miejsce bo koleżanka zjechala do Polski) to "za karę przez 2 tyg. siedziałam bez pracy...na koniec tydzień przed zjazdem do Polski dano mi 2 godz. na spakowanie się i powrót oczywiście na wlasny koszt do Polski.W międzyczasie byłam świadkiem jak "pominięto" parę na liście osób , które zjeżdzały do Polski i mimo , że podjechał bus , oni stali z bagażami na ulicy bus ich nie zabrał!!! To był wieczór a oni zostali z bagażami na ulicy bez dachu nad głową .Nawiasem za 2 dni mieli być świadkami na ślubie w Polsce o czym "opiekunowie" wiedzieli i wtedy "umyli rączki" zwalając winę co chwilę na inną osobę.Nawiasem wcześniej pracowałam niejednokrotnie w Niemczech, Szwajcarii i takiego burdelu, oszukaństwa ludzi i traktowania jak tanią siłę roboczą spotkałam tylko w LAUDAM!!!! Dla mnie firma , która łamie wszelkie prawa pracownicze!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Laudam - Roosendaal

• Jak się pracuje w Laudam?

Zobacz opinie na temat firmy Laudam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laudam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laudam